MoH

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

#gabytza17 - "Eu mi-am prezentat opinia avand in vedere obsesia dupa puncte a tribului MOH de cand il stiu"

- Pe L19 ca si pe L11 si la inceput pe L5 voi fi eu la butoane.

- Pe L8 am jucat 3 zile la inceperea lumii apoi am avut ceva probleme si nu am intrat timp de 3 saptamani. Cei ramasi in urma mea au luat numai decizii aiurea.

- Pe L5 am jucat 18 oameni, am batut DHBM care erau locul 1 si erau 700 de oameni, apoi la inceputul lumii 11 am renuntat la L5, pe L11 suntem 60 de oameni, avem doar 2 triburi aliate de la inceputul lumii si restul razboaie, suntem locul 1 la inamici, locul 3 la general si poti intreba orice trib de pe L11 care e cel mai organizat trib si-ti vor raspunde toti acelasi lucru.

- Atata timp cat joc eu in MoH nu se vor vedea recrutari in masa.


1. De cand stii tu MoH? (vad ca vorbesti numai de L8 d-aia intreb)

2. De unde ai ajuns la concluzia ca MoH are obsesie la puncte?

3. Si totusi... tu cine esti?
 

DeletedUser

#YoZeFiNy

1. De unde ai ajuns la concluzia ca am anuntat intrarea noastra pe L19 pe forum ca sa adunam membri?

2. Si tu... tu cine esti?
 

DeletedUser

I am nobody. (ceva gen cine sunt eu nu conteaza, ma intelegi?)
Ma scuzi daca incerc sa infirm spusele de tine referitor la L8.Eu imi amintesc altceva, nu ca ai lipsit :) Dar asta nu e relevant.
Si da, acolo cel putin punctele contau, recrutati tot ce era in top. Cei care au jucat acolo, pe k44 ma refer, stiu despre ce vorbesc.
 

DeletedUser30746

I am nobody. (ceva gen cine sunt eu nu conteaza, ma intelegi?)
Ma scuzi daca incerc sa infirm spusele de tine referitor la L8.Eu imi amintesc altceva, nu ca ai lipsit :) Dar asta nu e relevant.
Si da, acolo cel putin punctele contau, recrutati tot ce era in top. Cei care au jucat acolo, pe k44 ma refer, stiu despre ce vorbesc.

wai da tea bagat in ceata nu mai ai replica:))
1-0 pt gabitza:))
 

DeletedUser

I am nobody. (ceva gen cine sunt eu nu conteaza, ma intelegi?)
Ma scuzi daca incerc sa infirm spusele de tine referitor la L8.Eu imi amintesc altceva, nu ca ai lipsit :) Dar asta nu e relevant.
Si da, acolo cel putin punctele contau, recrutati tot ce era in top. Cei care au jucat acolo, pe k44 ma refer, stiu despre ce vorbesc.

Daca satucul meu a crescut asta a fost deoarece am lasat sitter pe verestoy. Iar lipsa mea de la inceputul lumii 8 ti-o poate confirma oricine din oamenii care au venit cu mine de pe L5 atunci pe 8 deoarece ei stiu cel mai bine cat au muncit sa-mi tina contul pe L5 cat am lipsit.
Pe L5 in acea perioada am avut sitter pe castelanade. Daca ai jucat pe L8 trebuie sa o stii si pe ea.
 

DeletedUser

#gabytza17

Stiu si eu prea bine ce s-a intamplat pe L8 (nu infirm ceea ce s-a intamplat acolo) dar dupa cum ti-am spus de data asta voi fi eu la butoane!
 

DeletedUser

Da, lorena era conducatoare in tribul tau, din cauza careia s-a si destramat tribul nu-i asa? (a ei si a lui AstaEste daca imi amintesc eu bine). O cunosc destul de bine si pe ea, ulterior ni s-a alaturat noua. :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus