N~H si ~HAR~ vs. Priory

DeletedUser177

@ivane! n-are cum, eu sunt sigur k a avut loc o intalnire de gradul XIII cu extraterestrii :D( vezi tu, s-au semnalat cercuri in lanurile de porum de la ferma din satul meu!), asta sau e The Butterfly Effect! :D
 

DeletedUser

@ivane! n-are cum, eu sunt sigur k a avut loc o intalnire de gradul XIII cu extraterestrii :D( vezi tu, s-au semnalat cercuri in lanurile de porum de la ferma din satul meu!), asta sau e The Butterfly Effect! :D

Ce lanuri de porumb ma? in ce sat te localizezi mataluta? la voi nu e frig si nu ninge? si nu aveti din aia multi care ciordesc orice ramane pe camp? Eu unu cred ca tu traiesti intr-o lume virtuala... ca prea e idilic ce zici tu acolo :)
 

DeletedUser177

@himmler, eu sunt intr-o lume virtuala, la mine norii is facuti din vata de zahar, soarele e o bomboana uriasa, copacii sunt din turta dulce si aici soarele nu apune niciodata! :D :D :D
 

DeletedUser

Eu cred ca macle e de vina. :D:D:D

Oare cum de numai pe lumea 3 gasesti specimene de astea??? :eek: macle, madalin.. devin in curand mai cunoscuti ca cei de pe L1, astia mici si nubi ca valiusha, mladie, SS, etc etc etc.. pana si ultracunoscutul flamer va deveni mic in fata celor doi.. (favoritul meu e madalin) :D:p
 

DeletedUser177

Oare cum de numai pe lumea 3 gasesti specimene de astea??? :eek: macle, madalin.. devin in curand mai cunoscuti ca cei de pe L1, astia mici si nubi ca valiusha, mladie, SS, etc etc etc.. pana si ultracunoscutul flamer va deveni mic in fata celor doi.. (favoritul meu e madalin) :D:p

si al meu e madalin!!! :D si il depaseste pana si pe balieca!!!! :D
 
Sus