MoH vs UFO

  • Autor subiect DeletedUser15088
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Si voi ca si DHBM - doar gura de voi!

Astazi 17 noi si 0 voi!

Si asta doar pana la aceasta ora.

:D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15088

si ink 2 luate de mine si maine ink 3 ... hai dandey te astept dar ti-am zis nu singur ... mai ia 4 cu tine sa ma pot distra si eu
 

DeletedUser

Misterio hai sa ne razboim am2 ;)...avem cam acelasi punctaj :D...*** vrei tu da-mi mesaj pe privat si vorbim.
 

DeletedUser

oo esti departe...lasa ca intr-o saptamana sau 2 o sa fim vecini :D
 

DeletedUser

Misterio ma bag si eu cu dandey ... ;) ... iti vei da seama cine sunt la momentul oportun ;)
 

DeletedUser15088

Side 1:
Tribes: MoH
Players:

Side 2:
Tribes: UFO
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 68
Tabăra 2: 86
Diferență: 18

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 43
Tabăra 2: 3
Diferență: 40

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 573,170
Tabăra 2: 766,179
Diferență: 193,009

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 385,158
Tabăra 2: 35,986
Diferență: 349,172

image.php






si pentru baietii curajosi va astept indiferent cine sunteti
 

DeletedUser

Pt baietii din UFO ne e momentul sa ne contram cu MoH lasa ca cine rade la urma rade mai bine
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Domnule Misterio cel puternic :) daca nus prea indiscret din cate triburi ati cerut sprijin la satele care sunt langa ale noastre? parca satele lui adystef si inca unu :)
 

DeletedUser

Domnule Misterio cel puternic :) daca nus prea indiscret din cate triburi ati cerut sprijin la satele care sunt langa ale noastre? parca satele lui adystef si inca unu :)

Pe noi ne ajuta toata harta nu stiati? La toate triburile le place de noi si ne trimit trupe asa si fara sa le cerem noi.
Am inceput sa mai trimitem din ele inapoi ca n'avem ce face cu atatea... :p

Apropo vezi ca s-ar putea sa avem si de la voi sprijin. Zi sa se faca verificari :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pe noi ne ajuta toata harta nu stiati? La toate triburile le place de noi si ne trimit trupe asa si fara sa le cerem noi.
Am inceput sa mai trimitem din ele inapoi ca n'avem ce face cu atatea... :p

Apropo vezi ca s-ar putea sa avem si de la voi sprijin. Zi sa se faca verificari :D

ha ha :)) am vazut mesaj trimis la +SAS+ cand cerseati si voi un sprijin :)))
da faza cu sprijinu stiu ca avea inainte nicolcoco pe 1-2 sate de la unu de la voi
 

DeletedUser13364

ha ha :)) am vazut mesaj trimis la +SAS+ cand cerseati si voi un sprijin :)))
da faza cu sprijinu stiu ca avea inainte nicolcoco pe 1-2 sate de la unu de la voi


cu sas MOH are alianta .
sas respecta alianta si intelegerea dintre moh si sas :) .. nu vad cu ce ar deranja





oricum razboiu e la inceput, UFO zice ca revine ... asta insemna ca va fi frumos
 

DeletedUser

cu sas MOH are alianta .
sas respecta alianta si intelegerea dintre moh si sas :) .. nu vad cu ce ar deranja





oricum razboiu e la inceput, UFO zice ca revine ... asta insemna ca va fi frumos

banuiam asta,da diferenta dintre UFO si MoH o face ca ai au cerut sprijin prin alte triburi :) deci nau tarie sa lupte trib vs trib :) spre deosebire de noi care ne sprijinim reciproc
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Chiar nu avem sprijin de la +SAS+. Intr'adevar am cerut sprijin dar o spun aici ca sa stie si sp1suletz si voi ca nu avem sprijin de la +SAS+.

P.S. sp1suletz poate chiar ne trimiteti ca sa nu mai stam deloc la povesti cu UFO!
 

DeletedUser15088

dandey ti-am mai spus eu tie mai bine ai tace frate .... habar nu ai de jocul asta ...... sprijin da avem de la noi k de la altii nu avem nevoie ...... a fost o cerere la inceput de razboi dar *** am vazut k e sunteti slabi nu a mai avut nici un rost sprijinul ... ne descurcam de minune



Si apropo trbul nostru are oameni kre au decis singuri sa faca ceva ..... fiecare a fost stapan pe decizia lui *** am intrat in acest trib am spus k nu vom pleca niciodata ... cu toate k eram in mijlocul dhbm ..... dar voi parsiveste ati luat oameni din dhbm si ati facut un trib .... ve-ti vedea voi ce inseamna un trib unit si care intradevar vor ceva ..... mai ** peste 2 luni *** acest razboi va fi incheiat si voi terminati
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

dandey ti-am mai spus eu tie mai bine ai tace frate .... habar nu ai de jocul asta


ce te face sa fii asa sigur ca nu am habar? poate eu joc chiar de mai mult timp decat tine,da nu toata lumea poate sa stea juma de zi on la calculator..altii poate pun accent pe rl nu pe joc :)
si de zici ca palavragesc degeaba eu am inceput la 1 zi dupa Painkiller02 da el sta mult mai mult ca mine si se vede diferenta :D
 

DeletedUser

nu va mai certati aiurea!
puneti statistici ca ele vorbesc mai mult decat niste cuvinte!

e razboi UFO vs MoH, de ce apare si SAS in ecuatie?
reveniti la topic si hai sa vedem care ia mai multe sate!
 

DeletedUser15088

SSlazio a spus:
nu va mai certati aiurea!
puneti statistici ca ele vorbesc mai mult decat niste cuvinte!

e razboi UFO vs MoH, de ce apare si SAS in ecuatie?
reveniti la topic si hai sa vedem care ia mai multe sate!

asta vreau si eu dar oamenii vad k pierd acum si incearca toate metodele sa mai impiedice ceva ......




dandey nici eu nu am timp sa stii ..... lucrez si nu am timp juma de zi doar k daca spui k te intelegi bine cu ei de ce nu te-au ajutat sa cresti ... eu am avut colegii extraorinari si tot ce am facut am facut cu toti .. si am crescut cu toti .... asta face un trib sa fie unit si sa rezista ... deja un jucator l-ati pierdut asa va fi cu toti ai tribului vostru
 

DeletedUser

s-a schimbat directia vantului...bate spre MOH acum...ne-a parut bine sa va avem printre noi...mult noroc in RL :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus