NFSW F. , TTS F. , Pawns F. , TKL F. vs MAZE F.

  • Autor subiect DeletedUser44519
  • Data de început

DeletedUser47018

lasati-l ca baiatul isi face reclama :) ideea era, ca vrea si el invitat in MAZE :D
prin cuvintele "MAZE = prea slabi pentru locul 1" a vrut sa zica, ca lipseste un jucator pana la tribul PERFECT, si anume el ne lipseste :cool:

nextele, aveam pretentii la tine :)
cum sa spui ca lipsesc eu de acolo ? mi-ar fi rusine sa deschid gura in locul vostru si sa aduc ca argument asa ceva
 

DeletedUser47018

E usor sa gasesti scuze sau sa speculezi alte ipostaze cand adevarul doare. Ai pierdut. Accepta asta. Jucam triburile si tribul tau a pierdut. Daca si cu parca nu au loc aici.
Ce se intampla daca aveai si tu echipa si trib? Jucai triburile, asa poti doar sa tragi de timp in timp ce suferi ca nu ai cu cine juca.
Ai avut jucatori langa tine, ai fost in conducere, ai colaborat cu oamenii din triburile in care ai fost si ce sa vezi, nu ne-ai dat in cap cu harta.
Ce se intampla daca aveam curent electric din anii 800 ? Pai iti zic eu ce se intampla, tot asa frustrat erai ca nu ai cu cine sa joci.
Hai bafta, poate pe alta lume castigi si tu.

:))
Nu sunt deloc frustrat, intreaba-ti colegii cine sunt si ce pot face si pe urma sa incepi sa comentezi tu pe aici in fel si chip.
Nu a castigat nimic MAZE...absolut nimic. O sa vedem cine e frustratul in curand, cand nu o sa mai aveti pe unde scoate camasa.
 

DeletedUser46076

Va bateti si voi pe harta ma ?:)))
Cred ca e cel mai plictisitor razboi , oricum eu pe lumea 50 vad ca joaca doar un singur trib, restul jucati la pp? :))
 

DeletedUser20519

nextele, aveam pretentii la tine :)
cum sa spui ca lipsesc eu de acolo ? mi-ar fi rusine sa deschid gura in locul vostru si sa aduc ca argument asa ceva

deja nici de glumit nu mai avem voie :(...man eu nu am nimic personal cu tine, am jucat impreuna acum suntem inamici, cu toate ca nu suntem pe aceeasi granita. Dar asta nu inseamna ca nu respect adversarii si arunc cu vorbe urate la dresa ta sau a altor jucatori de la voi. Dar fii si tu mai simplu...daca vrei sa demonstrezi ceva, o faci pe harta nu pe extern.
Pe 44 cand sa desfiintat Flags si ati fugit care si pe unde au putut..eu am ramas singur si am luptat o luna incojurat de rosu fara sprijin de la cineva, dar nu am intrat aici sa ma dau mare jucator sau sa zic ca uite mi-au luat sate, pentru ca intru 2 ori pe saptamana, sau ca le-am pierdut pentru ca asa am vrut eu.
Spor la joc
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47474

:))
Nu sunt deloc frustrat, intreaba-ti colegii cine sunt si ce pot face si pe urma sa incepi sa comentezi tu pe aici in fel si chip.
Nu a castigat nimic MAZE...absolut nimic. O sa vedem cine e frustratul in curand, cand nu o sa mai aveti pe unde scoate camasa.

Stim cu totii cine esti si ce ai facut, pardon n-ai facut.. ca defapt asta faci tu pe fiecare lume , nimic. Singurele realizari ale tale ce tin de acest joc sunt postarile si gargara facuta pe extern
 

DeletedUser44519

deja nici de glumit nu mai avem voie :(...man eu nu am nimic personal cu tine, am jucat impreuna acum suntem inamici, cu toate ca nu suntem pe aceeasi granita. Dar asta nu inseamna ca nu respect adversarii si arunc cu vorbe urate la dresa ta sau a altor jucatori de la voi. Dar fii si tu mai simplu...daca vrei sa demonstrezi ceva, o faci pe harta nu pe extern.
Pe 44 cand sa desfiintat Flags si ati fugit care si pe unde au putut..eu am ramas singur si am luptat o luna incojurat de rosu fara sprijin de la cineva, dar nu am intrat aici sa ma dau mare jucator sau sa zic ca uite mi-au luat sate, pentru ca intru 2 ori pe saptamana, sau ca le-am pierdut pentru ca asa am vrut eu.
Spor la joc

Ma simt dator oarecum sa raspund la postul tau,sper sa nu te deranjeze prea tare.Deci prima afirmatie ca ai ramas singur cand restul au fugit..defapt imi amintesc foarte bine ca te-ai rugat mult timp de invitatii in O.S. si in WOW dar nu ai primit pentru ca nu am vrut unii din noi care auzisem ce ai facut pe alte lumi si nu erai de incredere...deci de asta ai ramas singur.Partea 2 cu ai rezistat singur..la fel de bine imi amintesc ca te-ai banat de s-au facut satele barbare apoi ai dat cateva recuperari: WOW bravo.Apoi ti-a dat nbz fulluri pe toate satele bla bla iar apoi stop. Ai dat cateva recuperari si cam atat ..ai rezistat atata timp pentru ca au fost multe sate de luat si ma chinuiam sa fac nobili sa iti iau satele:)
 

DeletedUser

crezi? :)))))))))) astept picanteriile legate de diplomatii, tactici de lupta, tradari, etc...mai ceva ca intr-o telenovela
 

DeletedUser20519

Ma simt dator oarecum sa raspund la postul tau,sper sa nu te deranjeze prea tare.Deci prima afirmatie ca ai ramas singur cand restul au fugit..defapt imi amintesc foarte bine ca te-ai rugat mult timp de invitatii in O.S. si in WOW dar nu ai primit pentru ca nu am vrut unii din noi care auzisem ce ai facut pe alte lumi si nu erai de incredere...deci de asta ai ramas singur.

daca nu stii de ce te bagi in seama? pana sa ajung sa cer invitatie in O.S, conducerea voastra se ruga de mine sa tradez Gentle, si am facut-o? NU
am ramas pana a desfiintat Stamatescu tribul. In WOW am primit invitatie fara sa o cer...dar la rugamintea voastra, cu amenintari cu ruperea aliantei, nu m-au primit. In schimb imi dadeau conturi unde sa joc, numai sa joc alaturi de ei. Iar povestea cu alte lumi, stiu ca te referi la L38...inca mai suferi?? Cred ca am discutat pe tema asta de cateva ori, chiar si la inceput de 50, dar se pare ca la tine intra pe o ureche si iese pe alta. Nu va mai plangeti atata ca eu am fost primit de Monroe si voi nu...eu am avut echipa cu care am jucat de la inceput si cativa sau alaturat pe parcurs, si tot cu ei am plecat in Monroe, nu am fost dator nimanui sa stau alaturi de tine sau de altii care nu au fost in stare sa schimbe 2 vorbe cu mine.

Partea 2 cu ai rezistat singur..la fel de bine imi amintesc ca te-ai banat de s-au facut satele barbare apoi ai dat cateva recuperari: WOW bravo.Apoi ti-a dat nbz fulluri pe toate satele bla bla iar apoi stop. Ai dat cateva recuperari si cam atat ..ai rezistat atata timp pentru ca au fost multe sate de luat si ma chinuiam sa fac nobili sa iti iau satele:)

Au fost barbarizate cateva sate dupa vri-o 2 saptamani de cand am inceput sa ne atacam. Daca vrei sa zici ceva, zi asa cum a fost dar nu mai inventa de la tine. Cateva recuperari zici? :) ai uitat deja cum pierdea sate mytza moldoveanu si din motive neclare pentru mine, s-a lasat de joc si iti ceda satele )))


P.S. te las sa m-a discuti mai departe....dar una o stiu sigur. Cum ai sfarsit pe 38 si 44, asa o sa sfarsesti si pe 50.
Cand ajungem langa tine, sper sa nu vad mesaje pe extern ca nu ai timp, ca intri 2 ori pe saptamana. Bafta sa ai
 

DeletedUser46076

crezi? :)))))))))) astept picanteriile legate de diplomatii, tactici de lupta, tradari, etc...mai ceva ca intr-o telenovela

Sa mor eu , aquilla de nu ne facem trupa si intram acum pe 50 sa le dam clasa , intram si noi in razboi , intram cu forta care-i faza?!=))

O statistica nu mai posteaza ... ce sa faci...
 

DeletedUser20628

oricum maze castiga 50... celelalte triburi se pot aduca incet incet pe casual =)))))))
 

DeletedUser44519

daca nu stii de ce te bagi in seama? pana sa ajung sa cer invitatie in O.S, conducerea voastra se ruga de mine sa tradez Gentle, si am facut-o? NU
am ramas pana a desfiintat Stamatescu tribul. In WOW am primit invitatie fara sa o cer...dar la rugamintea voastra, cu amenintari cu ruperea aliantei, nu m-au primit. In schimb imi dadeau conturi unde sa joc, numai sa joc alaturi de ei. Iar povestea cu alte lumi, stiu ca te referi la L38...inca mai suferi?? Cred ca am discutat pe tema asta de cateva ori, chiar si la inceput de 50, dar se pare ca la tine intra pe o ureche si iese pe alta. Nu va mai plangeti atata ca eu am fost primit de Monroe si voi nu...eu am avut echipa cu care am jucat de la inceput si cativa sau alaturat pe parcurs, si tot cu ei am plecat in Monroe, nu am fost dator nimanui sa stau alaturi de tine sau de altii care nu au fost in stare sa schimbe 2 vorbe cu mine.



Au fost barbarizate cateva sate dupa vri-o 2 saptamani de cand am inceput sa ne atacam. Daca vrei sa zici ceva, zi asa cum a fost dar nu mai inventa de la tine. Cateva recuperari zici? :) ai uitat deja cum pierdea sate mytza moldoveanu si din motive neclare pentru mine, s-a lasat de joc si iti ceda satele )))


P.S. te las sa m-a discuti mai departe....dar una o stiu sigur. Cum ai sfarsit pe 38 si 44, asa o sa sfarsesti si pe 50.
Cand ajungem langa tine, sper sa nu vad mesaje pe extern ca nu ai timp, ca intri 2 ori pe saptamana. Bafta sa ai

Deci sa iti explic..eu deja nu mai joc prea mult aici din cauza timpului,fara sa ajungeti voi la mine.Partea 2 : Eu nu am jucat pe 38...celalalt baiat jucase pe 38 cu tine si imi povestise..stiu ca apoi am vorbit.Iar legat de Mytza moldoveanu era contu pe sitter de ceva timp si imi ceda satele in acelasi timp..de aia ma chinuiam sa iau si de la tine si de la el:)..Eu ti-am spus care a fost povestea..ca am discutat amandoi despre 38 dupa e altceva:)..si inca o data eu nu am jucat pe 38 deci nu imi mai dau cu parerea,stiu doar din auzite:)
 

DeletedUser

Sa mor eu , aquilla de nu ne facem trupa si intram acum pe 50 sa le dam clasa , intram si noi in razboi , intram cu forta care-i faza?!=))

O statistica nu mai posteaza ... ce sa faci...

pai eu sunt deja pe 50...am intrat si eu asa, sa fie. vorba aia, la anul fac 10 ani de triburile. ma omoara nostalgia asta :)))))
 

DeletedUser47580

daca nu stii de ce te bagi in seama? pana sa ajung sa cer invitatie in O.S, conducerea voastra se ruga de mine sa tradez Gentle, si am facut-o? NU
am ramas pana a desfiintat Stamatescu tribul. In WOW am primit invitatie fara sa o cer...dar la rugamintea voastra, cu amenintari cu ruperea aliantei, nu m-au primit. In schimb imi dadeau conturi unde sa joc, numai sa joc alaturi de ei. Iar povestea cu alte lumi, stiu ca te referi la L38...inca mai suferi?? Cred ca am discutat pe tema asta de cateva ori, chiar si la inceput de 50, dar se pare ca la tine intra pe o ureche si iese pe alta. Nu va mai plangeti atata ca eu am fost primit de Monroe si voi nu...eu am avut echipa cu care am jucat de la inceput si cativa sau alaturat pe parcurs, si tot cu ei am plecat in Monroe, nu am fost dator nimanui sa stau alaturi de tine sau de altii care nu au fost in stare sa schimbe 2 vorbe cu mine.



Au fost barbarizate cateva sate dupa vri-o 2 saptamani de cand am inceput sa ne atacam. Daca vrei sa zici ceva, zi asa cum a fost dar nu mai inventa de la tine. Cateva recuperari zici? :) ai uitat deja cum pierdea sate mytza moldoveanu si din motive neclare pentru mine, s-a lasat de joc si iti ceda satele )))


P.S. te las sa m-a discuti mai departe....dar una o stiu sigur. Cum ai sfarsit pe 38 si 44, asa o sa sfarsesti si pe 50.
Cand ajungem langa tine, sper sa nu vad mesaje pe extern ca nu ai timp, ca intri 2 ori pe saptamana. Bafta sa ai

Nextele hai sa te caracterizez din 3 cuvinte : mincinos, arogant, tradator . Si cu asta am incheiat , veziti de treaba si nu mai comenta aiurea ca esti vai de capul tau.
 

DeletedUser46076

Nextele hai sa te caracterizez din 3 cuvinte : mincinos, arogant, tradator . Si cu asta am incheiat , veziti de treaba si nu mai comenta aiurea ca esti vai de capul tau.

Voi nu sunteti in acelasi trib ?:)
Vezi ca iti iei vacanta ma baiatule ma .. ! OFFFFFF
Ce ma fac eu cu voi?
 

DeletedUser20519

Nextele hai sa te caracterizez din 3 cuvinte : mincinos, arogant, tradator . Si cu asta am incheiat , veziti de treaba si nu mai comenta aiurea ca esti vai de capul tau.

e si-ti cauta de treaba disperatulei...mai pune jumate de trib sa-ti rezerve barbarele, ca la alt ceva nu te duce capul decat sa suferi dupa sate. Mai ai deff sa bagi pe satele rezervate de colegi? mare caracter

Eu tradator? sau ai uitat cum ai refugiat pe 44 ca sa scapi? si cand ti-am lasat mesaj, cica e sitter pe cont, apoi e co-player ca tu deja nu mai joci bla bla bla.
Mai lasa disperarea asta de joc, ca nu castigi nimic.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus