MONDIALE 2020

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Splashh

member
Scor reacție
0
@Gogae

Sunt multe aspecte pentru care echipa .RO QIFSHA nu a castigat turneul, dar aceste probleme nu se datoreaza nimanui, noi ne-am asumat acele probleme.

- QIFSHA aproape in fiecare runda la turneu a fost nevoita sa schimbe jucatorii pentru ca unele persoane nu puteau juca mereu.
- QIFSHA a invins orice adversar strain la turneu.
- Am avut ghinionul ca in prima runda .vs JOKER 2 persoane sa se logheze pe acelasi cont, ceea ce ar fi insemnat ca noi nu putem juca, si inainte de asta cu 1 min sa inceapa runda cuiva i s-a luat curentul 40 min, datorita prognozei meteo (Iar acela fiind chiar coordonatorul echipei).

Oricum jocul deja era compromis dat fiind faptul ca 2 persoane s-au conectat pe un singur cont iar coordonatorul nu putea sa joace.

Iar noi am renuntat sa mai jucam fiindca am crezut ca baietii din joker au caracter si vor fi de acord cu un restart.

Si totusi adminul ne-a inteles problemele si ne-ar fi acordat o sansa , insa JOKER a refuzat sa restarteze runda, ei fiind niste lasi... fricosi! De acolo vine si hate-ul din partea mai multor echipe.

Ce a fost nedrept a fost faptul ca .GR a avut 3 meciuri cu .JOKER iar al 3-lea meci a fost doar pentru faptul ca grecii s-au plans de zona, ceea ce nu mi s-a parut corect. Situatia noastra a fost mult mai grava, am inteles faza cu "adminul a gresit", dar al 3-lea restart nu mai trebuia sa fie.


In al 2-lea meci am avut iar parte de ghinion, zona de farm extrem de proasta, 3 jucatori au avut zona extrem de proasta, nu au farmat nimic toata runda si au ramas sub dezvoltati + am avut si zona grea de coordonare deff / atac / Nu are rost sa intru in detalii...

Pana la urma noi le-am urat felicitari si alte cele, dar cand vad ca se abereaza prea mult aici si o dau in ipocrizie trebuia sa si raspunda cineva.

Primul meci JOKER .vs BITE (echipa aia noname era de pe normale), au avut un meci in plus , atata tot, 1 meci oricum tot sustin ca l-au castigat prin lasitate, primul meci cu noi.

// Altadata citeste istoricul acestui topic. O sa incetez sa mai postez, fiindca o fac degeaba, oamenii astia sunt prea naivi.

[ RUNDA UNDE AU JUCAT DOAR PERSONELE INSCRISE LA TURNEU ]
Aici au jucat o runda dupa campionat unde toate echipele s-au unit sa scoata cat mai repede echipa joker (lasii ).... doar de aici isi pot da seama ca oamenii nu-i suporta si nu ii vad ca si invingatori pe JOKER.

Cu respect, ToXiC-
Din ce s a vorbit pe discord 90la suta din oamenii de acolo, ne au tinut partea, altceva? Doar voi si grecii a ti fost impotriva, pt ca gr sunt catelusii qifshei,cine v a pus sa dati toti inceput nou? Ca nu a intrat rzn? Vai, pai poate jucati mai bine fara el, runda de care spunea gogae acum 2 zile a ti fost 10, noi 5, v am facut mintal, dupa ce si a luat primul rand de catapulte asa zisul vostru lider, coordonator, atot supremul,a dat inceput nou, lasandu si ceilalti coechiperi sa joace singuri:)) asta inseamna lasitate, nu ce zici tu acolo...echipa ca jokersquad nu va mai fii,si nu o sa o bata nimeni.. Ps:si in legatura cu ban ul, cine v a pus sa intrati 2 persoane pe un cont,stiati regulile...dar na daca domnului flafy ii place sa joace pe contul lui kakashi sensei, trebuie sa acceptati consencintele, iar cand va luati bataie sa recunoasteti ca sunteti mai slabi, pentru degeaba aduci motive ca ai pierdut, etc, cand pierzi nu aduci motive de ce ai pierdut,aia inseamna o echipa adevarata.
 
Ultima editare:

ToXiC-

member
Scor reacție
0
Pai astea is scuze de copii , trebuie sa v-a asumati , cum si ei si-au asumat preselectia , simplu . Ce vrei sa spui cu " ca nu am avut zona de farm" , pai asta e jocu ,toti cad aleatoriu pe harta si barbarele la fel , o echipa buna cu un coordonator bun se descurca in orice situatie ,sunte-ti slabi si o stiti si voi , ca exemplu runda de alaltaieri 10757 voi 10 in 2 triburi, noi 5 si ati pierdut , RzN dupa ce si-a luat primul rand de catapule a dat inceput nou , asa va ridica el moralul ? ....mai are rost sa intram in polemici ?
Nu are rost, avand in vedere faptul cum te exprimi e de ajuns sa inteleg ce fel de om esti.

Tu pentru mine esti doar o gluma, ai aparut si tu ca ciuperca dupa ploaie... 0 barat. Nu ai cunostiinte nici despre situatie nici despre joc (si nici limba romana nu te prea ajuta).
 
Ultima editare:

Gogae

member
Scor reacție
0
Da bine ToXIC-, dupa tine ca jocul sa fie fair, mai trebuie adaugat si ora de gramatica la acest joc "www.triburile+ora de gramatica.ro" ,si apropo joc speed de doar 2 luni si is multumit de prestatiile mele contra unor jucatori care joaca la campionatul mondial , nu am cunostinte deloc despre joc dar prin minune un " 0 barat " va cam scoate de pe runda cand suntem numar egal in ambele echipe, amuzant nu ?
 

ToXiC-

member
Scor reacție
0
123456.png
1234567.png
 

ToXiC-

member
Scor reacție
0
Ati intrat pe .fr sa pierdeti? Ati fost 5 in trib si noi 4, din care 1 de la noi era sub dezvoltat.. sunteti prafi ca si jucatori @Gogae aka JackSparrow , pe unde va prindem va rupem capul'

V-am spart singur deff la 2 oameni =))
 

Gogae

member
Scor reacție
0
Bombardierilor , ai rupt punctele sa te ții de top ciocul mic si pas intins , nu am fost 5 , ci 3 si nici măcar voce , ai gasit cu cine sa te lauzi :)) parca ziceai ca is 0 barat :)))) eu cu stefanae suntem jucatori noi si report era străin , ceilalți 2 ia băgat ala străin de umplutura , vrei sa punem poze sa ne lăudam cand va dam si noi perversa si jucam pe bune ?... am intrat doar sa va arat cum un 0 barat va da niste lecții de dezvoltare +trupe , rzn ce patise de rămăsese așa in urma i sa luat iar curentu sau nu avea zona de farmare :))) ? .... te mai intrebi inca de ce ați pierdut turneul ?
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Se inchide topicul pana va mai calmati, asta ca sa nu va trimit pe toti direct in vacanta.
Nu va mai acuzati de tot felul porcarii ca e prost rau de tot si va faceti de ras toti. E un joc si va sugerez sa va tratati adversarii cu un minim respect.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus