N~H si ~HAR~ vs. Priory

DeletedUser

Bine horor nu ne`am culcat pe laurii victoriei stai linistit ca am mai trecut prin razboaie si stim care e treaba.NU ne mandrim dar vreau si eu sa stiu ce ai vrut sa spui prin faptul ca razboiul a fost declansat de Priory???Noi doar i`am scos pe har de la aliati.I`am lasat cu rosu` pe harta.Si tu ai dat mesaj ca ne declari razboi.Oricum sper sa fie un razboi frumos ;)
 

DeletedUser

Bine horor nu ne`am culcat pe laurii victoriei stai linistit ca am mai trecut prin razboaie si stim care e treaba.NU ne mandrim dar vreau si eu sa stiu ce ai vrut sa spui prin faptul ca razboiul a fost declansat de Priory???Noi doar i`am scos pe har de la aliati.I`am lasat cu rosu` pe harta.Si tu ai dat mesaj ca ne declari razboi.Oricum sper sa fie un razboi frumos ;)

dupa ce am incercat timp de 4 zile sa ajungem la o intelegere. aste de e nu o spui.
 

DeletedUser

@horor sa-mi spui si mie unde sunt jucatorii aia experimentati ca eu nu i-am vazut:p
 

DeletedUser

A avut dreptate mai uite ca suntem atacati:eek: .Am primit vreo 5 circulare cu sprijin.Am sa va postez cat mai multe rapoarte reusesc sa intru in posesie.

Cred ca e timpul sa scoatem nobilii si sa facem si noi ceva similar.Sa vedem diferenta dintre ce au facut ei si ce am facut noi :D
 

DeletedUser

Nu mai ai ce sa vezi ca N~H nu mai exista. :D:D:D. Imi pare rau ca nu am avut onoarea sa ne batem. Dar asa e cand nu esti intemeietor de trib. Lasi oamenii de izbeliste. "Cica" asa se joaca triburile mai nou.
 

DeletedUser

Pai daca N~H nu mai exista... atunci putem sa felicitam Priory pentru atacurile devastatoare pe care le-au aplicat... si care au dus la dizolvarea N~H

Felicitari Priory pentru dizolvarea N~H :cool:
 

DeletedUser

Pai daca N~H nu mai exista... atunci putem sa felicitam Priory pentru atacurile devastatoare pe care le-au aplicat... si care au dus la dizolvarea N~H

Felicitari Priory pentru dizolvarea N~H :cool:

Priory nu are nici cea mai mica legatura cu dizolvarea N~H.
 

DeletedUser

De ce? Ca isi vor insusi ei meritele? Lasa sa stie lumea ca nu asta e cauza.
 

DeletedUser

Ivane iti zic eu mai... cica nu e Priory... se pare ca se imbatara si au dat din greseala dizolvare trib ;)
 

DeletedUser

Cam asa ceva. Cel putin eu aseara eram afumat. Si dezorientat pe deasupra ca nu stiam ce s-a intamplat. :D:D:D. am crezut ca s-a stricat serverul. :D:D:D.

Oricum nu mai conteaza. Jucam in continuare. Felicitari Priory pentru succesele obtinute. :p
 

DeletedUser

Lol nush ce se intampla.unde au fugit.har nu exista nh nu exista.ma uitam ca muta la fasole.Incerc sa aflu si eu ce se intampla.unde au fugit:confused:
 

DeletedUser

S-a spart gasca de fericiti.....S-au intors in NOA...iar ce nu a vrut NOA...sunt in TGH , Scitii , ~TOR~...si alte triburi .
 

DeletedUser

asa e ai dreptate de aia la noi au intrat numai cu cate 7-8 sate si la voi intra cu un sigur sat de 3000 de puncte... Adevar graiesti...:)))
 

DeletedUser

NIciodata nu o sa aflati...Stim doar noi adevarul....E o conspiratie!!!!:rolleyes::p
 

DeletedUser

Ahhh damn it! Stiam eu... si Ivan imi tot zice ca sunt eu paranoic... acu am confirmarea scrisa, vizuala si verbala... e vorba de extraterestri sau de madalin2009... :)
 

DeletedUser

Eu nu sunt asa convins... cred (in proportie de 89%) ca de vina sunt astia de la Cernavoda... ca i-au permis lui madalin2009 sa se atinga de heblu!
 
Sus