Nasterea si sfarsitul unei lumi eterne

DeletedUser5168

Perfect de acord. In plus, “speed-erii“ sunt subapreciati pentru ca nu joaca la viteze mici. Jocul e acelasi, viteza e un factor in plus, avantajul celor care joaca speed, in opinia mea dezvoltandu-si reflexele de a reactiona. Strategia e aceeasi, actorii sunt altii. Nu doar experienta va conta, veti vedea.

probabil sunt cunoscut datorita speed-urilor, dar in L7 vreau sa demonstrez ca pot sa joc si o lume normala, peste tot pe unde am jucat ma opream pe la 200k de pct si rang 800-1000, desi era pe la inceput lumea, nu pot spune ca as fi rezistat, dar sigur mai aveam un cuvant de spus, oricum de l7 ma voi tine pana la final, probabil si din cauza vitezei de joc marite...
Celor care vor juca pe l7 le urez putina bafta si la cat mai putine ferme, exceptie fiind colegii de trib :D
 

DeletedUser11381

tersant....ca sa zic asa. eu sunt de l mare,... mare departare.
deci pot sa zic ce vreau fara sa imi fie frica de bataie :p lolz si inot si bine si repede, in caz ca veniti dupa mine.
sincer se pare ca l7 o sa fie intersanta de urmarit, nu ma asteptam atat d intersanta, sunt doar un noob , deci nu stiu vechi dispute intre bloom si alti seniori members, dar bloom pare admin hihihihi, baga 2 coduri, si apare un ferari si aruncatori de grenade ca in age of empires... pac pac pac .... givemegold,.. pac pac...thereisnofog,.. pac pac...poweroverwhelmme, un pic de coduri din starcraft,...si cucereste tot k-ul. :D

sau poate flamer.....care pare parsiv si batran dupa accent( nu te supara, nu te supara, e doar un joc, niste cuvinte aruncate la intamplare jehehehhe )trimite spionii si pac..ii ia satul cu tot cu coduri...cred ca o sa fie caterinka. deci ne vedem maine pe l7 si nu uitati speranta moare ultima...!!!

p.s. SPERANTAAAAAA unde sunt tzigarile mele fah ?
 

DeletedUser

multa propaganda :))
parerea mea prea multe lumi pt un .ro ... nu v-ati saturat de inobilari interne:confused: ... de ce s-a dat drumul asa repede la aceasta lume? poate ne explica un admin ...
prevad si pe aceasta lume un ridicat grand de cunostinta in a inobila intern, din pacate acestea sunt marile batalii :D
... succes
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

multa propaganda :))
parerea mea prea multe lumi pt un .ro ... nu v-ati saturat de inobilari interne:confused: ... de ce s-a dat drumul asa repede la aceasta lume? poate ne explica un admin ...
prevad si pe aceasta lume un ridicat grand de cunostinta in a inobila intern, din pacate acestea sunt marile batalii :D
... succes

pentru ca Lumea a 6-a e un mare dezastru. jucatorii sunt deja satui de rata 1 si cam lipsesc jucatorii de valoare care nu si-au parasit contul din alte lumi unde aveau razboaie si activitate din plin ca sa se plictisesca pe L6 si sa dea numai de incepatorii care au invatat cate ceva prin L4-L5 si cred ca pe L6 or sa faca mare branza. mare parte din jucatorii de valoare care exista pe L6 probabil or sa renunte cand o sa incepa L7 si or sa joace doar in paralel L7 cu L1-L3-L4 unde sunt deja mari.
Doar o parere...;)
 

DeletedUser

de ce oare n-au mai facut un sondaj de opinie? si acum serios ..fiecare lume isi are "zmeii" ei ... au ramas putini jucatori activi buni ...daca iei primii trei din fiecare lume, nu zic primi zece ca ar fi un dezastru , si urmaresti la fiecare cate sate interne, abandonate,sau lasate de vecini, au luat .... incepem sa ne schimbam parerea despre marii jucatori ... cel mai corect top este cel al agresorilor, dar din pacate la noi putini il iau in considerare ...
deci cel mai stupid top e cel al numarului de puncte si cel al aparatorului ...
 

DeletedUser

si ca o completare abia atept sa vad cine-si redenumeste satul/satele gen "sparta" , "troy" ... si altele de genul :D, si daca nu-si pune si un craniu sau o sabie la profil nu e mare "jucator" si nu insapimanta vecinul =)) ...
in aceasta categorie nu intra sacalaka :D cea mai tare sabie vazuta pana acum =)) ...
nu va mai plictisesc si va urez succes de maine :) ...pacat ca au dat asa devreme drumul la aceasta lume ... sunt jucatori care au concedii, vacanta ... cel mai bine era daca o lasau pe toamna ..dar asta e :rolleyes:
 

DeletedUser

:)

Cred ca vrei sa spui -TWM- vs Rvansa! :) Si asta va fi amuzant!:D
PS: Cine ma ajuta sa exterminez The Noob Mamutz (Rvansa) sa imi dea PM

ai de furca cu ei,tu esti singur ei sunt 10 :)))

apropo ,vezi ca ai uitat sa ma treci si pe mine la profilul tau:))
 
Sus