Michael Jackson

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

chiar trebuie sa facem asemenea discutii? sunt de prost gust parerea mea.
nu a fost nimeni obligat sa asculte MJ. a placut sau nu.
acum a murit (el ca persoana) si Dumnezeu sa-l odihneasca.
Ca celebritate este nemuritor si stim toti asta
 

DeletedUser2821

noob - nu are rost sa "stric" tema topicului cu discutii cu tine.

Oricum Michael Jackson NU o sa fie niciodata UITAT !

Cum nici Freddy , Elvis , Bon Scott ( trebuia sa o zic :D ),John Lennon nu au fost uitati . Asa si el va fi in inimile noastre mereu ! Si o sa ne gandim la el cand o sa ascultam melodiile lui !

Inca niste melodii care imi plac pe langa cele zise de rockgirl: Heal The World , Earth Song ( trebuie ascultata ! ) , Remember the time ,Black Or White , BEat It , Smooth Criminal ,Thriller - mai sunt dar nu pot sa mi le aduc aminte asa pe toate.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15142

Deja am uitat cine este "Micăl Giacson" , si am incheiat discutia cu tine.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

trebuia sa transformati si tema asta intr-o mahala?frumos...bv voua

on:N-am ascultat niciodata cu placere MJ,dar moartea lui mi-a adus mahnire in suflet
R.I.P Jacko!
 

DeletedUser

voi si aici va certati?Doamne...
Dumnezeu sa il ierte pe Michael Jackson...:(
 

DeletedUser

Sa ii fie tarana usuoara. La inceput speram ca e doar un svon. Oricum, a fost un mare artist si merita sa fie tinut minte pentru ceea ce a realizat :)

Terminati cu offtopicurile care nu isi au rostul
 

DeletedUser

Frumoase melodii michelle .. e prima oara cand ascult MJ. si deja imi plac cateva piese. Odihneasca-se in pace !
 

DeletedUser

Michael Jackson, un muzician desavarsit, un om care a schimbat fata muzici pop, un om care sa facut remarcat prin muzica, prin faptul ca a adus un suflu nou in muzica anilor 80.
Persoana care a redefinit show-ul, care a daruit lumii marele sau geniu, un om care si-a pus amprenta asupra muzicii din anii 80 pana azi.
Artistul cu cele mai multe albume vandute, cel care a fost in top timp de peste 2 ani consecutiv, cel care a deschis drumuri si cel care a lasat in spatele sau un stil de muzica, un stil de dans, pantalonii scurti si sosete albe, un mod de viata, o cultura.
Faptul ca a fost sau nu regele muzicii pop, ramane in istorie artistul cu cele mai multe albume vandute.
Artistul rebel cu concerte electrizante, cu intrari in scena intotdeauna diverse, cel care a introdus in dictionar cuvantul megastar, omul care a starnit pasiuni si omul care a schimbat modul de viata a multor oameni.
Megastarul care ramane in istoria muzicii, indiferent ca nu le place putinilor oameni, alaturi de Elvis, John Lenon, Queen si multi altii.
Indiferent ca va placut sau nu, toti ati auzit de el, pentru ca a fost unic si unic va ramane
Odihnestete in pace Michael, idolul unei generatii.

PS:
Cei care vreti topicuri cu a fost impuscat 2Pac, a fost injunghiat Salam, regele jazz-uli, facetiva topicurile voastre, dar va rog sa respectati ceea ce a fost Michael Jackson pentru unii.
Pacat ca a murit inaite de ultimul turneu

R.I.P Michael.

Si sa nu supar pe nimeni, nu ia fost dat titlul de regele rock-uli, ci este King of Pop, asa cum elvis este The King
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser



acuma sa inteleg si io ca am o dilema...omul asta asta era negru sau alb?!
ca eu nu inteleg nimic...

Dar nah`...Dumnezeu sa`l ierte!

 

DeletedUser

Chiar vroiam sa deschiD o tema pentru Mj, dar se pare ca deja ati deschis cum era de asteptat.
Mj a fost negru, dar datorita unei boli de piele vitiligo, culoarea pielii s-a schimbat in timp.

RIP MJ
 

DeletedUser

Deja am uitat cine este "Micăl Giacson" , si am incheiat discutia cu tine.
puisor daca tu esti vai de tine lasa-ne pe noi sa ascultam ce ne place. in captivitate la tine poate se asculta mamaliga branzalie. altii asculta muzica care in ciuda faptului ca exista inapti ca si tine va dainui.
pentru tine si altii ca tine: probabil artistii pe care i ascultati, cel putin o buna parte din ei, au fost influentati de mj:)

You rocked my world:X
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus