Michael Jackson

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

uite cine e Larry King ca esti blana si esti si prost rau de tot http://en.wikipedia.org/wiki/Larry_King

el are ori cum un IQ superior tie si lui guta si salam si toti astia, atata timp cat a fost atat de destept incat sa cumpere drepturile de autor la 209 melodi ale celor de la The Beatals ca poate nu stii cine sunt.

Transplant de piele esti dus frate rau de tot si traiesti cu mituri populare, datorita unor operatii estetice a fost infectat cu o bagerie care ii distrugea testutul muscular si suferea de un cancer de piele care ii decolora pielea. mai citeste si tu putin ca nu strica putina cultura generala ;) http://ro.wikipedia.org/wiki/Michael_Jackson


LE : Bumble Bee acelasi lucru cu Naomi.
jimmymacel acelasi lucru cu Cher de Romania


Impuscativa fratilor ca sunteti varza



1.nu e ciudat ca fix Larry King era acolo?bine ca nu era chiar presedintele...

2.Cu faza IQ iar nu te cred...acesti "artisti" au impresari si manageri..oameni care sunt platiti sa`i sfatuiasca pe acesti "artisti" ce sa faca cu banii lor sa nu dea faliment...stiai asta?!

3.cu boala de piele nu ma convingi`...avea raieeeee si piele putrezita de la atatea` operatii...si tu te gandesti ca wikipedia nu o sa scrie lucruri din astea nu?acolo povestiile is infrumusetate un pic..

4.Bumblebee=Naomi?
se vede ca esti un frustrat anti M.T. ...

5.daca vrei sa ne impuscam macar da`ne gloante...ca nu avem...


de unde stii ca nu a donat? ai fost contabilul lui?
de unde stii ca a fost in cluburi de striptease? ai fost cu el?
de unde stii ca ii cadea nasu'? l'ai cules de pe jos.
Stii cate neamuri dorm cu copii lor. Stii ca nu a fost acuzat ca ar fi intretinut relatii cu minorii, ce de faptul ca dormea in pat cu fii sai...si ca ar fi pus mana pe penisul unor copii de 8 ani, care au fost manipulati.
Stii ca nu a fost acuzat de pedofilie?
Stii ca orice geniu este umpic nebun?
Chit ca a fost nebun, pedofil, drogat, sau cum mai zici tu ca a fost, ii parerea ta, dar macar a lasat ceva in urma.
Tu ce ai lasat in urma ta?

PS:
daca esti sfantu' ion si nu ai fumat sau consumat alcool si cafea, daca nu ai baut coca-cola in viata ta esti ok...daca nu esti un drogat ca si mine, ca si michael jackson, ca si salam.
Daca nu iti convine ceva exprimate intr'un mod civilizat...

Sa stii si tu: MJ a fost un om care a marcat istoria lumii, asa cum a marcat si iesirea absolut rusinoasa a MT-uli din lumea 5.
PS: daca imi zici 2 artisti ai caror esti fan esti tare?

PS:Larry King este omul care nu ar avea nici un iteres sa ii tina partea lui Michael



nu stiu cate neamuri dorm cu copii...mai ales cu copii peste 8 ani...:|
si nici nu vreau sa stiu...

daca era nevinovat de toate acuzatiile de pedofilie nu avea nevoie de Larry King ca avea bani destui si putea sa ceara testul poligraf...
daca era nevinovat nu trebuia sa dea milioane de dolari la mama copilului...pentru ca acolo a "donat" el mare parte din bani....

da...eu in fiecare zi las ceva in urma...un miros de Bvulgari si niste chistoace de Dunhill rosu...

si tu esti un fomist anti M.T. ...de ce nu te prezinti cum se cade sa stim cu cine vorbim...?ciudat...lumea zice ca am iesit de pe l5 intr`un mod rusinos...
interesant e ca nimeni nu avea nimic de comentat cat timp 1 an de zile am dominat lumea...numai cand am inceput sa pierdem s`au trezit viteji...
tu si stii mah!

ca sa`i raspund la intrebare...nu prea is fan rock sau "pop" din asta...
dar apreciez foarte mult Il Divo,Andrea Bocelli si alti artisti pe care eu ii consider artisti...ca Michael nu era...daca ma bag sub dus ma crezi ca cant mai bine decat el...?(cacofonie ...da stiu..)

apoi...eu zic ca nici asasinul lui Kennedy nu avea nici` un interes sa`l impuste...si nici cel care l`a impuscat pe Papa Ioan Paul al II...dar acest Larry ar fi avut interes ...

 

DeletedUser



dar daca tot sunteti voi destepti...ia explicati si faza cand in 2003 sau 2002 nu mai stiu cand era...si`a balansat fiul pe balconul unui hotel din Berlin...

adica asta e ceva normal nu?el e un exemplu pe care trebuie sa`l urmam nu?este un om responsabil si un tata bun nu?

deci daca noi vrem sa fim oameni mai buni...asta trebuie sa facem...
sa ne facem operatii de piele...sa dormim cu copii mici` si sa`i maltratam...sa avem o viata de depravat...apoi sa donam niste bani si sa cerem titlul de "Sfint"...

acuma fac un apel la toti parintii care citesc acest post...

luativ`a copii si leganati`i de la etajul 4...ca asa trebuie facut...

 

DeletedUser6558

E mort. Puţin îi mai pasă lui acum că unii îl fac aşa şi pe dincolo. Judecător este Unul singur, şi Justiţia oamenilor şi-a dovedit limitele când nici nu l-a condamnat pe Michael Jackson, nici nu l-a dezvinovăţit.
 

DeletedUser

Esti fustrat rau de tot tu ca nu esti vedeta. In primul rand nici nu stii principiul de functionare al unui test cu poligraf, ca sa intelegi si tu de ce el nu este acceptat intro instanta. Cum sa fie ciudat daca acolo isi lua cina sau micul dejun. Daca ai gandi si tu un Jurnalist ca Larry King nu avea de ce sa minta din contra il ataca in presa daca era altceva ;) a dat acei bani ca scape de stres pt ca in distrugeau psihic astfel de acuzatii. Doanitiile lui sunt altele dar vorbesti ca prostul fara macar sa te documentezi.

IL divo nu e unul singur e o trupa are 2 - 3 membri daca nu ma insel ;) esti pe langa nu mai arunga nume care le auzi si tu pe la tv. 2002- 2003 hmmm acum intra in rol prostia ta incuraibla, da cand mergi pe strada sau magazin ceva, prin casa si iti ti copilul in mana cum este ?
 

DeletedUser

Esti fustrat rau de tot tu ca nu esti vedeta. In primul rand nici nu stii principiul de functionare al unui test cu poligraf, ca sa intelegi si tu de ce el nu este acceptat intro instanta. Cum sa fie ciudat daca acolo isi lua cina sau micul dejun. Daca ai gandi si tu un Jurnalist ca Larry King nu avea de ce sa minta din contra il ataca in presa daca era altceva ;) a dat acei bani ca scape de stres pt ca in distrugeau psihic astfel de acuzatii. Doanitiile lui sunt altele dar vorbesti ca prostul fara macar sa te documentezi.

IL divo nu e unul singur e o trupa are 2 - 3 membri daca nu ma insel ;) esti pe langa nu mai arunga nume care le auzi si tu pe la tv. 2002- 2003 hmmm acum intra in rol prostia ta incuraibla, da cand mergi pe strada sau magazin ceva, prin casa si iti ti copilul in mana cum este ?

Hello ? Moderatorilor ? Sau avem voie sa ne insultam daca e o noua echipa ? Verificat-ii tipului astuia fiecare post si o sa va faceti de 15 puncte..
 

DeletedUser



3.cu boala de piele nu ma convingi`...avea raieeeee si piele putrezita de la atatea` operatii...si tu te gandesti ca wikipedia nu o sa scrie lucruri din astea nu?acolo povestiile is infrumusetate un pic..

app daca el sia facut transplant de pile, ia explicane si noua ma geniule de ce are copii albi ? 3 la numar ? daca avea operatii estetice prin care si-a facut transplant de piele nu trebuia sa aibe copii negri ? Pt. ca aici e vorba de gene ;) si nu de piele ?
 

DeletedUser

Esti fustrat rau de tot tu ca nu esti vedeta. In primul rand nici nu stii principiul de functionare al unui test cu poligraf, ca sa intelegi si tu de ce el nu este acceptat intro instanta. Cum sa fie ciudat daca acolo isi lua cina sau micul dejun. Daca ai gandi si tu un Jurnalist ca Larry King nu avea de ce sa minta din contra il ataca in presa daca era altceva ;) a dat acei bani ca scape de stres pt ca in distrugeau psihic astfel de acuzatii. Doanitiile lui sunt altele dar vorbesti ca prostul fara macar sa te documentezi.

IL divo nu e unul singur e o trupa are 2 - 3 membri daca nu ma insel ;) esti pe langa nu mai arunga nume care le auzi si tu pe la tv. 2002- 2003 hmmm acum intra in rol prostia ta incuraibla, da cand mergi pe strada sau magazin ceva, prin casa si iti ti copilul in mana cum este ?




Il divo is 4...nu 2-3...
dar in fine...

dar nah`...eu nu stiu tu cum esti dar eu nu ma joc cu copilul pe balconul etajului 4...si nu`l leagan peste balustrada...

acuma o sa zici` ca probabil vroia sa`l boteze nu?se numeste botez de ciment de la 12 metrii nu?

si tu asa faci?click!


app daca el sia facut transplant de pile, ia explicane si noua ma geniule de ce are copii albi ? 3 la numar ? daca avea operatii estetice prin care si-a facut transplant de piele nu trebuia sa aibe copii negri ? Pt. ca aici e vorba de gene ;) si nu de piele ?



nu stiu...dar te`ai uitat la mamele copiilor...ce au in comun?vrei sa zici` ca si ele au boala de piele?
si din cate am auzit una din acele mame a fost inseminata...
traim intr`o lume ciudata`...
 

DeletedUser

si ce daca ce din 3 copi nu putea sa iese macar unul mulatru ? te inseli.
iar cu balustrada :)) daca ti un copil in brate prin curte si iti scapa stai linistit ca atunci singura diferenta ar fi ca lui ii cadea de le 12 metri iar tie de la un metru si tot acolo ajungeati ;) vroia sa arate fanilor copilul atat.

Iar de IL Divo tu vorbisi de "el" nu eu ;) daca vorbeai de "ei" ziceai eu ii ascult pe cei de la il divo ;;):D
 

DeletedUser



1.nu e ciudat ca fix Larry King era acolo?bine ca nu era chiar presedintele...

2.Cu faza IQ iar nu te cred...acesti "artisti" au impresari si manageri..oameni care sunt platiti sa`i sfatuiasca pe acesti "artisti" ce sa faca cu banii lor sa nu dea faliment...stiai asta?!

3.cu boala de piele nu ma convingi`...avea raieeeee si piele putrezita de la atatea` operatii...si tu te gandesti ca wikipedia nu o sa scrie lucruri din astea nu?acolo povestiile is infrumusetate un pic..

4.Bumblebee=Naomi?
se vede ca esti un frustrat anti M.T. ...

5.daca vrei sa ne impuscam macar da`ne gloante...ca nu avem...






nu stiu cate neamuri dorm cu copii...mai ales cu copii peste 8 ani...:|
si nici nu vreau sa stiu...

daca era nevinovat de toate acuzatiile de pedofilie nu avea nevoie de Larry King ca avea bani destui si putea sa ceara testul poligraf...
daca era nevinovat nu trebuia sa dea milioane de dolari la mama copilului...pentru ca acolo a "donat" el mare parte din bani....

da...eu in fiecare zi las ceva in urma...un miros de Bvulgari si niste chistoace de Dunhill rosu...

si tu esti un fomist anti M.T. ...de ce nu te prezinti cum se cade sa stim cu cine vorbim...?ciudat...lumea zice ca am iesit de pe l5 intr`un mod rusinos...
interesant e ca nimeni nu avea nimic de comentat cat timp 1 an de zile am dominat lumea...numai cand am inceput sa pierdem s`au trezit viteji...
tu si stii mah!

ca sa`i raspund la intrebare...nu prea is fan rock sau "pop" din asta...
dar apreciez foarte mult Il Divo,Andrea Bocelli si alti artisti pe care eu ii consider artisti...ca Michael nu era...daca ma bag sub dus ma crezi ca cant mai bine decat el...?(cacofonie ...da stiu..)

apoi...eu zic ca nici asasinul lui Kennedy nu avea nici` un interes sa`l impuste...si nici cel care l`a impuscat pe Papa Ioan Paul al II...dar acest Larry ar fi avut interes ...


in primul rand te rog sa cauti informatii despre boala numita vitiligo. mai informeaza-te si dupa ciocu mai mic. ce te intereseaza pe tine ce e facut el ca om? cand sunt altii care fac lucruri de 1000 d ori mai ingrozitoare doar ca nu sunt mediatizati atat de mult. noi vorbim de muzica lui, de amprenta lasata de el asupra culturii muzicale a mii de oameni.
nu ai avut copilarie , corect?
 

DeletedUser

Rest in Peace...Odihnească-se în pace...Avea nişte mişcări inegalabile!
 

DeletedUser15358

R.I.P Michael Jackson !

Unii dintre voi insistati sa fiti penibili.Vad ca prostia nu are limite !
Nu sunt fan Jackson,dar a fost un megastar,unul dintre cei mai mari artisti din toate timpurile.
Daca nu ascult opera imi permit sa spun ca Wolfgang Amadeus Mozart a fost un nimeni ?
 

DeletedUser2821

ORice mare artist a avut probleme , e logic !
Unii sunt homosexuali , unora le plac femeile foarte mult ( elegant zis :)) ) , unora le plac drogurile asa de mult incat mor din aceasta cauza , etc .. .
Asa poate si michael a avut diverse "vicii" .
Stiti voi melodia aia : " fara vicii am fi doar niste roboti" .. .
Iar la faza ca si-a ridicat copilul deasupra balconului , hai sa fim seriosi , ce e asa de extraordinar ?
 

DeletedUser19074



care incident?ca a luat o supradoza de droguri si s`a taiat banda?ala e incident?
putea sa fie si cel mai mare artist...ca om era un prost si un distrus...
s`a nascut negru ca noaptea si a murit alb ca iaurtu...si sa nu uitam de episoadele bine cunoscute de pedofilie si droguri...
condoleante pentru familie si sa se odihneasca in pace...dar eu nu`l ridic in slavi chiar daca are o voce de aur..


PS: la offtopik nu se pun posturile la palmares...
sau mai nou da?



prietene,scandalurile de pedofilie and so on,s`au terminat cu castig de cauza pentru Michael. a murit alb ca iaurtul pentru ca in copilarie,taica`su ii zicea intotdeauna ca`i cel mai negru din familie,si faca familia de ras,etc.. droguri,orice star a luat macar o data droguri. si el nu a luat o supradoza de droguri,ci un medic i`a administrat o injectie. fi si tu pe faza,nu te mai lasa indocrinat. intai cerceteaza... poate nici ce zic eu nu e 100% adevarat,dar macar eu nu dau cu bolovani in el.


LE: am vazut ca ati scris ca a donat 300 de milioane. Warren Buffet a donat 80% din averea lui in fondul caritabil strans de fundatia Bill Gates. 80% din averea lui Warren Buffet insemna aprox 35-40 miliarde de dolari ! :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

prietene,scandalurile de pedofilie and so on,s`au terminat cu castig de cauza pentru Michael. a murit alb ca iaurtul pentru ca in copilarie,taica`su ii zicea intotdeauna ca`i cel mai negru din familie,si faca familia de ras,etc.. droguri,orice star a luat macar o data droguri. si el nu a luat o supradoza de droguri,ci un medic i`a administrat o injectie. fi si tu pe faza,nu te mai lasa indocrinat. intai cerceteaza... poate nici ce zic eu nu e 100% adevarat,dar macar eu nu dau cu bolovani in el.


LE: am vazut ca ati scris ca a donat 300 de milioane. Warren Buffet a donat 80% din averea lui in fondul caritabil strans de fundatia Bill Gates. 80% din averea lui Warren Buffet insemna aprox 35-40 miliarde de dolari ! :)

Eu am zis din Artisti cred ca e singurul care a donat o suma de bani asa mare, sa nu mai zic cati artisti strangea la un loc sa cante melodia We are the World ca sa strnga bani pt acte de caritate.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pana la urma cine sunteti voi sa judecati un om?
odihneasca-se in pace ca acum lumea il judeca.
perfectilor!
 

DeletedUser

De acum in colo, o legenda a muzicii. Si-a trait viata asa cum a dorit la fel ca noi toti si ne-a lasat muzica lui pe care si copiii nostri o vor asculta.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus