=nBz= vs Fam. Titans

  • Autor subiect DeletedUser10572
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ia taceti voi ca nu sunteti niciunu ca hashysh.
asa ca tineti`va gura ca totul se va vedea pe viitor.!
si ce daca avem alianta cu cu **** care de pe harta?
voi ati avut cu toata harta alianta si vorbiti de noi.
acuma v`ati bagat si in razboi cu DS sa nu va credem sclavi.
DAr totu se va vedea pe viitor`;;)!


Mai baiatule....esti foarte dumb sa stii.Vorbesti numai tampenii.:)
Aveti atatea aliante si degeaba, tot nu ne faceti fata.;)
Se va vedea pe harta....asta ziceti toti pe extern si pe harta nu faceti nimic.
 

DeletedUser12768

Lasă-l găbiţ în durerea lui nu vezi că nici să scrie nu ştie? :D
 

DeletedUser10572

Hashysh incepi sa vorbesti prostii si imi schimb parerea despre tine. ;)

eu miam skimbat parerea personala despre voi de cateva luni bune... cand ati inceput sa invitati din toate partile, sa inkeiati PNA si aliante cu jumate de harta, daca sunteti asa buni dc nu vati luptat ca angry, cu 2,3 triburi de top si tot invingator sa fii, nu asa.. stii bine ca 80,90% din satele luate de nbz sunt luate de la jucatori inactivi si unele kiar vau fost cedate, si nu zi ca nu e adevarat ca oricine poate sa vizitese TWStats...

Caligula, u de unde ai mai aparut? ce fel de sclav esti de te bagi in seama aiurea? dute si canta la alta masa ca nu am marunt ;))
 

DeletedUser12768

Am luat sate de la jucători inactivi? Ha...mă faci să râd.

Dacă erau inactivi de ce după ce le luam satele primeau sprijin?

Dacă zici că ne-au cedat sate...de ce de la 300k inamici învinşi au urcat la peste 3 milioane fiecare la ODD?
 

DeletedUser10572

nu o mai invarte ca stii ca am dreptate, oricum incearca sa nu imi mai adresezi 1 cuvant, eu voi face la fel. dupa cum ai vorbit in topicul DS mi se pare si logic, reusesti sa ma lasi fara cuvinte, ai 20 de ani de "triburile" in anus si tot nu reusesti sa intelegi ca e doar un joc si nu are rost sa te certi cu oameni ptr asta sau sa jignesti in stanga si dreapta... get real prietene...
 

DeletedUser

Wow....imi place cand afirmi ca luam sate de la inactivi.Oare prietenul tau din conducere cristi madalin era tot inactiv?sa zic ca pe el l-am crescut la ODD cu vreo 10 milioane :D
Cei atacati au fost doar cei care erau clienti mai vechi cu gura mare, sau cei care au atacat si ei la randul lor.

PS: parerea ta despre noi poti sa ti-o tii pentru tine.nu ne intereseaza
 

DeletedUser10572

bashti cu comunismul de aici!
It's a free world, pot sa zic ce vrea pusca mea unde vrea ea ;)
 

DeletedUser

Ehh..cu asta ai dat dovada ca esti tare dumb.
Nu ai avut cu ce sa dai replica si ai gasit sa te legi de "drepturile tale"?Patetic :rolleyes:
 

DeletedUser

Lost Souls2Însuşiri
Numele tribului: Lost Souls2
Prescurtare: LS.a
Număr de membri: 116
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 12.040.817
Punctaj total: 18.946.101
Punctaj mediu: 163.328
Rang: 18
Inamici învinşi: 81.508.777 (24.)
Homepage:
» Actele tribului
Membri

Descriere
Acest trib s-a înfiinţat in data de
02.08.2009

capo di tuti capi
quvik

Conducatori
mozaceni
laur71

Moderatori Conflicte Interne
dany.p
reaperx

Diplomat
Hashysh


- RECRUTĂRI - OFF
- ALIANŢE - OFF
- PNA - OFF
- RĂZBOI - ON


Priviti
Suntem academia tribului LS

Academia noastra Ls.b


=nBz=
=nbz=A
TRIB DE PAPIŢOI
pentru voi trib de papitoi
 

DeletedUser

Mai tu inca nu ai invatat, noi nu ne credem nimic.Suntem ceea ce suntem.
Singurii care se cred mai buni sunteti voi.Macar de ar fi asa, sunteti buni decat la dat din gura :)
 

DeletedUser

,...

wsm de voi mha:))
aveti noroc ca pleaca toti fricosii astia in nbz.
va caca** pe voi ma:)))
nu mai ramanea niici pepe de nbz pe harta daca nu plecau astia..
da poate si asa va terminam
 

DeletedUser9860

B-boy tu esti prea dumb de mic copil...

Side 1:
Tribes: =nBz= =nbz=A
Players:

Side 2:
Tribes: LS LS.a LS.b
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 763
Tabăra 2: 265
Diferență: 498

image.php
 

DeletedUser10572

Acum poate sunt paranoic, dar parerea mea e ca ati atacat cat ati atacat, erati si sunteti in castig, atata timp cat aveati razboi doar cu noi... acum ca vau declarat razboi DS si TRY normal ca o sa va fie mai greu, si presupun ca sebica sia scos toate conturile ce le foloseati ca spioni(conturi stil united rulezz) ca sa mii speriati pe cei mai slabi de inima ca vezi doamne se destrama LS si sa fuga repede la voi. pana acum va mers treaba, acum sa vedem daca facem fatza.....

Oricum in cazul in care LS va ramane pe harta... va asigur ca o sa aveti probleme mari indiferent de aliati care ii vom avea impotriva voastra, in special ptr ca acum neati scapat de mare parte din frunzele uscate din trib...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Scumpi, try inca nu ne-au declarat razboi, asta se vorbea pe forumul vostru :D
Daca pana acum faceam fata cu brio, fara sa ne puneti prea mari probleme, sunt sigura ca si de acum incolo tot la fel va fi.
 

DeletedUser12768

Eu i-am spus lui hashysh că a început să abereze de la un timp dar el nuuuu....batman, batman :D
 

DeletedUser

Cata dragule, stie el ce stie, uite in fraza cu "v-a declarat TRY razboi" el stie dinainte ca o sa ne declare try razboi.Stie el ce stie :D
TRY - Cam0rra în data de 23.09. la ora 03:45 Citat in 2 zile declaram razboi celor din nbz si anunt alianta noastra
TRY - coloratu20 în data de 23.09. la ora 14:31 Citat nu in 2 zile mai asteptam putin cristi

Evident stie el ceva :rolleyes:

PS: e vorba de alianta dintre TRy si LS in primul mesaj :D
 

DeletedUser10572

Cata dragule, stie el ce stie, uite in fraza cu "v-a declarat TRY razboi" el stie dinainte ca o sa ne declare try razboi.Stie el ce stie :D
TRY - Cam0rra în data de 23.09. la ora 03:45 Citat in 2 zile declaram razboi celor din nbz si anunt alianta noastra
TRY - coloratu20 în data de 23.09. la ora 14:31 Citat nu in 2 zile mai asteptam putin cristi

Evident stie el ceva :rolleyes:

PS: e vorba de alianta dintre TRy si LS in primul mesaj :D

nu ati primit nici un mesaj din partea try?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus