Miss Piggy si lumea ei 13

  • Autor subiect DeletedUser26904
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7039

Nu a contestat nimeni ca nu joaca bine :)
Insa din cate am putut eu observa face o gramada de greseli in ceea ce priveste diplomatia...unde cam incurca borcanele. Plus ca ii place sa spele rufele in public. De cate ori are un conflict ...iese pe forum..sa arate ea cine are dreptate si cine nu.

Alo! Ingeras?
Ce patisi?
De ce ea?
De ce nu eu?
Face greseli in diplomatie? Inseamna ca am invatat la aceeasi scoala.. :eek:
Eu cand propun o alianta, in ziua imediat urmatoare mi se declara razboi!
Mai bine ia-te de mine!
Dar nu te iei de mine..
Pentru ca nu ai nimic cu personul meu..
Eu cred ca ai ceva pe suflet cu Miss Piggy .. De la Miss-forum ti se trage?
Simt atat patima si ura in postarile tale de ma ingrozesc:eek:
Cu toate ca nu cred ca va cunoasteti de pe JOC, tu ai stat sa cauti(probabil ore bune) toate postarile in care se incearca degradarea lui Miss-Piggy..
Cred ca te-ai distrat la maximum..
Dar macar a meritat.. Nu? Acum ai o satisfactie .. :D
Esti de-a dreptul mandra de tine ca ai reusit sa gasesti postarile userilor de pe ZECE lumi trecute si ofilite care la un momentdat s-au contrat cu inamica ta numarul UNU..

Eu cred ca tu ai putea sa ajuti utilizatorii forumului nu numai prin sanctiuni, ci si prin puterea exemplului, care trebuie sa recunosc ca la tine este incomensurabila!
Deci ce trebuie sa fac?
Sa provoc! Sa caut postari de acum 5 ani! Sa scriu cu bleu ingrosat! Sa imi depun si un ** .. Si gata! Sunt Super-M !!! :eek:
Ufff .. dar s-ar putea sa nu vrei sa ii ajuti pe cei de teapa mea .. de ce sa ne corectezi si sa ne dai tu un bun exemplu, cand poti foarte usor sa dai 5 punctulete.. Asa nu e nicio bataie de cap .. :rolleyes:
 

DeletedUser

ingerasa ce ai ???? dece esti asa de acida ?? lasa omul sa spuna ce vreea .... sunt in dictatura sau ce ???????????

suntem oamni cu toti nu dusmani
 

DeletedUser26904

invitata noastra surpriza a cam disparut in ceata, dar ne-a amintit de TAZ-MANIA. ceea ce nu e un lucru atat de rau, nu-i asa?
 

DeletedUser523

Oau cat-fight,chick-war,bataie intre fete, intre 2 femei razboinice, mai bine zis:D;):p:cool:miss piggy vs. ingerasa:)cine aduce mierea?cine aduce ciocolata?eu aduc bazinul:cool:popcornul e gratis din partea adminilor:rolleyes:vizionare placuta:cool:eu pariez pe miss piggy ca mi-a ramas cu tronc de la miss triburile si acum mai e si in fostul meu trib si nah nu pot fi impartial:psunt curios totusi cum se comporta pe forum intern;)trebuie sa ma interesez:p
ps. noroc cu miss piggy si apoi ingerasa ca au mai inviorat forumul L13
Ce ne-am face noi fara fete:confused:;)
 

DeletedUser26904

Ah..bine ai venit Tzepes...

Ia un loc in studio. cum te simti? ai putea sa ne spui sentimentele tale vis a vis de actualul trib angry? plecarea a fost destul de brusca din cate imi amintesc, doua cuvinte daca se poate....
 

DeletedUser

as dori si eu sami spun o parere.In primul rand despre dorm daze am auzit ca e un lider ce conduce cu pumn de fier si tot felul de alte chestii.Eu vreau sa va spun ca are dreptate,nu se poate mentine un trib in top daca nu este condus de un dictator,si cred ca toti sunteti de acord.
Am vazut ca este si arogant,cam asa sunt si eu,insa cand esti liderul unui trib de tot se cam duce sfiala pe care o ai la inceput deci eu il inteleg,nu stiu cat de bun este ca jucator sau ca lider insa il respect pentru cele 2 calitati care leam spus mai sus.
Iar miss piggy **** despre ea mai nimic,si nici nu vreau sa stiu,insa din cate am vazut si ea are niste aroganta in ea:),si vad ca are destui de multi dusmani.

Astia sunt parerile mele,si sa nu va suparati pe mine pt ele,nu vreau prin ceea ce am scris mai sus sa jicnesc.Si am o intrebare,vad ca la profilul Angry nu mai e dorme daze lider,este o miscare strategica sau sia dat demisia?
 

DeletedUser26904

Bine ai venit domnul andreiuntaru in emisiunea noastra. Va multumesc pentru prezentas i permite-ti-mi sa va raspund printr-o intrebare :"daca e o miscare strategica v-as spune asta pe forum pentru ca...."

dorm doze e liderul nostru minunat ! (pe profil sau nu)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26904

vad ca nutriti sentimente de admiratie pentru liderul nostru de opinie si nu numai. ati mai jucat cu el in trib? in ce fel si-a castigat respectul?
 

DeletedUser

:)) io nu admir pe nimeni,decat pe mine:),insa il respect pt felul de comportare fiindca seamana oarecum cu al meu,cel putin din ceea ce am vazut pe forum.
 

DeletedUser

daca il admiram ii faceam un fan club:)) insa nu sunt genul de servitor.
 

DeletedUser

si tema este????
afinitati cu dansul????
btw: si eu imi respect profa de istorie. dar nu o admir
 

DeletedUser

pai cam asta ziceam si io,da am cam derivat de la subiect,care sincer nu stiu care e)))
 

DeletedUser

ciudat...oare admiratia si respectul nu merg mana in mana?

Nu merg mana in mana. Respectul ar trebui sa il avem ptr toti. Dar nu il avem, motivat sau nu. Si eu ma inscriu in aceasta categorie recunosc :)
Admiratia ptr cineva e ceva mai mult. Il poti admira ptr ceea ce a facut , pentru calitatile sale, etc....

Miss pe cine admiri tu, de pe L13 si de ce ? Cred ca la intrebarea aceasta pot sa raspunda si ceilalti care au postat aici, atata timp cat se refera la L13
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26904

sa cresti mare si frumos, bau-baule. tot =nbz=? tot =nbz=? vreun pronostic pentru lumna viitoare cineva va fi in top?
 

DeletedUser8343

invitata noastra surpriza a cam disparut in ceata, dar ne-a amintit de TAZ-MANIA. ceea ce nu e un lucru atat de rau, nu-i asa?

Numai invitata nu am fost.. dar na,nu toate lucrurile sunt roz. Nu am disparut. Citesc cu interes tot ce se intampla pe forum. Am citit si parerile celor pe care i-ai chemat in ajutorul tau. Rhadookoo se chinuie din rasputeri sa fie domn, Eek inca nu s-a dumirit despre ce se discuta (dar nu e prea tarziu) caci e de inteles dupa pauza facuta. Iar Megara e in vacanta. Am incercat sa-i trimit un PM (asa cum am promis) ca sa-si spuna parerea, dar fiind in vacanta, nu poate primi nimic momentan..ramane de vazut cum vor sta lucrurile cand toti cei amintiti isi vor spune parerea.
 

DeletedUser

Daca ai citit despre L10 ai putut vedea pozitia Megarei referitoare la disputat dintre Miss si Rhadookoo , in mod sigur o poti cita aici. Macar din punctul asta de vedere am avea o pozitie a ei. Oamenii se mai cearta, se si impaca apoi. Asta e viata, asa e pe triburile.
 

DeletedUser8343

Am citit cu mare atentie. Numai ca vezi tu, Rhadookoo nu mai e asa sigur de ceea ce a zis atunci, poate nici Megara nu mai este. In concluzie, consider ca e bine de stiut si parerea ei actuala. In plus nu este vorba doar de lumea 10 ci si de 7. Iar o explicatie despre cum vad respectivii lucrurile nu cred ca ar strica ..cu atat mai mult cu cat poate ar fi in favoarea lui Miss piggy si ne-ar expune faptele asa cum au fost nu?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus