MilestonesPr

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
93146643.png



... se ascut topoarele ...
 

DeletedUser8715

Azi-noapte, pe la 00:30 erau 136 de topoare. A fost o noapte activa pentru unii:D
 

DeletedUser5970

Dezamagitor numarul paladinilor in raport cu numarul de jucatori.
Refuz sa cred asta, Adex, nu-i asa ca paladinii ascunsi in ascunzatoare nu sunt inclusi in statistica ?:(
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Daca ne uitam pe statisticile de ieri, adica 5k de paladini la 24k de conturi, stam bine acum :) O fi si forumul extern bun la ceva sau poate unii au descoperit statuia.

E clar ca sunt si jucatori noi pe joc. Si eu am descoperit mai tarziu unele lucruri :)
 

DeletedUser1198

mai sunt si jucatori cu adevarat ghinionisti, care nu au deloc sate de barbari prin zona, si probabil si putin timp pentru joc. in cazul asta, nu are rost sa faci paladin si sa il trimiti de 2-3 ori pe zi, ci mai bine ridici minele :)
 

DeletedUser

mai sunt si jucatori cu adevarat ghinionisti, care nu au deloc sate de barbari prin zona, si probabil si putin timp pentru joc. in cazul asta, nu are rost sa faci paladin si sa il trimiti de 2-3 ori pe zi, ci mai bine ridici minele :)

Eu nu am avut deloc noroc de pozitionare pe Harta :(
Am 1-2 sate de barbari sub 1 ora care-s mai mereu golute :(
Dar compensez cu norocul in dragoste.. si cu norocul la pariuri.. :D
 

DeletedUser

eu am picat la inceput langa un singur sat de barbar...dupa o zi am dat inceput nou si am picat langa 5 sate de barbari:)
 

DeletedUser

eu am picat la inceput langa un singur sat de barbar...dupa o zi am dat inceput nou si am picat langa 5 sate de barbari:)

dacai 2 -3 sate de barbari la maxim 30 de minute te dezvolti bine eu am doar unul care e mai tot timpul gol...am fost dragut si nu am facut spike...dar acum incepe jocul cand farmam
 
Sus