mitocania GD

DeletedUser

urobert a fost dat afara din trib pentru ca era inactiv
:)
dupa o zi a fost nobilat,cineva nu l-a putut lua cat era in TLD asa ca a profitat cat l-a vazut tribeless...deabia ati putut nobila un sat tribeless cu un jucator inactiv si bateti cu pumnii in piept...ehehehehe

uite aici linkul care arata ca jucatorul era fara trib cand a fost nobilat
mai invata...:D
 

DeletedUser

nu e chiar asa :)

Ulpia Traiana (449|494) 1.761 blulider [GD] Mucigasul [~TLD~] 12.06.2007 09:36:30
drEEan (589|459) 2.882 Dreean [GD] Narcis [ULS] 12.06.2007 02:04:18
Juny0ru (506|466) 2.798 ecstasyonline [GD] Juny0ru [MAGIC] 10.06.2007 23:56:10
La Bodega Rasucita (490|518) 2.951 uv1921 [GD] patlagel [NWO] 10.06.2007 23:45:24
Pitesti (462|564) 4.110 armacheddon [GD] gigi becali [[T-A]] 07.06.2007 15:37:45
satul lui piticot (475|576) 1.704 Kataracta [GD] piticot [moro] 07.06.2007 14:27:34
rasputin1 (469|414) 3.236 ursu.mihai [GD] rasputin [TL] 05.06.2007 02:10:20
Sat de barbari (466|427) 2.752 k3nzolin0 [GD] javrix [EMPIRE] 23.05.2007 08:57:41
warr (455|574) 2.419 Hacker [GD] d3niel 20.05.2007 18:07:37

astea is toate pierdute :)

Bodega (490|518) este si va ramane la NWO.....
 

DeletedUser685

Eu vad alte date pe aceea statistica:

Innobilat la 09.06.2007 00:58:06

Si a parasit tribul la 12.06.2007 01:19:01

URobert a iesit din trib 12.06.2007 01:19:01

Ce sa invat ?
 

DeletedUser

gata hai sa incetam..in razboi sunt si pierderi...fiecare pierde...oricum e greu de crezut ca orice trib va fi exterminat...e foarte greu asta...asa ca...razboiul se anuntza lung..si hai sa nu uitam ca e totusi un joc...mai si radem glumim..ne mai cucerim unii pe altii..dar tot un joc ramane
 

DeletedUser

Catre nenea hades.Credeam ca sunteti mai stapan pe cuvintele dumneavoastra.In primul rand,tw-tools are o perioada de reactualizare,da?Satele care au fost cucerite in ultimele 2-3 zile nu apar toate acolo.Pt a dovedi asta,uita-te dumitale frumos pe clasamentul pe triburi din lumea 1 de aici(unde exista oricum o intarziere de cateva ore),si apoi pe cel de pe tw-tools.
In ceea ce priveste satele pierdute de GD,au fost pierdute acele sate ale jucatorilor inactivi,ale celor care nu au ascultat ordinele din trib in ceea ce priveste baremul de aparare.Deci nu ati facut decat sa ne ajutati,daca ati luat sate ale unor useri care doar stateau la adapostul tribului pana acum.
Cat despre aliatii nostri,T-A are propriile razboaie.De aceea sprijinul exista acolo unde exista o superioritate zonala.
 

DeletedUser

da desigur cum zici dumneata,"nenea" RaveRx...:rolleyes:
numai inactivi ati pierdut...sure
;)
 

DeletedUser

Conform Obisnuintei GD

NEGARE NEGARE NEGARE-cheia succesului , si drumul unor aliante si PNA-uri de success.....
 

DeletedUser685

RaveRx, numai jucatorii pierduti din ~TLD~ erau inactivi. Ai nostrii erau cei mai buni, cu cea mai mare armata. Chiar nu itzi dai seama ? ..
 

DeletedUser

Mda.Cum era treaba aia cu gigi contra..se aplica aici observ
De ce nu va uitati la situatia de ansamblu,si veti vedea ca nu aberez aici.
Ai dreptate ca s-au mai pierdut sate umflate un pic la punctaj,dar e alta poveste acolo...Un caz stupid dealtfel,unde suparat ca a pierdut nobilul intr-un atac esuat,un membru a atacat o fortareata cu toate trupele...normal ca a pierdut tot,si a fost inobilat imediat(avea cam 6000 de puncte),dar macar a facut-o unul din DWCC.Insa nu mai vad rostul sa continui.Am vrut sa ma abtin,dar tinand cont ca nu pot spune acelasi lucru despre voi,macar despre hades cu siguranta,faptul ca la noi a existat acea tema ieri,este o rusine,care nu ne caracterizeaza pe multi.Insa faptul ca voi nu ati inteles ca acolo era doar furia zuper&co,si veniti aici sa postati ca GD a scris aia,GD face aia,cu texte de "deranjati ca nu prea a avut GD-ul succes",continuand vesnica impunere a propriilor idei,desi nu aveti mereu dreptate(eu unul macar recunosc cand mi se arata ca am gresit),ma face sa va spun cum vad eu aceasta fuga rapida a voastra pe acest forum printr-un pamflet.
1.Zuper creaza topicul pe forumul GD,fara prea mare succes,multi dezaprobandu-l,cativa intrand in jocul lui
2.Spionul TLD vede ce se intampla acolo,da copy-paste in graba
3.Membrii TLD citesc topicul,ii deranjeaza(lucru omenesc dealtfel),dar desi stiu ca e doar o veche disputa a lor cu zuper,decid sa posteze pe forumul principal,fiind o buna strategie sa mai arunce un rand de mocirla pe emblema GD.

Baieti,ce ati facut voi se traduce astfel : Mami,mami,uite ce a zis nenea ala mare si rau..Pai hai sa-l sanctionam pe el si pe toti cunoscutii lui in cazul asta

Va doresc o zi buna tuturor.Cine are minte,sa traga concluziile.Ies acum ca am si alte treburi..
 

DeletedUser

RaveRx, numai jucatorii pierduti din ~TLD~ erau inactivi. Ai nostrii erau cei mai buni, cu cea mai mare armata. Chiar nu itzi dai seama ? ..

jucatorii?....
una la mana parca era vorba de unu singur
doi la mana a fost dat afara inainte sa fie nobilat..
:D
 

DeletedUser

nea' RaveRx ma simt nevoit sa-ti raspund la ultimul tau post:

"faptul ca la noi a existat acea tema ieri,este o rusine,care nu ne caracterizeaza pe multi.Insa faptul ca voi nu ati inteles ca acolo era doar furia zuper&co,si veniti aici sa postati ca GD a scris aia,GD face aia,cu texte de "deranjati ca nu prea a avut GD-ul succes""

-desigur ca este o rusine,si chiar daca era furia "zuper&co" ,care sa amintesc FAC PARTE DIN GD,acestia va reprezinta fac parte din tribul vostru...daca aveati un moderator pe forum sau un lider competent NU SE PERMITEA ASA CEVA!!
:D

sincer,nu am citit topicul respectiv si te asigur ca nu a fost postat la noi pe forum,si nu cred ca mai este nevoie sa mai aruncam cu "mocirla" in voi,sunteti deja "zuper"-ingropati in respectiva materie
:rolleyes: ..eheheh


cum ziceai...iesi,ca poate ai si altceva de facut
 

DeletedUser685

Nu stiu ce sa mai cred despre tine hades, poate chiar ai 10 ani...

Innobilat la 09.06.2007 00:58:06

URobert a iesit din trib 12.06.2007 01:19:01


Sunt niste date dupa statistica aia care "nu e facuta de romani si e pentru toate serverele"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

voua cu siguranta ca nu va face cinste
:D


*****


da mah nea' paRawDm chiar am 10 ani...asa si?
:rolleyes:
 

DeletedUser

Mda.Cum era treaba aia cu gigi contra..se aplica aici observ
De ce nu va uitati la situatia de ansamblu,si veti vedea ca nu aberez aici.
Ai dreptate ca s-au mai pierdut sate umflate un pic la punctaj,dar e alta poveste acolo...Un caz stupid dealtfel,unde suparat ca a pierdut nobilul intr-un atac esuat,un membru a atacat o fortareata cu toate trupele...normal ca a pierdut tot,si a fost inobilat imediat(avea cam 6000 de puncte),dar macar a facut-o unul din DWCC.Insa nu mai vad rostul sa continui.Am vrut sa ma abtin,dar tinand cont ca nu pot spune acelasi lucru despre voi,macar despre hades cu siguranta,faptul ca la noi a existat acea tema ieri,este o rusine,care nu ne caracterizeaza pe multi.Insa faptul ca voi nu ati inteles ca acolo era doar furia zuper&co,si veniti aici sa postati ca GD a scris aia,GD face aia,cu texte de "deranjati ca nu prea a avut GD-ul succes",continuand vesnica impunere a propriilor idei,desi nu aveti mereu dreptate(eu unul macar recunosc cand mi se arata ca am gresit),ma face sa va spun cum vad eu aceasta fuga rapida a voastra pe acest forum printr-un pamflet.
1.Zuper creaza topicul pe forumul GD,fara prea mare succes,multi dezaprobandu-l,cativa intrand in jocul lui
2.Spionul TLD vede ce se intampla acolo,da copy-paste in graba
3.Membrii TLD citesc topicul,ii deranjeaza(lucru omenesc dealtfel),dar desi stiu ca e doar o veche disputa a lor cu zuper,decid sa posteze pe forumul principal,fiind o buna strategie sa mai arunce un rand de mocirla pe emblema GD.

Baieti,ce ati facut voi se traduce astfel : Mami,mami,uite ce a zis nenea ala mare si rau..Pai hai sa-l sanctionam pe el si pe toti cunoscutii lui in cazul asta

Va doresc o zi buna tuturor.Cine are minte,sa traga concluziile.Ies acum ca am si alte treburi..

mda...cu zuper se pare ca nu numai cei din TLD au ceva ci muult mai multi, oricum ce spui tu aici cu mami mami si etc au facut-o Z-troy in razboiul cu Circ, si voi v-ati comportat ca niste "mame" icalcand alianta cu Circ, un alt lucru care pot sa-l zic este "razboi contra TLD si CIRC Lords, fugim la toate triburile care putem inchiem aliante si lupta ei in locul nostru, foarte frumos foarte onorabil si un act plin de curaj, dar cum ramane cu respectarea aliantelor????in care aliatii v-au cerut sprijinul si voi ati zis" suntem neutrii desi nu cunoastem tribul"???dar cu alianta de dupa cu BPS ca nah...unitatea este acasa cand singuri nu puteti....desi sunteti un trib de 800 de oameni si pe locul 3 in top pentru voi lupta un trib de 14 insi pe numa NBZ si sunt mult mai activi...decat toti cei 800 din GD
 

DeletedUser685

N`am nimic cu varsta ta .. da vad ca o tii pe a ta cand statisticile care "nu sunt facute de romani si sunt pentru TOATE serverele tribalwars" zic altceva.

Hai cu minciunaaaa...
 

DeletedUser

N`am nimic cu varsta ta .. da vad ca o tii pe a ta cand statisticile care "nu sunt facute de romani si sunt pentru TOATE serverele tribalwars" zic altceva.

Hai cu minciunaaaa...

mah desteptule personal l-am dat afata pe robert ala pentru ca era inactiv...dupa cum observi cand a fost nobilat nu era in nici un trib,era tribeless
:D

cat despre minciuna nu stiu,sa ne invatati voi "aia" din GD care-i faza
 

DeletedUser685

Deci statisticile nu sunt bune nu ??? Sa te vad cum te contrazici tu singur...
 

DeletedUser37

CE conteaza?????l-ati nobilat nu l-ati nobilat cui ii pasa? va plictisiti rau pe aici:).

PS:Statisticile uneori se "refresh" greu si buguri.O sa vezi ca isi revin:)
 
Sus