MilestonesPr

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Prima / primul / primii / primele ...


53049173.png
 

DeletedUser

e viteza mica. Daca fac pana la un sat 30 de minute dus, 30 intors inseamna o ora. Daca trimit 5 lancieri si se intorc 4 inseamna 33 din fiecare resursa. Adica atat cat produc minele la nivelul 1 intr-o ora si 5 minute. In concluzie ies mai bine cu minele si nu pierd nici resursele pe lancierul ala :p. Nu merita sa farmezi cu pierderi pe viteza mica.
 

DeletedUser

probabil are lanci si nu are paladin..altfel cam greu de explicat la 74pct primul
 

PRADA

member
Scor reacție
6
16'722 membri cand ai facut poza.

17'661 acum :)

Ceva statistici pentru maine dimineata !?

Eu as zice cam ... 19'000-20'000 pe putin
 

DeletedUser

mie mi-se pare aiurea sa iti face lancii daca nu ai 2-3 sate de barbari aproape chiar foarte aproape cu viteza asta.

nu vreau sa acuz pe nimeni acum ... am exprimat doar o idee de a mea

eu unul nu imi fac lancii decat cand o sa am lemn 9-argila 8 si fier 3

pana se termina protectia o sa am maxim 35 de lancii si 35 de topoare, numai ca sa curat un pic pe langa mine zona...pe urma mai bag la lancii sa pot trimite cate 15-20 de lancii cu 2-3 topoare

si uitasem cat de urata este viteza 1:(
 

DeletedUser6077

mie mi-se pare aiurea sa iti face lancii daca nu ai 2-3 sate de barbari aproape chiar foarte aproape cu viteza asta.

nu vreau sa acuz pe nimeni acum ... am exprimat doar o idee de a mea

eu unul nu imi fac lancii decat cand o sa am lemn 9-argila 8 si fier 3

pana se termina protectia o sa am maxim 35 de lancii si 35 de topoare, numai ca sa curat un pic pe langa mine zona...pe urma mai bag la lancii sa pot trimite cate 15-20 de lancii cu 2-3 topoare

si uitasem cat de urata este viteza 1:(

pana se termina protectia,multi o sa aiba cav us,asa ca pana farmezi tu cu spadele si lanciile....
 
Sus