mie pur si simplu sila

DeletedUser

Pentru mine L2 a fost inceputul, iar L3 a insemnat w1 pe .ro pentru mine, adica perioada de pregatire si selectare a elitelor.

De asta ai recrutat 500 de membri intr-o zi pe lumea clasica si pe L3 continui cu peste 500 de membri :) ? Hai sa fim seriosi, asta e doar o scuza iar parerea ta ca asta e "cea mai buna metoda de selectie pentru a intemeia un trib nou, dominant" ... no comment. Poate ar fi bine sa intrebi orice lider de trib serios de pe .net (din orice W vrei tu).

Ca idee ... in cea mai mare parte n-o sa reusiti sa acaparati decat n00bi care nu cauta decat protectie, jucatorii buni care apar si stiu sa aprecieze tw au sa refuze intotdeauna sa faca parte din asemenea mamuti (e plictisitor).

Sunt multi jucatorii .net care vin pe .ro cu alt nume si raman in umbra.
Singurul motiv pentru care am alt nume e acela ca numele de pe .net era ocupat aici.
 

DeletedUser

@SpAiKeR nu stiu ce stii nu stii ce stiu;) elitele nu le gasesti intrun trib mamut iti spun sigur , lasal singur un timp sa vezi ce face , e logic ca unu ce e intrun trib cu 1600 membrii sa aiba si impresii in cap cum au 90% din jucatorii triburilor exagerat de mari si apoi incep sa planga cand se gasesc catziva viteji sa ii atace.sincer sunt curios ce ramane pardon cati vor ramane in urma selectiei in wrath si cat de talentati vor fi eu unu iti urez mult noroc doar ca nu trebuie sa te astepti la prea multe fii realist

@barabum in ult tim stiam ca MUFFIN sunt in razboi cu Die. ma rog asa facea lideru Die gat pe forum
ps:dami si mie un mesaj cu numele cel ai acolo poate rezolvam ceva :D
 

DeletedUser

imi place le tribul cu adevarat mamut, din cate imi amintesc eu e cel mai mare mamut care il vad eu, si tribul meu e mare, dar repet...asta e cel mai mare mamut pe care l-am vazut pe triburile...la ora la care scriu 1506 membrii...si citez de pe prfilul lor:


Recrutare ON
ALIANTE OFF
PNA-uri OFF

Recrutare ON- no comment
aliante si PNA off- pai cu cine sa va mai aliati si sa faceti PNA? da un DNA faceti?
 

DeletedUser1959

Prin DNA sa intelegem "Do not attack".
Pai si ramanem fara ferme?
 

DeletedUser

Prin DNA sa intelegem "Do not attack".
Pai si ramanem fara ferme?

nu...eu ma gandeam mai degraba la parchetu national anti...vs directia nationala anti... :D da hai ca o dau in offtopic, oricum am vz ca s-au reorganizat si-au facut un trib de "elita" de 10 membrii si restu i-au trimis in academie...ca de asta am observat ca se face de 3 lumi incoace...academii si familii...in fine
 

DeletedUser2368

familii sunt ºi pe .net (vezi lumea 9, cine ºtie cunoaºte;) )
oricum, eu tot nu înþeleg de ce nu fac adminii o lume cu limitã de membri?
Stiu la ce te referi... Ah ce dor mie de RO [RO] ~RO~ *RO* etc... :) adica TUR... cati eram doamne... :) si de certurile cu adminii ca cica suntem nationalisti :)) si parca pe L2 e limita de membri...

Si ca ontopic: stati calmi ca si daca ar fi limita... tot ar fi un trib ijumatatit... si organizarea ar fi mai proasta.... etc... vezi L2.... unde dupa nici 1 saptamana (parca) se ajunsese la GD*12 si majoritatea erau full... :D

@barabum... stai frate calm... ca asta e o metoda foarte buna de a face un trib puternic... e bine sa ai de unde sa alegi... invitit tot ce prinzi si poti... si dupa cine nu merita e dat afara... :) e prea tactica... cum ziceam... e mai bine sa ai de unde alege decat sa stai cu putini zicand ca ai numai jucatori de elita si dupa sa fi surprins... ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cand mama masii sor gasi o mana de jucatori sa faca un trib in limitele bunului simt , sa zic maxim 100 de membrii cu toate ca e mult , sa formeze un trib zonal asa numitele "continent tribe" , lumea clasica doar ce a inceput nici nu are 12 ore si deja au aparut mamuti

1 NOA 879
2 GD 486
3 NWO 225
4 WRATH 375
5 300 218
6 DIABLO 251

cum de ceilalti au reusit sa se limiteze la un anumit numar de membrii si triburile listate mai sus nu:confused: :mad:

pe .net sa discutat ca pe lumea clasica ce va aprea acolo in scurt timip triburile sunt limitate la 50 , aici daca sar fi folosit aceste setari iar sar gasii unii si altii sa formeze familli de nshpemii de membrii

cred ca titlul threadului spune tot


*adminii pot inchide daca vor threadul mie indiferent eu doar am vrut sa spun ce am avut de spus

exista acum tribul BURN, este pana in 100 de membri si probabil va mai creste doar un pic
 

DeletedUser

ar fi bine sa fie asa doar sa nu cadeti in ispita
oricum va felicit ca ati ajuns la o asemenea decizie
am inercat si eu sa fac ceva asemanator cu citiva jucatori buni de pe net dar au fost foarte rapid dezgustati de ce se intimpla pe aici , au renuntat cu promisiunea de a nu se mai intoarce niciodata .
pacat erau strategi buni.
pe servarele ro ii putem numara pe degete si in rest ..... e voba de strategie la nivel de triburi nu loco ca sa nu mai spun ca poate doar 1% folosesc TW-tools
majoritatea nici nu au auzit de asa ceva
de tribul in care sint acum .... nu doresc sa cometez
 
Ultima editare de un moderator:
Sus