Moderatorul preferat

  • Autor subiect DeletedUser523
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Din pacate nu sunt pe lista...nici quz0r nici stef, dupa cum vezi. Suntem bobocei ca sa zic asa ;)
 

DeletedUser

uf,am apucat sa il votez pe adex...daca s-ar reseta pollu,pe puski l-as vota 100% ...e cel mai bun :)

hai puski nu te supara pe mine,glumeam si eu :(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pai aici e pe de treaba ? Care taie mai adanc in carne :X Lamiiiiineeee :X :X :X
 

DeletedUser

Am observat că Mater Dolores nu mai este pe aici ....

Lord Adex este o persoană de caracter, aşa îl consider.
Totodată îmi mai plac Ingerasa şi Lamine , foarte buni.
După opinia mea...
Cu ceilalţi nu am interacţionat, aşa că nu aş avea vreo părere anume. Trebuie să îi cunosc mai întâi, apoi voi putea spune câte o părere...
 

DeletedUser

cei tare la voi ca la cel mai antipatic moderator a iesit ingerasa iar acum a iesit tot dansa dar acum e moderatorul preferat cum vine asta:))))?

E.
 

DeletedUser

multe din "neregulile" astea se datoreaza faptului ca topicurile sunt destul de "vechi" ele fiind redeschise, dar candidatii schimbandu-se cu timpul, iar voturile adunandu-se.....sau ceva de genu...

uite o chestie....
Ramoluad
*Contesa C*, babyGrl, Earl Diamondback, GhostMaster, ioanniko, pelop, Ramoluad, rko.d, XSh4DoW ------1 vot
 

DeletedUser

Voiam doar sa vad rezultatele,din curiozitate :)

Si la cel mai antipatic moderator am facut la fel :p

Vezi rezultatele sondajului de opinii: Cine este cel mai antipatic moderator?
Ramoluad
blonda dulce, boggy-arsenal1990, costin1, Crazyyesco, gabytza17, GhostMaster, iurka, mumbless, n00b SPaRT, Nobbeluir, politzotto, Ramoluad, Romelya314
2 voturi
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus