Moment aniversar-1 an!

  • Autor subiect DeletedUser523
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

hhhhhh da asa e :))):D

clar ... daca ... poate ... o sa ... cred ca am stat de mult pe harta l1 astfel incat aveati timp pentru mai mult decat niste simple cuvinte ... altii cum ar fi domnisoara mazare au gasit timp si metode. asa ca pana una alta, miha va da clasa la orice ora din zi si din noapte.
 

DeletedUser

clar ... daca ... poate ... o sa ... cred ca am stat de mult pe harta l1 astfel incat aveati timp pentru mai mult decat niste simple cuvinte ... altii cum ar fi domnisoara mazare au gasit timp si metode. asa ca pana una alta, miha va da clasa la orice ora din zi si din noapte.


da se vede ca nu te-ai schimbat deloc......nu are rost sa incep si eu
sunt multe
 

DeletedUser6721

clar ... daca ... poate ... o sa ... cred ca am stat de mult pe harta l1 astfel incat aveati timp pentru mai mult decat niste simple cuvinte ... altii cum ar fi domnisoara mazare au gasit timp si metode. asa ca pana una alta, miha va da clasa la orice ora din zi si din noapte.

eu vad ca mladie te-a scos de pe harta, in miha doar ai rupt toate atacurile, si ea in tine
 

DeletedUser5151

Dar, a jucat cineva pe lumea acea Test (beta parca se chema) :p
?
 

DeletedUser

Da... eu de exemplu.... habar nu aveam cu ce se mananca jocul acesta... dar am progresat :)
 

DeletedUser7851

mladie e prietena. mi-a innobilat satele dupa ce m-am retras. si e mult mai frumos sa stii ca satele ti le-au luat doua prietene, mladie si fausta.:)

Nu mai plange.....da restart , ca doar ai 2 prietene....sa vezi ce or sa te ajute :DDD
 

DeletedUser

Nu mai plange.....da restart , ca doar ai 2 prietene....sa vezi ce or sa te ajute :DDD

Adrian :X ... prietenul meu imaginar ...

barony a plecat de ceva vreme de pe aceste meleaguri(lumea 1) ,lasa-l linistit acolo unde e ... pentru ca e bine :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7851

poi daca are prietene aici....sa revina . ma indoiesc ca a cedat acele sate si nu le-a pierdut :D
 

DeletedUser

ce plictiseala si pe forum la lumea 1:))..pe un topic se vb cu un necunoscut care habar nu are de aceasta lume...pe alt topic se fac explicatii la misto=)))....nu mai incepe nimeni vreun razboi ca sa se cete lumea?:)
 

DeletedUser

ce plictiseala si pe forum la lumea 1:))..pe un topic se vb cu un necunoscut care habar nu are de aceasta lume...pe alt topic se fac explicatii la misto=)))....nu mai incepe nimeni vreun razboi ca sa se cete lumea?:)


Crezi ca respectivul troL merita altceva (adrian nu e vorba de tine).

King ... daca vrei incepem noi doi un razboi,ai cateva sate pe langa mine :)) si promit sa deschid topicul cu mana mea stanga .
 

DeletedUser7851

cum sare unu de 500K pct , cum are impresia ca el a fost primul pe L1 hmm :)
 

DeletedUser5288

cum sare unu de 500K pct , cum are impresia ca el a fost primul pe L1 hmm :)
poi daca are prietene aici....sa revina . ma indoiesc ca a cedat acele sate si nu le-a pierdut

da' matale al "câtilea" eşti?

barony are prietene, ca merita. si da, le-a cedat ( satele ). E greu de priceput, nu-i asa, Gogule/Dorele?
 

DeletedUser2602

uite asa mai apare un nene care invie cate un topic vechi si uite asa mai se invioreaza forumul L1.
ma mut pe forumul L4 sa pun acolo niste atacuri amuzante din partea unui mare trib
 

DeletedUser

observ ca tot mai multi dintre cei indepartati de pe harta isi regasesc distractia aici pe forum, la fel de penibil ca in joc adryann, no coment =))
 

DeletedUser7851

mda....nici sarcastic , nici taios.....o replica pe care nici tu nu ai inteles-o , dar ai postat-o ca parea interesanta in mintea ta.

Mai primesti resurse de la marginea hartii? In sh nu mai aveti vreun caritas?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus