Nasterea si sfarsitul unei lumi eterne

DeletedUser6843

Mai culmea...uof,chiar ma simt aiurea,ca eu etc...in fine....Am citit ca BlooM v`a face un trib pe l7,flamer se poate uita de zona unde doresti sa te pozitionezi tu BlooM cu tribul si totul v`a fi ok.spune`i si lui si va veti ataca mai usor.Puteti face si un cont la servici si unul acasa ca sa fie mai trendy.
 

DeletedUser

stai linistit nu mi-a "tras-o" niciodata in joc;)
e altceva......,nepotrivire de idei,caractere,sa zicem

Nici in afara lui :p Desi sigur n-ar accepta nici o bere macar de la mine. Uneori cuvintele dor mai tare decat o palma, nu-i asa domnule flamer? :p

Eh, aici sunt doar vorbe...pe harta e tot ce conteaza. Asa ca, mult succes domnule flamer, si sper la o intalnire pe harta, indiferent de rezultat. Pentru mine va fi o placere sa va vad cum va veti da mare cocos pe forum dupa ce ma veti nobila (sau nu ?).

Desi..in a "cuceri" o "iritatie", nu vad nimic laudabil...dar dumneavoastra stiti mai bine :p
 

DeletedUser

nu e vorba ca o sa ma laud ci doar voi fi bucuros ca m-am tinut de promisiune
bere accept mereu,"dusmaniile" se rezolva pe harta si nu au legatura cu viata reala
oricum,daca iese invers si voi pierde am destul caracter incat sa recunosc cand sunt invins
succes si d-voastra dle Bloom,sa cresteti mare,multe sate ,ca sa ne intersectam:)
 

DeletedUser6843

Caele.Mai razboi psihologic intai,nu este de mine.Succes la amundoi si sper ca sa nu implicati alte motive in joc,ca nu am avut timp,ca ma joc si pe l1,ca am fost plecat la sapa,ca am fost plecat sa spal cainele pe spate.
 

DeletedUser

Caele.Mai razboi psihologic intai,nu este de mine.Succes la amundoi si sper ca sa nu implicati alte motive in joc,ca nu am avut timp,ca ma joc si pe l1,ca am fost plecat la sapa,ca am fost plecat sa spal cainele pe spate.

Asta este exclus. Fiecare avem viata personala, dar nu cred ca vreunul din noi va invoca acest motiv. In chestia asta te pot asigura si din partea lui flamer, fara discutie.

Dar ce ma fac eu, ca a mai aparut un amic de-al meu... "marele" (desi mai mic decat flamer) Foh-NeXt :eek: Pfff...se anunta vremuri grele pentru un biet nobb ca mine.... :(
 

DeletedUser

Caele.Mai razboi psihologic intai,nu este de mine.Succes la amundoi si sper ca sa nu implicati alte motive in joc,ca nu am avut timp,ca ma joc si pe l1,ca am fost plecat la sapa,ca am fost plecat sa spal cainele pe spate.

u de cand ai devenit arbitru:confused::)
 

DeletedUser

Vad ca inca se poate si altceva pe forumul extern. Multumesc BlooM si flamer. :)

Restul, nu trebuie doar sa asistati la disputa dintre cei mentionati mai sus. Interactionati si pe alte nume de jucatori si triburi. :)
 

DeletedUser

Asta este exclus. Fiecare avem viata personala, dar nu cred ca vreunul din noi va invoca acest motiv. In chestia asta te pot asigura si din partea lui flamer, fara discutie.

Dar ce ma fac eu, ca a mai aparut un amic de-al meu... "marele" (desi mai mic decat flamer) Foh-NeXt :eek: Pfff...se anunta vremuri grele pentru un biet nobb ca mine.... :(

dar lumea e ciudata pentru ca FoH e "amic" si cu mine:D
tribalul asta---un cerc vicios de nemultumiri si "amicitii":)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Vad ca inca se poate si altceva pe forumul extern. Multumesc BlooM si flamer. :)

Restul, nu trebuie doar sa asistati la disputa dintre cei mentionati mai sus. Interactionati si pe alte nume de jucatori si triburi. :)

Se poate Zeitate, cand ai cu cine. Am spus-o mereu, si recunosc, flamer este unul din maestrii p&p-ului, multi au ce invata de la el. Si asta o spun serios, fara nici o urma de ironie.

Eu doar incerc sa invat...

Scuze ca ti-am ocupat topicul, dar eu inca astept sa vad si alte date despre "cei care se vor trezi" :p
 

DeletedUser1385

domnule Bloom,1 te rog sami scrii numele corect de acu
2. sa intamplat ceva?,ca nu cred ca te-am bagat in seama,
3. te rog sa ma evitii
 

DeletedUser

domnule Bloom,1 te rog sami scrii numele corect de acu
2. sa intamplat ceva?,ca nu cred ca te-am bagat in seama,
3. te rog sa ma evitii

1. Imi cer scuze ca nu am scris cu H, am gresit si a fost h.
2. Nimic, era o gluma amicala intre mine si flamer ;)
3. Oh, imi cer scuze daca va deranjeaza persoana mea. Sper ca voi fi la fel de deranjant si in joc :p

later edit: daca-mi permiteti, domnule FoH-NeXt, nick-ul meu este BlooM, cu M nu m ;)
 

DeletedUser

Pe flamer l'am urmarit pe forumul extern si stiu ca inca isi mai poate imbunatati stilul de P&P. Simt ca are resurse suficiente. :)

BlooM, nu iti accept scuzele. Pentru ca nu isi au rostul. Faci exact ce trebuie in topicul asta. Oamenii care pot sa faca P&P adevarata ii astept sa faca asta. Totusi, inca se mai poate fara injuraturi si frustari.

Cat despre cei care se vor trezi... o sa incerc sa mai rasfoiesc pergamentele intre timp sa aflu date noi. :p
 

DeletedUser

Totusi e mai "amic" cu mine, decat cu tine :p Nu s-a luat inca de tine ;) Timpul nu e pierdut totusi..lumea 7 inca nu a inceput :)

ee,noi am avut probleme prin oct 2007,in timpul primei mega-coalitii anti-TLD,cand FoH ne considera cel mai mizerabil si parsiv trib
dupa cateva dialoguri spumoase am renuntat amandoi la disputa treptat,treptat(ca si acea coalitie la sate:D )......eu resentimente nu am
 

DeletedUser

ee,noi am avut probleme prin oct 2007,in timpul primei mega-coalitii anti-TLD,cand FoH ne considera cel mai mizerabil si parsiv trib
dupa cateva dialoguri spumoase am renuntat amandoi la disputa treptat,treptat(ca si acea coalitie la sate:D )......eu resentimente nu am

Nice touch, acea paranteza :p eu nu am avut cu el decat anumite conflicte de idei si interese, eu fiind o perioada in tribul H@it@, el in trib advers...am uitat numele..a durat prea putin sa reusesc sa-l retin :confused:

Ah, da..probabil si-o fi adus aminte si de nobilii pierduti cat am fost sitter la cineva din trib..cine stie...:confused:
 

DeletedUser

Nice touch, acea paranteza :p eu nu am avut cu el decat anumite conflicte de idei si interese, eu fiind o perioada in tribul H@it@, el in trib advers...am uitat numele..a durat prea putin sa reusesc sa-l retin :confused:

da,da,parca acum s-au topit in mamutul acela odios care imi mai vrea si scalpul din cate am auzit(nu vor sa lase un batran veteran sa se odihneasca):)
 
Sus