Miss Piggy si lumea ei 13

  • Autor subiect DeletedUser26904
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ce a fost a fost, conteaza ce va fi...:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26904

Numai invitata nu am fost.. dar na,nu toate lucrurile sunt roz. Nu am disparut. Citesc cu interes tot ce se intampla pe forum. Am citit si parerile celor pe care i-ai chemat in ajutorul tau. Rhadookoo se chinuie din rasputeri sa fie domn, Eek inca nu s-a dumirit despre ce se discuta (dar nu e prea tarziu) caci e de inteles dupa pauza facuta. Iar Megara e in vacanta. Am incercat sa-i trimit un PM (asa cum am promis) ca sa-si spuna parerea, dar fiind in vacanta, nu poate primi nimic momentan..ramane de vazut cum vor sta lucrurile cand toti cei amintiti isi vor spune parerea.

interventia ta s-a terminat...am trecut mai departe... o zi frumoasa in continuare!

tema ramane in continuare lumea 13 si invitatii lui Miss Piggy.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8343

interventia ta s-a terminat...am trecut mai departe... o zi frumoasa in continuare!

tema ramane in continuare lumea 13 si invitatii lui Miss Piggy.

Daca ai de gand sa concesionezi o parte din forum numai pentru tine si "invitatii" tai, te sfatuiesc sa concesionezi o masa la o terasa. Pe forum exista libertatea gandirii si a exprimarii atata timp cat regulile-s respectate.
Nu ai niciun drept sa interzici nimanui sa scrie pe un topic chiar daca pe acel topic vrei sa-ti faci propaganda.
 

DeletedUser1630

Daca ai de gand sa concesionezi o parte din forum numai pentru tine si "invitatii" tai, te sfatuiesc sa concesionezi o masa la o terasa. Pe forum exista libertatea gandirii si a exprimarii atata timp cat regulile-s respectate.
Nu ai niciun drept sa interzici nimanui sa scrie pe un topic chiar daca pe acel topic vrei sa-ti faci propaganda.

esti total offtopic...ai merita niste puncte
 

DeletedUser

esti total offtopic...ai merita niste puncte

ca si tine de altfel...mi-a zis john milton sa folosesc
report.gif


nu o sa iti vina sa crezi, dar chiar functioneaza.
scuze miss. stiu ca nu fac parte din lista de invitati, ca nu am primit invitatie de la tine, dar cum oricum subiectul e amplu si se poate vorbi despre absolut orice aici, mi-am permis.
 

DeletedUser26904

Daca ai de gand sa concesionezi o parte din forum numai pentru tine si "invitatii" tai, te sfatuiesc sa concesionezi o masa la o terasa. Pe forum exista libertatea gandirii si a exprimarii atata timp cat regulile-s respectate.
Nu ai niciun drept sa interzici nimanui sa scrie pe un topic chiar daca pe acel topic vrei sa-ti faci propaganda.

nu ti-a interzis nimeni sa scrii la subiect ! ce faci tu este instigare nu moderare sau discutie normala .

in primul mesaj e mentionat MoD pentru ca asa am intrat eu pe forum scriind despre brandul MoD ! ce faci tu e circ ieftin de mahala! ce ar trebui sa fac sa te opresti? sa caut toate scandalurile cu tine? (nu stiu sa existe lume pe care sa apari si sa nu te injure lumea! )
ok...ti-ai exprimat parerea ta despre mine(chiar daca asta nu este tema discutiei noastre) , am luat la cunostinta ,a citit tot forumul, ce mai vrei? ce-ti trebuie sa te opresti ? recunoastere absoluta?
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus