=nBz= vs Fam. Titans

  • Autor subiect DeletedUser10572
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu am primit nici un mesaj :( asa nesemnificativi suntem incat au uitat de noi? :( of of

LE: te-au mintit ca ne-au dat nu-i asa? offf saracul de tine :(
 

DeletedUser12768

Bine...poate oamenii vor să ne ia prin surprindere...mai ştii?

Este şi asta o tactică ;)
 

DeletedUser10572

N-am ce sa spun..placaciuni in fata ta master.NOT :))) aia e statistica?
Side 1:
Tribes:
Players: Michel Platini

Side 2:
Tribes: LS LS.a LS.b
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 64
Tabăra 2: 1
Diferență: 63

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 676,176
Tabăra 2: 10,118
Diferență: 666,058

image.php


Asta inseamna sa lupti si sa castigi, nu ce ai tu acolo scumpi.Nu te lauda aiurea, stim ce fel de jucator esti si stim ce fel de trib conduci.Nu prea ai tu experienta dar iti dai silinta, respectele mele, inca o data NOT.
Nu-mi tine tu mie lectii de morala de cum se ataca, am avut 300 de atacuri de la voi, si am pierdut exact, cum sa-ti spun eu 0 sate.
Hai ca mai astept mesaje ca tare amuzante sunt
taunt.gif

"Scumpi" eu am aratat sate cucerite, nu cedate ca zecile de sate care tiau fost lasate de united si cristi madalin... nu ma intelege gresit, ai atacat dar nu tot ce vrei sa arati.
ar trebui sa accepti vreo 2 sfaturi totusi ca *** o sa ma trezesc cu vreo 1000 de atacuri ca cele pe care mi leai trimis acum cateva zile ma apar cu 2 ferme de grea :))
 

DeletedUser

Wow...esti paranoic rau tu :))) Ai impresia ca toti prietenii te-au tradat.Nu mai vorbi tu mai nene de atacuri.Stai acolo tu si ia interne si mergi pe burta.Eu am facut ceva, am inceput sa iti dezmembrez tribul, tu ce faci?Stai aici si dai din gura in loc sa faci ceva sa nu mai pierzi razboiul.
PS: ati luat aseara 2 sate de la mine, nici pe alea nu ati fost in stare sa le pastrati...vai vai :( (mentionez ca erau goale :)))))
 

DeletedUser10572

1, nu toti mau tradat doar vreo 2 imi erau prieteni
2, ai inceput sa dezmembrezi? poate, dar cu sigurantza nu termini ;)! asa ca dute si canta la alta masa...
3, stiu ca esti mare noob dar sa nu stii nici macar ca orice sat inainte de a fi cucerit e gol:))
 

DeletedUser

Hi hi..stii ce imi place la tine? ca esti foarte paranoic.Nu ai incredere nici macar in cei care ti-au fost prieteni.Nimeni nu te-a tradat, nici macar unitedrule.A tinut cu tine pana la capat.Tribul ti l-am fi putut desfiinta, dar n-am facut-o, vrei sa-ti spun si de ce?Nu sunteti adversari redutabili ca sa ne pretam la asa ceva.
Referitor la cristi madalin, ala e robot, l-a mancat prea multi limba pe extern referitor la mine si l-am scarpinat ca sa se sature de vorbit.
Si da, eu sunt cea mai mare noaba de pe server, dar noaba impreuna cu Brigada paguba :D va tabacesc frundurile la orice ora.
Asa ca dragul meu, take a hike, plimba cercul ala de ti-am zis mai devreme de el.Fa fuziune cu TRY, poate asa o sa ai vreo sansa :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12768

Platini îi sparge la buci unu' câte unu' :))))

Măi hash, recunoaşte mă că "noaba" noastră e peste voi şi în special peste tine...nu te mai da mare aici pe extern că poate unii chiar te cred vreun mare jucător =))
 

DeletedUser

Mai nu ma bagati pe mine in jocurile voastre de cuvinte obscene ca va trimit la colt daaaaaaa? :D
 

DeletedUser10572

Platini îi sparge la buci unu' câte unu' :))))

Măi hash, recunoaşte mă că "noaba" noastră e peste voi şi în special peste tine...nu te mai da mare aici pe extern că poate unii chiar te cred vreun mare jucător =))

aici chiar ca ar fi trebuit sa taci din gura, mai atacat si u impreuna cu ea, un atac PATETIC!!!
Singura situatia in care michel ar putea fi peste mie ar fi in viatza reala...
 

DeletedUser

De altceva nu ai gasit sa te legi decat de un amarat de atac dat cica anapoda?Cand greseste omu ceva repede sari cu gura.Uite-te in circularele trimise de colegii tai in care urlau dupa sprijin cum arata atacurile mele reale si fake-urile :)
Nu imi e rusine de atacul care l-am dat, si stii de ce? oricum as ataca eu, spre deosebire de tine eu castig un razboi, nu il pierd dragul meu.Asa ca oi fi eu rookie, dar statistic vorbind sunt peste tine si peste multi din tribul tau :)
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus