Moment aniversar-1 an!

  • Autor subiect DeletedUser523
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Un La Multi Ani si din partea mea celor ce si-au dedicat atat de multe ore in anul ce a trecut pentru a face acest joc captivant, mult succes celor ce continua pe acest server si va doresc sa intalniti cu aceasta ocazie cel putin atatea persoane minunate cate am intalnit eu aici!
 

DeletedUser

Deja a trecut un an:D:D:D pff cate s-au mai intamplat. Ce sa zic: Mult succes celor care mai sunt, bine ati venit celor noi, si distractie placuta celor care au fost.
 

DeletedUser

La multi ani tuturor ! :)


Distractia de-abia a inceput,cel putin pentru mine :rolleyes:
 

DeletedUser

acum zic si eu un sincer La Multi Ani......tuturor jucatorilor si triburilor si nu in ultimul rand echipei Triburile.ro

nici acuma nu am uitat cum a fost prima zii de viata a Lumii 1
multe s-au intamplat .....wai nu-mi vine sa cred ca jok de 1 an si vreo 2 luni de triburile.ro :)
 

DeletedUser

Va Multumesc

Va multumesc, nu crede-am ca imi veti ura si aici LA MULTI ANI....va multumesc si va urez si eu LA MULTI ANI SI VOUA.......:)
 

algernon

member
Scor reacție
0
chiar ar fi interesant un topic cu jucatorii care au prins inceputul lumii 1 ,cu id-ul actual
:)
eu ma pitesc sub alt id,de ceva vreme
:)))))
 

DeletedUser

La multi ani si la cat mai multa armata, la cat mai multe puncte... la cat mai multe sate... ati prins voi ideea :p
 

DeletedUser3366

...La multi ani celor ce joaca p lumea 1..si celor care au grija ca lucrurile sa mearga bine.(team-triburile.ro)..

am o intrebare..care a fost primul jucator inregistrat p aceasta lume?
mai exista?
sau cel mai vechi jucator ink activ p aceasta luma?

se poate afla?
 

DeletedUser

Pai sunt destul de multi care joaca inca din Beta. Iti zic chiar un trib intreg: DWCC.
 

DeletedUser3366

bun stiu:)..dar eu ma refer..la primul jucator logat p lumea 1..(versiunea din data de p 10 aprilie 2007)


oare cine o fi?:confused:
 

DeletedUser

bun stiu:)..dar eu ma refer..la primul jucator logat p lumea 1..(versiunea din data de p 10 aprilie 2007)


oare cine o fi?:confused:

aici nu cred ca o sa aflii........doar de la admini......
eu unul am fost printre primii......nu stiu al catelea deoarece ca si la fiecare inceput de lume mergea serverul mai greu asa ca fiecare cum apuca
 

DeletedUser

aici nu cred ca o sa aflii........doar de la admini......
eu unul am fost printre primii......nu stiu al catelea deoarece ca si la fiecare inceput de lume mergea serverul mai greu asa ca fiecare cum apuca

Ai fost cu siguranta primul conducator de trib mai important innobilat. Ce situatie aiurea :))
 

DeletedUser

La multi ani!

Un an... hehe, cine ar fi crezut ca jocul cu care imi omoram timpul liber la serviciu, s-a transformat incet-incet in una dintre cele mai placute activitati zilnice...
Doamne, ce frumos era la inceput, cand eram nestiutor si totul parea atat de simplu! Ignorance is bliss, va zic eu.
Imi aduc aminte cu placere de tribul Scitii, unde am ras in fiecare zi citind forumul (sectiunea Pubela). Inca mai folosesc celebrul motto "Aloha, si bere rece!" ;)
Imi aduc aminte cu placere de vecinii de demult: guawar, Olanicu Voinicu, vulpess, rotty, O1BOXER, diablo3, Wife, narcis, ferryTOTH si lista poate continua.
Respectele mele Avalon, un trib cu o traditie veche si jucatori onorabili.

La multi ani tuturor si sper sa ne regasim si la anu' care vine. :D
 

DeletedUser6721

La multi ani, implinim fix 1 an de cand am creat contul unii dintre noi, ar fi bine sa fie ca trecerea intr*un an nou.. ii ierti si te impaci cu toti, si poate astfel l1 isi va recapata farmecul de alta data. (membru k45)
 

DeletedUser

cred ca pentru server sau pt cine face clasamentele( nu ma pricep) NWO a insemnat ceva si cu aceasta ocazie i-au trecut pe locul intai:)
 

DeletedUser1686

La Multi Ani !!!

La multi ani tuturor jucatorilor, care au fost si sunt inca in acest joc...
A time to remember:
- colegii din T^A - inceputurile lumii
- colegii din I-Kono - unde m-am rodat ca jucator
- colegii din BlueK / UNITED - unde am cunoscut ascensiunea si decaderea:)

tuturor, sincere felicitari pentru jocul prestat pana acum!!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus