Michael Jackson

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

A murit regele:| Tarana sa ii fie usoara!
Condoleante familiei
 

DeletedUser

Mă scuzi că intervin dfa, dar Elvis a fost regele rock-ului, pe când Michael, al pop-ului :)
 

DeletedUser15142

Eu personal nu lam prins pe Elvis deci nu e regele rockului petrnu mine ,

care e regele jazzului? al rappului?:))
 

DeletedUser19074

regi si iar regi.. las` ca moare si marian valorosu`,si va fi regele manelelor.

adevaru` e ca au avut realizari,au fost buni in ce au facut,au dus muzica pe culmi,dar sa fim seriosi,nu sunt ei dumnezeii muzicii.. :) jos palaria pentru ce au realizat!

n00b SPaRT Eu personal nu lam prins pe Elvis deci nu e regele rockului petrnu mine ,

daca taceai,filozof ramaneai..


@hEr0,daca e sa o luam asa,elvis e regele rock`n`roll`ului..e o diferenta intre rock si rock`n`roll.
 

DeletedUser7708

Mă scuzi că intervin dfa, dar Elvis a fost regele rock-ului, pe când Michael, al pop-ului :)

Jackson nu va ajunge nici post portem mai tare decât Elvis. Ambii au fost geniali, dar cineva trebuie să fie mai bun întotdeauna. Mă refer strict ca muzică, nu ca gen, fiindcă au avut alte target-uri ale populaţiei.
 

DeletedUser15142

regi si iar regi.. las` ca moare si marian valorosu`,si va fi regele manelelor.

adevaru` e ca au avut realizari,au fost buni in ce au facut,au dus muzica pe culmi,dar sa fim seriosi,nu sunt ei dumnezeii muzicii.. :) jos palaria pentru ce au realizat!



daca taceai,filozof ramaneai..


@hEr0,daca e sa o luam asa,elvis e regele rock`n`roll`ului..e o diferenta intre rock si rock`n`roll.

daca nu ma critici esti mai slab? , bravo , daca Dumnezeu mai dat gura si maini , si un calculator plus internet , de ce sa nu scriu?

si rock'n rolu e naspa mie imi palce rockul si personal ascult mai mult decat tiai imagina.
 

DeletedUser6558

Jackson nu va ajunge nici post portem mai tare decât Elvis. Ambii au fost geniali, dar cineva trebuie să fie mai bun întotdeauna. Mă refer strict ca muzică, nu ca gen, fiindcă au avut alte target-uri ale populaţiei.

Nimeni nu e mai bun, muzica nu se măsoară după numărul de discuri vândute. Că Elvis e mai bun decât Michael, asta e ca şi aia, cine e mai tare, Superman sau Batman :) Câte discuri a vândut Phoenix, faţă de Pink Floyd, de exemplu? Poţi să zici că Phoenix sunt mai puţin buni, deoarece au vândut de 15 ori mai puţin? Mie îmi plac ambii la fel de mult.
 

DeletedUser19074

Jackson nu va ajunge nici post portem mai tare decât Elvis. Ambii au fost geniali, dar cineva trebuie să fie mai bun întotdeauna. Mă refer strict ca muzică, nu ca gen, fiindcă au avut alte target-uri ale populaţiei.

asta poate si din cauza faptului ca pe vremea lui elvis muzica era in prim-plan. acum exista chestii mai importante. daca stai sa te gandesti,acelasi succes l`au avut si the beatles.asta pentru ca au prins acceasi perioada,anii 60-70, si au venit cu ceva nou.

elvis a avut succes pentru ca repertoriul lui era compus din soul,blues,gospel,dinastea..de`ale americii..! :)
 

DeletedUser2821

Pe bune iti dai seama cat de penibil esti ?
Scrii ca un analfabet - asta odata
Te lauzi ca asculti rock mai mult decat si-ar fi imaginat cineva - din nou penibil .
Din multe posturi ale tale e usor sa ne dam seama ca esti manelist ,intelegi :) ?

R.I.P Michael Jackson !

P.S: Am uitat zi si mie 3 formatii care iti plac .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

A murit Michael Jackson?De asta trebuie sa deschizi o noua tema?Cand a murit 2pac a deschis cineva o tema?:confused:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus