MONDIALE 2020

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Uncheasu

member
Scor reacție
0
Un meci usor astazi baieti. Totusi trebuie felicitat echipa romaniei pentru maximul pe care-l puteau atinge in turneul acest, locul 2.
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Nu-si mai au loc rautatile acum :) ma bucur ca ati trecut peste si s-a jucat finala,felicitari echipei adverse,ne asteptam la mai mult oricum... :) dar Romania oricum au cei mai buni jucatori de speed din lume si asta e clar :) FORTA ROMANIA!

ccccccc.png
 

crystycv9

member
Scor reacție
0
Pentru a face un scurt rezumat se poate spune: a fost o finala complet românească, ambele echipe ale acestei țări au reușit să ajungă în faza finală, ceea ce demonstrează că avem cei mai buni jucători la momentul actual.
În finala am întâlnit o echipă a României care nu s a ridicat la nivelul asteptarilor, am fost surprinsi sa vedem ca am reusit sa închidem meciul intr un timp de max2 ore ceea este surprinzatoe pentru o echipă care reprezintă această țară.
Diferenta a fost făcută la dezvoltare unde am adunat mult mai mute puncte ca ei si implicit mult mai multe trupe.
Felicitări totusi pentru ca ati ajuns asa de departe si ati dus România intr o finala, dar nu si pentru meciul prestat.
În concluzi3 pot spune ca alegerea jucătorilor nepotriviri si încăpățânare unora din acestia de a demonstra ceea ce nu pot a dus la rezultatul din ziua de azi si a facut ca numele România sa nu fie clasată pe primul loc iar în loc o echipă facuta intre prieteni sa obtina câștigarea turneului
 

ToXiC-

member
Scor reacție
0
Daca te-ai fi uitat pe harta ai fi inteles de ce ati avut dezvoltare.
Fiecare jucator din echipa .ro a avut maxim 2 barbare lipite si zona de farm mult mai proasta + zona de coordonare tot proasta, am fost impartiti in 3 zone foarte greu de coordonat deff si alte cele. Nu suntem ghicitori sa stim mereu unde vin atacurile, si nici nu se putea muta deff in toate partile.

Vreo 2 jucator nu au avut nici un barbar lipit + alti 6-7 zona foarte proasta de farm, doar eu cred ca am avut zona si m-am tinut cu voi la farm.

Sadikus in centru a 3 jucatori, carbonn fara barare langa el , centru a 3 jucatori etc. Deci sa fim sincer, nu intru in detalii ca n-are rost, dar ati avut si noroc.

Din start stiam ca meciul e pierdut avand in vedere pozitionarea pe harta, sa nu facem pe bufonii, nu am comentat nimic in plus si nu ne-am cautat scuze, totusi nu exagereti cu mesaje ca am facut echipa romaniei de ras etc. Ati avut putin noroc si aia a fost.

Nu intru in mai multe detalii ca stim cum sunt romanii, hai sa vedem partea plina a paharului, ati fost mai bun ieri seara si ati avut parte si de noroc.

GG si fara polemici.
 
Ultima editare:
Scor reacție
12
Ce contează e ca am câștigat noi chiar dacă nu este numele României dar e important ca lumea știe ca suntem asa încăpăținati si toți vroiam la turneu pana sa ajuns cu doua echipe, o alta istorie frumos scrisa :))
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
E bine ca sunt atati jucători la fel de buni:)) restul echipelor abea au strâns 10 pe unele runde:))
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
In afara de a felicita ambele echipe nu prea am ce sa zic, eu stiam oricum ca noi avem cei mai buni jucatori, dar cateodata nu avem si cea mai buna echipa.
Poate pe viitor nu vom mai ajunge la astfel de discutii total penibile.

Felicitari.
 

crystycv9

member
Scor reacție
0
Despre ce vorbim
În locul lui zehava eh nu as comenta nimic. A fost un meci prea usor pentru noi, cei din echipa Romaniei nu au emis pretenții nicio secundă. Nu a existat jucator de la noi sa fie demolat sau sa piardă toți caii dat film ca nu am avut n3voie de prea mult timp sa scoatem echipa adversă. De 100 de ori daca mai jucam si concluzia era tot aceeasi.
Situația a fost egală la zona
 

crystycv9

member
Scor reacție
0
Iar pe viitor sper sa nu se mai ajungă la alegere "acelui" jucator pentru a forma o echipă reprezentanta a unei țări, care iese in evidenta doar la finalul rundei si care nu are niciun aport pe toată durata jocului, cel care are multe persoane supuse lui pe care sa ii puna sa joace doar pentru a câștiga el, astfel crezându se un lider si un bun coordonator din spusele celorlalți. Sa fie trimiși doar adevaratii jucători si nu niste egoiști sau manipulatori de păpuși.
 
Scor reacție
12
Ei lasă ma a fost și pentru ei primul turneul aia e și noi când am jucat pe vremurile vechi cu Vadim, google bejbl, am câștigat, iar anul următor ne au bătut rusi, important e ca am câștigat noi, dar mno mai vin și alte turnee pentru alta generație, eventual anul care vine facem 3 4 echipe
 

blazker

member
Scor reacție
0
toxic asta e cel mai invidios jucator.. si e un noob care numa gura e de el ..
am castigat suntem mai buni si .
 

blazker

member
Scor reacție
0
Jajajaja. Ce a prins ma.. unpic din atac
Si dupa v-am rupt .
Uitate la innamici. Tu nici nu esti in top 15 la inamici invinsi.. tu chiar ca nu ai facut nimic... eu toate rundele jucate am mers pe atac... o fost un meci usor.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus