N.W.O vs Scitii vs BURN

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Clasamanentul final din ce pnct de vedere. Sate pierdute? Sate castigate? Macar adu si tu ceva dovezi daca tot ai facut un clasament...Asa pot sa zic si eu ca sunt ruda cu Bill Gates :D
 

DeletedUser

Este doar un pronostic ;)

Si ma refeream la numar de puncte, sate cucerite etc :D
 

DeletedUser

Ramane de vazut...au mai fost cateva triburi care au incercat sa darame SCITII...nu o sa le dau nume ca nu e frumos
 

DeletedUser

Cred ca baiatul asta confunda lumile...vrei un clasament? uite aici unul realist...

1.Scitii
2.BURN
.
.
40.N.W.O..asa veti ajunge...ati adus foarte multi jucatori din vechiul GTC...care a cam disparut..dupa razboiul Scitii+Priory vs GTC...incepeti sa semanati..cu Diablo...Noa...triburi dinastea fantoma...
 

DeletedUser

:)

Deocamdata e debia la inceput. Am mai avut noi razboaie si nu a mai ramas prea mult din triburile respective. Oricum, multumim ca ne subestimezi, si asta poata fi un avantaj...
 

DeletedUser

Deocamdata e debia la inceput. Am mai avut noi razboaie si nu a mai ramas prea mult din triburile respective. Oricum, multumim ca ne subestimezi, si asta poata fi un avantaj...

NU cred ca e vorba de o subestimare ...Uite la primul vostru post:
Ieri 16:38:24
alexdias
N.W.O vs Scitii vs BURN
Care ar fi clasamentul final ?

1. N.W.O
2. BURN
3. Scitii

Asta cum se numeste daca nu subestimare???:confused:
Imi place de voi baieti pentru ca si voi sunteti oracole.
Cred ca ma voi face si eu unul
 

DeletedUser

Triburi fantoma ? Cred ca ne confundati ;)
Mai vorbim dupa 6 luni..vedem atunci.
Am spus un pronostic...nu subestimam niciun trib. Nu castiga cine ataca de unul singur, castiga cei care formeaza o echipa. Nu stiu cati din tribul Scitii sau BURN stiu ce e aia o echipa. No offence dar asta e adevarul.

Repet...ne mai auzim dupa 6 luni ;)
 

DeletedUser

Prietene...daca ai fi fost pe langa mine pe harta..ai fi aflat ce inseamna o echipa ...deoarece intr-o scurta perioada de timp ai fi fost la margine...ca multi alti viteji care au avut ghinionul sa fie pe langa mine...asa ca ...trebuie sa ii multumesti serverului...
 

DeletedUser

Hunter... zi domne adevarul... ca Scitii joaca fiecare pentru el! :)

Noi nu stim ce este aia o echipa ;)

Dar vorba lui... vedem noi peste 6 luni...
 

DeletedUser

Asta e Himmler fiecare in lumea lui...dar el e cam paralel oricum...sper sa ma indrept spre el...si cand ne vom intalni sa vada si el echipa...defapt cand se va intalni cu Sciti pe langa el....Acuma e viteaz ca e inconjurat de colegi...sa il vedem mai incolo..
 

DeletedUser4195

man daca sunteti asa tari de ce nu va purtati razboaiele singuri:confused::mad::mad::mad:.....stiu de atacuti combinate ale voastre si ale altor 2 triburi asupra unui singur jucator cu citeva sate pe care desigur nu ati reusit sa le luati :eek:nu are cine sa puna presiune pe voi ca v-ati sparge ca un balon de sapun...insa pina la urma se va face ceva si inpotriva voastra cum s-a facut de la inceputul jocului inpotriva tribului de pe locul 1 aveti rabdare:D
 

DeletedUser

man daca sunteti asa tari de ce nu va purtati razboaiele singuri:confused::mad::mad::mad:.....stiu de atacuti combinate ale voastre si ale altor 2 triburi asupra unui singur jucator cu citeva sate pe care desigur nu ati reusit sa le luati :eek:nu are cine sa puna presiune pe voi ca v-ati sparge ca un balon de sapun...insa pina la urma se va face ceva si inpotriva voastra cum s-a facut de la inceputul jocului inpotriva tribului de pe locul 1 aveti rabdare:D

Asa o fi... cum zici tu... dar omiti sa spui ca, poate, acel jucator, a primit suport de la destul de multi aliati/prieteni/jucatori... ;)

Te asteptam... :D
 

DeletedUser4195

:)sunt in coasta voastra daca nu-mi reuseste proiectu cu fuziunea poate i-mi reuseste cel cu farimarea voastra:D
 

DeletedUser

:)sunt in coasta voastra daca nu-mi reuseste proiectu cu fuziunea poate i-mi reuseste cel cu farimarea voastra:D

Sago mama... acu ma uitai... la tine... cu ce vrei sa ne faramitezi? cu cei 706 jucatori pe care ii aveti voi in trib? sau cu maretul tau sat? :D

Aaaaaaaa am o revelatie... mai nu cumva tu esti madalin? Madaline tu esti?!?!? :)))))

IP
 

DeletedUser4195

am nucleare in sat:mad:insa nu m-a lasa un prieten sa dau cu ele..cine sunt nu conteaza
 

DeletedUser

am nucleare in sat:mad:insa nu m-a lasa un prieten sa dau cu ele..cine sunt nu conteaza

Aha... pai zi asa... atunci da... o sa ne faramitezi... si o sa iti reuseasca si fuziunea aia, sub amenintarea nuclearelor!

Of of... unde esti tu Madaline! O tu zeule!
 

DeletedUser

Hunter... eu zic sa ii donam lui toate satele noastre... ca sa nu ne facem de ras, cand o sa ne atace si o sa ne ia satele cu 1000 de nobili intr-un atac!

PS: Sago23 ma poti ierta? eu am donat deja satele mele celor din trib... dar daca vrei iti dau tie ultimul sat... doar sa promiti ca nu faramitezi Scitii... pls pls pls pls!!!!!1111oneoneone
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus