NEWAGE Vs 3-SLA

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nu te mai chinui atat aza boy... tu nu poti sa intelegi oricum :)

uite, ca ma simt generos azi o sa aleg sa fiu ala fudul. acolo m-am regasit. si maine il alegi tu pe celalalt, sa nu spui ca nu ai avut sansa ta :))

sper ca doar azi ai terminat asa repede... :)



statistica nu arata bine. chiar deloc. avem mult de recuperat. o sa ne straduim cum stim mai bine. asa mutati sau nemutati cum suntem.
 

DeletedUser

ce katerinka, va certati fara mine. n-am zis io ca-s tiganu' la forum ? parc-asa....

bre, e de mai mare rahatu' sa vezi 2 baieti cu scaun la cap (nedat de mine, de data asta, ups) trimitandu-si sageti tastate in loc de paladin si nobil. hai lasati-o dreaq si dati cu berbecii-n zid mai bine, neh ?
 

DeletedUser16612

ok
daca insisti pot reconfirma de cate ori doresti pentru a te convinge si dumneata ;)
 

DeletedUser14300

catalin - multumim pentru aprecieri. cei mai buni vom fi cand vom castiga si acest razboi. succes si voua

da ce razboi ati mai castigat?...ala cu rw?...sau te refereai la wanted:D

bafta newage!!!.. ca vad ca cei din 3sla nu au nevoie...sunt bazati;))



p.s. si daca imi dati voie sa adaug ceva...

vmihai astăzi la ora 12:35
auzi...astia din 3-sla mai au razboi cu cineva?sau am ramas singuri cu ei?

RUGAYAH astăzi la ora 12:42
doar voi deocamdata

vmihai astăzi la ora 12:45
fricosi sunt,daca vor vedea ca nu iau sate pe zona asta,cred ca incep iar razboiul cu wanted :)


deci?...pe cand reincepeti cu wanted????
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

daca vii si tu cu fake-uri cu spadasini la 70 de ore si pe bonus de noapte... inseamna ca sunt numai valorosi prin 3-sla :))
 

DeletedUser

io as zice sa nu-i subapreciati. din experienta.

acum au numai razboiul cu voi (btw, nu va tin doua, sau cum ?) si o sa fie distractiune ;)
 

DeletedUser14300

este jenant sa ** singura, pe cuvant. sa nu uitati sa imi dati ban:)

macar eu sunt on topic...in timp ce voi doar va plangeti...ba ca sprijin newage-ul...ba ca stau sitter la vmihai...ba ca am conturi prin newage...care erau?...vmihai, canibalulcatalin...si?...mai era vreunul ca la cate debitezi tu baiete...mai ratez unele perle!
si stai linistit ca sunt doar in vizita prin zona...trageam cu ochiul sa vad ce scuze mai gasesti pt esecurile voastre...de ce ma mai acuzi de fapt:">
 

DeletedUser16612

Side 1:
Tribes: newage
Players:

Side 2:
Tribes: 3-SLA
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 21,604
Tabăra 2: 40,397
Diferență: 18,793

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 898
Tabăra 2: 255
Diferență: 643

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 175,807,995
Tabăra 2: 311,755,222
Diferență: 135,947,227

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9,255,100
Tabăra 2: 2,566,736
Diferență: 6,688,364

image.php
 

DeletedUser

macar eu sunt on topic...in timp ce voi doar va plangeti...ba ca sprijin newage-ul...ba ca stau sitter la vmihai...ba ca am conturi prin newage...care erau?...vmihai, canibalulcatalin...si?...mai era vreunul ca la cate debitezi tu baiete...mai ratez unele perle!
si stai linistit ca sunt doar in vizita prin zona...trageam cu ochiul sa vad ce scuze mai gasesti pt esecurile voastre...de ce ma mai acuzi de fapt:">

cine se laudai ca poate intra fara probleme pe contul lui vmihai.poate fac rost si de o poza.chiar nu iti dai seama ca sursele sunt on topic(sa zic asa).este marfa prea slaba ce vrei tu sa ne vinzi.King avea dreptate in privinta ta.pt mine este un simplu joc,pt.tine munca de apartament.nu ai gasit omul potrivit...ce sa faci.off,off-mai,mai
sa nu uitati sa dati ban:)
 

DeletedUser16612

Side 1:
Tribes: newage
Players:

Side 2:
Tribes: 3-SLA
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 187
Tabăra 2: 369
Diferență: 182

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 28
Tabăra 2: 0
Diferență: 28

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,722,210
Tabăra 2: 3,401,948
Diferență: 1,679,738

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 307,757
Tabăra 2: 0
Diferență: 307,757

image.php
 

DeletedUser

io as zice sa nu-i subapreciati. din experienta.

nu-i subaprecizez. sunt convins ca in 3-sla sunt si jucatori buni. eu ma refeream doar la ala care ma ataca pe mine acum. si sper sa fie cat mai multi din astia in 3-sla :D
 

DeletedUser

pot sa-ti dau eu cateva exemple de jucatori pe care nu prea i-ai vrea in fata decat daca iti plac provocarile prea tare...

evident, sunt si destui jucatori slabi, chiar cu milioane multe de puncte, dar asta e alta poveste. cred ca peste tot sunt...
 

DeletedUser10688

macar eu sunt on topic...in timp ce voi doar va plangeti...ba ca sprijin newage-ul...ba ca stau sitter la vmihai...ba ca am conturi prin newage...care erau?...vmihai, canibalulcatalin...si?...mai era vreunul ca la cate debitezi tu baiete...mai ratez unele perle!
si stai linistit ca sunt doar in vizita prin zona...trageam cu ochiul sa vad ce scuze mai gasesti pt esecurile voastre...de ce ma mai acuzi de fapt:">

Rugayah,

Sincer nu stiu cum poti sa scrii asa ceva. Tu chiar nu ai pic de bun simt...minti cu atata usurinta
Acuzatiile ca ai avut sprijin la vmihai au fost cat se poate de reale. eu personal am avut aceste rapoarte cu sprijinuri venind de la tine pe sate cucerite de noi de la vmihai. SI nu a fost unul ci mult mai multe. Oare cate sate am ratata noi din cauza trupelor tale. Si cei din conducerea unique au fost informati de acest lucru .si au fost dovedite cu rapoarte toate aceste acuzatii.

acum ca ti s-a tolerat acet lucru din partea conducerii unique e cu totul alta poveste. Deh ...doar eram aliati.

scuze de interventie dar parca nu ma mai mira nimic din acest joc...

in rest bafta ambelor taberelor combatante..sa fie o lupta corecta desii sunt convins ca nu va fi ...cel putin cat vor ma exista acest gen de "interventii din exterior"
 

DeletedUser14300

Krash Slayer

mi se pare mie sau si tu ai inceput sa vorbesti din zvonuri?...

1.ca sa fiu prinsa ca il sprijin pe vmihai....asta daca intradevar as face-o...ar trebui sa luati sate de la el ca sa ma prindeti...ceea ce nu prea se vede in statistici...doar el ia de la voi:p...ca mai recuperati si voi din ce pierd altii...slabut:(

2. daca avezi dovezi de ce nu mergeti la conducerea unique sa le cereti sa ia masuri?...sunt sigura ca s-ar lua masuri....dar nu aveti dovezi!
si aici mai exista o mar evorba pe care o interpretati cum vreti...ca doar stiti c amie imi place sa ma joc cu mintea voastra;)
"hotul neprins, negustor cinstit!"

3. daca aveti dubii...de ce nu mergeti la rainn sa ii cereti sa ma verifice? pt ca ati fi luati de paranoici si v-ati face de ras? sau va e mai teama ca o sa ma dea afara din trib si pe langa vmihai o sa va mai dau si eu stresul acolo pe granitza;))...?

4. daca trupele mele erau la vmihai...cand i-ati pus pe cei din rw sa ma atace in timp ce voi l-ati atacat pe vmihai...cu ce m-am aparat si eu si el?...ca din cate imi amintesc si oricum se si poate verifica nici unul din noi nu am pierdut atunci sate!

5. ne mai auzim cand o sa aveti proble concludente cum am avut eu in cazul prince sinatuo...va mai amintiti?...daca nu cereti-i lui cypryy ca i-am dat atunci lui totul atunci...si dovezi nu doar ca sprijinea ceea ce aliatii vostri ataca, ii sprijinea si pe cei din newage...proprii vostri dusmani! sau nu stiai ca in contul acelui ajutor vmihai nu a atacat-o pana acum? si stati linistiti ca vmihai nu a fost singurul din newage sprijinit de printesa!
 

DeletedUser16001

no ati terminat?
sau mai continuati scandalul oriunde mai apare vreo tema noua???
sincer eu m-am saturat de labareala voastra de peste tot.cred ca mai aveti putin si treceti si pe alta lume..pe asta ati spamat-o in ultimul hal!

daca mai aveti mesaje de acum 2-3-7 ani va rog frumos sa faceti schimbul in alta parte,pe noi(sunt sigura ca nu sunt singura in aceasta situatie) nu ne intereseaza frustrarile voastre!
 

DeletedUser

de acord cu dusmanul , adica cu cristina buna......
oriunde apare rugayah, ajunge albie de porci orice discutie!!!
rugayah te rugam lasa-ne.--- sprijina pe cine vrei, vorbeste singura prin cite conturi vrei. dar lasa-ne!!!!!!!!!

uita-te la topicul unique vs RW si vezi ce ai spus acolo, ca ai uitat .


in privinta new age , putintel sa ne reorganizam.apoi vom discuta.
IAr jucatori slabi , avetzi si voi. nu putem fi toti experti in triburi, ca altfel , de la cine dracu mai luam sate?:D
 

DeletedUser3919

uita-te la topicul unique vs RW si vezi ce ai spus acolo, ca ai uitat .
Eu ti-am mai zis tie ceva pe alt topic... am verificat paginile indicate de tine si nu e nimic.

Mai mult, cand faci o afirmatie, trebuie sa o si argumentezi caci nu e datoria altuia sa dovedeasca contrariul afirmatiei tale.
In concluzie, ai argumente, posteaza-le aici unde acuzi si nu trimite pe altii sa verifice sperand ca o sa devi credibil cu asta.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus