Michael Jackson

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

puisor daca tu esti vai de tine lasa-ne pe noi sa ascultam ce ne place. in captivitate la tine poate se asculta mamaliga branzalie. altii asculta muzica care in ciuda faptului ca exista inapti ca si tine va dainui.
pentru tine si altii ca tine: probabil artistii pe care i ascultati, cel putin o buna parte din ei, au fost influentati de mj:)



adica Fedde le Grand,Nicola Fassano,Sebastian Ingrosso si Eric Prydz au fost influentati de Michael Jackson?

 

DeletedUser8715

Mj a fost negru, dar datorita unei boli de piele vitiligo, culoarea pielii s-a schimbat in timp.

RIP MJ

Eu stiam ca s-a "albit" datorita operatiilor estetice. Acest lucru l-a si imbolnavit, cauzandu-i moartea. In fine, fiecare cu sursele lui.

Pacat, a fost un star in adevaratul sens al cuvantului si un idol pentru multe generatii.
 

DeletedUser

puisor daca tu esti vai de tine lasa-ne pe noi sa ascultam ce ne place. in captivitate la tine poate se asculta mamaliga branzalie. altii asculta muzica care in ciuda faptului ca exista inapti ca si tine va dainui.
pentru tine si altii ca tine: probabil artistii pe care i ascultati, cel putin o buna parte din ei, au fost influentati de mj:)

You rocked my world:X

... JohnPetrucci ? influentat de... give me a break :)
 

DeletedUser

toti artistii sunt originali, nici unu nu a fost influentat de nimeni :D
aveti tot dreptul sa credeti ce vreti chiar daca nu ii asa pentru ca multi au recunoscut ca au fost influentati de MJ.

R.I.P MJ
 

DeletedUser

Huh cearta si numai cearta pe aici , tot cu cearta si cu prostiile ati ramas . In loc ca sa va exprimati si voi parerea despre acest incident voi ati gasit un nou topic in care unii dintre voi urmaresc ca sa creasca in posturi . Incercati sa va maturizati si voi odata , huh bine ca m`am lasat de jucat triburile , cred ca cedam nervos :D
 

DeletedUser8972

Huh cearta si numai cearta pe aici , tot cu cearta si cu prostiile ati ramas . In loc ca sa va exprimati si voi parerea despre acest incident voi ati gasit un nou topic in care unii dintre voi urmaresc ca sa creasca in posturi . Incercati sa va maturizati si voi odata , huh bine ca m`am lasat de jucat triburile , cred ca cedam nervos :D

Ai mare dreptate aici. Am tot citit topic-ul asta de cateva ori si ma tot minunez cum evolueaza.
Cearta e preferata celor de pe aici. Macar daca s-ar certa pe ceva destul de serios, dar cand vad ca unul spune ca multi artisti importanti au fost influentati de M.J., iar altul vine cu intrebarea sau raspunsul prin care sa-l contrazica, dand 2-3 exemple dupa bunul plac ... imi trece un gand prin cap ca multi chiar nu au ce face.
Dupa cum a mai spus cineva, genurile muzicale sunt multe si diverse, iar faptul ca M.J. a fost un rege al muzicii pop e incontestabil.
A murit un star, Dumnezeu sa-l odihneasca. Multi dintre noi am crescut pe muzica lui, si ne amintim de multe momente frumoase din viata noastra ascultandu-i melodiile.
 

DeletedUser

am zis o parte din ei.
era bolnav, de aici pana la incercarile lui clar esuate de a lupta impotriva bolii nu a fost un drum lung.
oricum noi o sa ne amintim de artistul mj.
 

DeletedUser18063

Dumnezeu sa il odihneasca....


PS: De morti numai de bine(cine nu a inteles il rog sa se priveasca in oglinda,sa nu uitam ca si noi avem mortii nostri si nu ne place sa ii vorbeasca nimeni de rau,chit ca si ei au avut pacatele lor....)sa ne amintim de ei si de ce nau lasat ei mai frumos,la MJ sa ne amintim MUZICA.
O seara buna sa aveti.
 

DeletedUser

In loc ca sa va exprimati si voi parerea despre acest incident voi ati gasit un nou topic in care unii dintre voi urmaresc ca sa creasca in posturi . Incercati sa va maturizati si voi odata , huh bine ca m`am lasat de jucat triburile , cred ca cedam nervos :D



care incident?ca a luat o supradoza de droguri si s`a taiat banda?ala e incident?
putea sa fie si cel mai mare artist...ca om era un prost si un distrus...
s`a nascut negru ca noaptea si a murit alb ca iaurtu...si sa nu uitam de episoadele bine cunoscute de pedofilie si droguri...
condoleante pentru familie si sa se odihneasca in pace...dar eu nu`l ridic in slavi chiar daca are o voce de aur..


PS: la offtopik nu se pun posturile la palmares...
sau mai nou da?

 

DeletedUser



care incident?ca a luat o supradoza de droguri si s`a taiat banda?ala e incident?
putea sa fie si cel mai mare artist...ca om era un prost si un distrus...
s`a nascut negru ca noaptea si a murit alb ca iaurtu...si sa nu uitam de episoadele bine cunoscute de pedofilie si droguri...
condoleante pentru familie si sa se odihneasca in pace...dar eu nu`l ridic in slavi chiar daca are o voce de aur..


PS: la offtopik nu se pun posturile la palmares...
sau mai nou da?




Esti cel mai mare prost de pe planeta, el este singurul om care a donat in toata viata lui 300 milioane de dolari in tot felul de acctiuni caritabile. era dependent de medicamente dar nu se droga. pedofilie ? iar esti prost si nu realizezi ca au fost miniciuni pt a face bani. Larry King era intrun restaurant cand la auzit pe avocatul acuzari cand vorbea si zicea cuiva ca este un proces doar pt bani, dupa care Larry King a incercat sa depuna marturie dar judecatorul nu a acceptat ca acesta sa depuna matrturie. Iar tu ca parinte nu iei bani pt asta si utiti totul daca era adevarat eu as fi luptat ca el sa ajunga la puscarie, asta faceam eu ca parinte. El este un om care a deschis multe ininimi si sa ii faca pe oameni sa fie mai buni. Tu esti un specimen de om care nu ar trebui sa existe pe planeta asta. Omuletul ala munceste de la 5 ani, tu ce ai facut ai crescut in puf datorita parintilor tai esti un nimeni care vrea sa fie cineva pe triburile.ro. Tu cand vei muri nimeni nu va stii de tine, nu isi va mai aduce nimeni, dar pe el o sa il comemoreze planeta intreaga. Se vede ca tu esti gereratia "artistilor" Guta, forin minune salam si restul. impuscate frate ca esti terminat.
 

DeletedUser

Dumnezeu sa-l ierte si sa-i fie tarana usoara.Era un mare MEGASTAR...
 

DeletedUser

Esti cel mai mare prost de pe planeta, el este singurul om care a donat in toata viata lui 300 milioane de dolari in tot felul de acctiuni caritabile. era dependent de medicamente dar nu se droga. pedofilie ? iar esti prost si nu realizezi ca au fost miniciuni pt a face bani. Larry King era intrun restaurant cand la auzit pe avocatul acuzari cand vorbea si zicea cuiva ca este un proces doar pt bani, dupa care Larry King a incercat sa depuna marturie dar judecatorul nu a acceptat ca acesta sa depuna matrturie. Iar tu ca parinte nu iei bani pt asta si utiti totul daca era adevarat eu as fi luptat ca el sa ajunga la puscarie, asta faceam eu ca parinte. El este un om care a deschis multe ininimi si sa ii faca pe oameni sa fie mai buni. Tu esti un specimen de om care nu ar trebui sa existe pe planeta asta. Omuletul ala munceste de la 5 ani, tu ce ai facut ai crescut in puf datorita parintilor tai esti un nimeni care vrea sa fie cineva pe triburile.ro. Tu cand vei muri nimeni nu va stii de tine, nu isi va mai aduce nimeni, dar pe el o sa il comemoreze planeta intreaga. Se vede ca tu esti gereratia "artistilor" Guta, forin minune salam si restul. impuscate frate ca esti terminat.



wooow...avocatul diavolului isi face datoria...
a donat el 300 de milioane de dolari?!
wueiii faci mistoo?!
da tu esti si contabilul lui si tii evidenta?
posibil sa fi donat bani ca fiecare artist pentru ca face bine la imagine...dar nu e el mai diferit k altii...cei mai multi bani "i`a donat" la cluburile de striptease si petreceri....si bineinteles pasiunii lui de fi "vanilie"..
de asta era el depedent de medicamente...ca i`o trebuit lui operatii si transplant de piele...de aia "ii cadea nasucu`"...
un om normal nu face din astea...
apoi gaseste`mi si o explicatie pentru obsesia lui de curatenie...pentru purtarea de manusi tot timpul si de frica lui de a fi atins de oameni...(nu zi ca era din cauza bolii...)
Larry King asta putea sa fie un om care vroia doar sa`i ia apararea lui MJ...sau un fan inrait...cine te`a facut pe tine Sherlock Holmes sa stii totul?
si doar ca sati mai dau teme...au fost mai multe cazuri...
mi se pare ca era un depravat si punct...

multumesc pentru cuvintele tale ...nu am crescut in puf...dar am dus o viata destul de buna pana la o anumita varsta...

dar daca vine vorba de Guta si Salam...si Salam canta la nunti de la 5-6 ani...ce`l face pe el mai diferit de MJ...?
probabil ca el canta in limba romana...si are o viata normala`...(si la asta sa nu dai ca replica ca e incult ca n`o fi nici Michael dotat cu IQ de 140..)

ia mai opeste`te tu si nu il mai idolatriza pe infect`u ala....
si ca sa inchei`...cand mor prefer ca familia mea sa`si aduca aminte de mine...si atata imi ajunge...nu mi`ar placea sa fiu tema de discutie pentru OTV si alte fenomene...si nici` nu vreau o viata extravaganta...

mersi dar nu ma impusc...dar ia fa tu` un infarct de miocard ca m`am legat de Michael`u tau`...


 

DeletedUser8140

in iad cu el...long live tupac, acum copilasii sunt mai in siguranta.
 

DeletedUser

uite cine e Larry King ca esti blana si esti si prost rau de tot http://en.wikipedia.org/wiki/Larry_King

el are ori cum un IQ superior tie si lui guta si salam si toti astia, atata timp cat a fost atat de destept incat sa cumpere drepturile de autor la 209 melodi ale celor de la The Beatals ca poate nu stii cine sunt.

Transplant de piele esti dus frate rau de tot si traiesti cu mituri populare, datorita unor operatii estetice a fost infectat cu o bagerie care ii distrugea testutul muscular si suferea de un cancer de piele care ii decolora pielea. mai citeste si tu putin ca nu strica putina cultura generala ;) http://ro.wikipedia.org/wiki/Michael_Jackson


LE : Bumble Bee acelasi lucru cu Naomi.
jimmymacel acelasi lucru cu Cher de Romania


Impuscativa fratilor ca sunteti varza
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

de unde stii ca nu a donat? ai fost contabilul lui?
de unde stii ca a fost in cluburi de striptease? ai fost cu el?
de unde stii ca ii cadea nasu'? l'ai cules de pe jos.
Stii cate neamuri dorm cu copii lor. Stii ca nu a fost acuzat ca ar fi intretinut relatii cu minorii, ce de faptul ca dormea in pat cu fii sai...si ca ar fi pus mana pe penisul unor copii de 8 ani, care au fost manipulati.
Stii ca nu a fost acuzat de pedofilie?
Stii ca orice geniu este umpic nebun?
Chit ca a fost nebun, pedofil, drogat, sau cum mai zici tu ca a fost, ii parerea ta, dar macar a lasat ceva in urma.
Tu ce ai lasat in urma ta?

PS:
daca esti sfantu' ion si nu ai fumat sau consumat alcool si cafea, daca nu ai baut coca-cola in viata ta esti ok...daca nu esti un drogat ca si mine, ca si michael jackson, ca si salam.
Daca nu iti convine ceva exprimate intr'un mod civilizat...

Sa stii si tu: MJ a fost un om care a marcat istoria lumii, asa cum a marcat si iesirea absolut rusinoasa a MT-uli din lumea 5.
PS: daca imi zici 2 artisti ai caror esti fan esti tare?

PS:Larry King este omul care nu ar avea nici un iteres sa ii tina partea lui Michael
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

R.I.P Michael Jackson .

Pt acel "tovaras" care a intrebat cine este regele hip-hop`ului sau ceva de genu ii raspund eu si sper sa nu ma insel :) dar nu prea am sanse :) el e : " 2 PAC " ! remember that :)
 

DeletedUser8140

in concluzie ca om tot praf e, muzica nu zic nimic ca e locul 1 all time orice top. De impuscat nu ma impusc de spaima neagra :)) in a 2-a concluzie mj tot pedo a fost

am mai zis si o mai zis....O HAil 2pac
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus