Nimic vs Restu` Hartii!

DeletedUser35811

Mai urss,eu inteleg ca sunteti buni,dar nu inteleg ce atatea discutii fara sens.
Daca aveati razboi cu 2 triburi mai ieseati pe extern voi astia magnificii??

Eu zic sa ne vedem fiecare de joc ,pana la finele jocului e cale lunga,abia atunci va puteti manifesta cum vreti voi.
 

DeletedUser38518

Nu stiu ce sa zic georgeta, dar daca memoria nu-mi joaca feste...HVul si cand aveau razboi cu Time, Run si Nimic in paralel erau "tari in gura" pe extern, deci cu ce era situatia diferita?
 

corli

member
Scor reacție
38
ARTICOLUL 30
(1) Libertatea de exprimare a gândurilor, a opiniilor sau a credinţelor şi libertatea creaţiilor de orice fel, prin viu grai, prin scris, prin imagini, prin sunete sau prin alte mijloace de comunicare în public, sunt inviolabile.

Asa ca, nu ne lua tu acest drept :D

Pe extern eram si cand ne bateam cu toti, doar ca tu erai prea ocupata cu internele in vremea respectiva, n-aveai timp de extern
 

DeletedUser42083

Nu stiu ce sa zic georgeta, dar daca memoria nu-mi joaca feste...HVul si cand aveau razboi cu Time, Run si Nimic in paralel erau "tari in gura" pe extern, deci cu ce era situatia diferita?

lasai alex ca ei nau timp de vorbit noteaza atacuri :D
 

DeletedUser43824

Nu prea , sunt mai greu de cap si nu inteleg oamenii inteligenti ca tine .. apropo tu esti cel care ma sprijinea cand eram pe contu yanys ? parca de la tine aveam 25 ferme imprastiate si dupa 2 sapt ai retras :( Apropo , te-ai interesat de L40 ? setari , etc .. Aici momentan ai devenit un plictisitor care are trompeta mare pana ajunge granita la tine :(


Pentru unu care acum cateva luni le pupai picioarele celor din H.V ai guritza cam mare acuma ... sa nu uitam ca voi din partea aia sunteti momentan cei mai "curtati" de pe harta adica vad ca ii ceva normal celor din colturile hartii ca in partea opusa este o alta trupa la fel ca voi

sincer nu am inteles ultima parte , si asta pentru ca nu stii sa exprimi ce gandesti , mai incearca odata asa cum am facut si eu :)
deci ca sa fie mai usor o sa sintetizez :
1 nu ti-am trimis sprijin direct , am trimis pe sate ce ulterior le-ai luat , avand in vedere ca trupele faceau cam 4 zile pe drum ..a durat ceva pana am retras nu te cotrazic
2 niciodata nu am pupat picioarele nimanui (nici la propriu nici la figurat ) mai ales hv-ului , nu stiu ce discutii se faceau la nivel de conducere ca din styx am devenit hv :confused:asta-i partea a 2 , dar am jucat dupa cum mi s-a cantat
3 nu m-am interesat de l40 , dinpotriva , mi-am incarcat provizia de pp ca sa mai pierd timp aici :)
4 daca in ultima parte te referi la pozitia contului meu , afla ca de vreo saptamana am ajuns in granita si am luat deja 10 sate :)
5 habar nu am cine esti , si nici nu o sa te caut , astept sa dau de tine pe harta :)
6 nu esti singurul care mi-a zis ca am trompeta mare :) nu stiu cum ai aflat ..dar nu fi suparat ...fiecare cu a lui


edit : trebuie sa recunosc ca unu s-a mobilizat si a recuperat un sat , l-a tinut chiar 2 secunde :)

http://prntscr.com/36ckyt
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35811

sincer nu am inteles ultima parte , si asta pentru ca nu stii sa exprimi ce gandesti , mai incearca odata asa cum am facut si eu :)
deci ca sa fie mai usor o sa sintetizez :
1 nu ti-am trimis sprijin direct , am trimis pe sate ce ulterior le-ai luat , avand in vedere ca trupele faceau cam 4 zile pe drum ..a durat ceva pana am retras nu te cotrazic
2 niciodata nu am pupat picioarele nimanui (nici la propriu nici la figurat ) mai ales hv-ului , nu stiu ce discutii se faceau la nivel de conducere ca din styx am devenit hv :confused:asta-i partea a 2 , dar am jucat dupa cum mi s-a cantat
3 nu m-am interesat de l40 , dinpotriva , mi-am incarcat provizia de pp ca sa mai pierd timp aici :)
4 daca in ultima parte te referi la pozitia contului meu , afla ca de vreo saptamana am ajuns in granita si am luat deja 10 sate :)
5 habar nu am cine esti , si nici nu o sa te caut , astept sa dau de tine pe harta :)
6 nu esti singurul care mi-a zis ca am trompeta mare :) nu stiu cum ai aflat ..dar nu fi suparat ...fiecare cu a lui


edit : trebuie sa recunosc ca unu s-a mobilizat si a recuperat un sat , l-a tinut chiar 2 secunde :)

http://prntscr.com/36ckyt

Vai dragut\za cum sa nu stii cine e urrss..??
iti spun eu: pe lumea 20 era atacat de tot tribul meu ,care era rang1..doar georgeta... nu vroia sa-l atace ptr. ca il considera prieten..
stii ce - a facut Black Prince..??

L=a prostit pe urss..si i=-a dat nu stiu ce program si a intrat la el pe cont..si a vazut tot:in primul rand mesajul meu cu el,unde ii spuneam ca eu nu-l atac chiar de voi fi concediata..Goloie stie..era si el un admirator al marei Printese...urss explici tu mai departe???

am o mare scarba sa explic jucatorilor cine esti tu si ce-ai facut dupa ce georgeta....a fost data afara din cauza ta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35811

ARTICOLUL 30
(1) Libertatea de exprimare a gândurilor, a opiniilor sau a credinţelor şi libertatea creaţiilor de orice fel, prin viu grai, prin scris, prin imagini, prin sunete sau prin alte mijloace de comunicare în public, sunt inviolabile.

Asa ca, nu ne lua tu acest drept :D

Pe extern eram si cand ne bateam cu toti, doar ca tu erai prea ocupata cu internele in vremea respectiva, n-aveai timp de extern


Corect..doar ca urss uita de prieteni si linge ghiarele dusmanilor

Sa-l lasam sa viseze,chiar nu ma supar.

Urss pe lumea 20 e ultima oara cand te-am crezut prieten..dragule poti face ce vrei,nu ma voi injosi ca Black Prince..sa-ti citesc mesajele..:)

Acolo sus cineva ma iubeste..ptr. ca joc corect..sa indranzneasca careva sa ma contrazica:(
 

DeletedUser38518

Am auzit si eu, i-a dat ceva virus si avea acces la tot...a fost urat,foarte urat.
 

corli

member
Scor reacție
38
[video=youtube;F44a0WXecY4]http://www.youtube.com/watch?v=F44a0WXecY4[/video]

Lasa, ca daca erai acceptata in H.V cand ai dorit asta, erai coleg acuma cu ursul si totul era bine si frumos :cool:
 

DeletedUser35811

Ce sa-ti spun..erai tu conducator??
Mai Corli..am jucat pe n lumi..dar de tine nu am auzit...fa-ti tata reclama,..ca se poarta la voi.P.
 

corli

member
Scor reacție
38
Am zis ca te-am refuzat eu cumva ? Am zis doar ca ai fost refuzata, nimic mai mult. Sau daca nu eram conducator in vremea respectiva, inseamna ca nu am voie sa stiu si sa spun realitatea? :confused:

Nu am nevoie nici de reclama si nici sa fi auzit tu de mine.
 

DeletedUser35811

De alde astia care dau din gura,mi-e lehamite..;(

Mai Corli..char ai uitat cand te rugai de mine sa fac fuziune cu voi??

Acum realizez de ce a renuntat Catalin si v-a dat voua drepturi.P.
 

DeletedUser43824

5 habar nu am cine esti , si nici nu o sa te caut , astept sa dau de tine pe harta

retific , tocmai am aflat cine esti :)

revenind la afirmatia ta "Pentru unu care acum cateva luni le pupai picioarele celor din H.V ai guritza cam mare acuma" erai tu pe contul ala atunci ?:rolleyes:

cine a pupat picioare cui ?

H.V TIME.. 27th February 2014 - 00:20:50 4,135,376
TIME.. Nimeni 27th February 2014 - 23:18:08 4,088,614
Nimeni Time 28th February 2014 - 00:18:24 4,089,089
Time H.V 28th February 2014 - 02:16:12 4,090,516
 

DeletedUser35811

Sa nu va mire daca urss sta pe conturile inactive,nu conteaza din ce trib sunt..
Asta e ocupatia lui si cine a stiut sa profite ..s-a ales cu un sitter permanent..ghinion ca jocul dupa 30 de zile de sitter nu-ti mai da voie sa te folosesti de acel cont.P.
Acum vom vedea cati activi sunt in taberele adverse.P.
 

corli

member
Scor reacție
38
De alde astia care dau din gura,mi-e lehamite..;(

Mai Corli..char ai uitat cand te rugai de mine sa fac fuziune cu voi??

Acum realizez de ce a renuntat Catalin si v-a dat voua drepturi.P.

Sa nu exageram, discutiile au fost cu rosinanta, iar ea m-a rugat pe mine sa vorbesc eu cu tine. Daca esti curioasa, iti poate confirma asta. Si, din cate imi aduc eu aminte, poate gresesc, am facut o conferinta pe voce si cu Catalin, mai mult a vorbit el.

Sa nu va mire daca urss sta pe conturile inactive,nu conteaza din ce trib sunt..
Asta e ocupatia lui si cine a stiut sa profite ..s-a ales cu un sitter permanent..ghinion ca jocul dupa 30 de zile de sitter nu-ti mai da voie sa te folosesti de acel cont.P.
Acum vom vedea cati activi sunt in taberele adverse.P.


Aviz voua
 

DeletedUser35811

Ca sa vezi..Rosy te-a rugat sa vorbesti cu mine..pai cine eram eu??
Nu am avut drepturi..de ce te injoseai tu..marele conducator al HV. sa vorbesti cu mine???

Am spus cuiva de la voi ca cei ce au intrat sa va tina pe voi rang 1..nu vor rezista o luna de zile..culmea nici 3 saptamani..nu au rezistat:)
Va durea sufletul ca nu sunteti Rang 1..ati fost..ati cazut..si uite cum Nimic-ul..care erau vai mama lor v-au intrecut.P.
Ce v-ati gandit voi atunci??pupam talpile Time-ului si suntem smecheri:))Sunteti,nici nu ne pasa..noi suntem aceiasi Nimic,care am urcat incet fara sa ravnim \Rang 1,dar carora ne pasa de prieteni..niciodata Nimic n-a concediat jucatorii atacati,nu ne pasa de statistca,suntem prieteni,ne distram pe joc si asta conteaza.

Puteti castiga lumea fara griji..noi doar suntem observatori..:)
 
Scor reacție
209
bound&screen=info_player&id=1685443]SimaX mar 11, 16:32 [/u]
Iati'o sus te rog...si lasa'ma ca nu imi arde deloc de tine

doar un exemplu de mesaj de jucator din HV

am multe,mi-e jena sa le postez:(

Pai daca plictisesti omul, pana la urma isi pierde rabdarea.

georgeta... mar 11, 16:10
ce mai faci domnul BEBE ?
vad ca iti place sa ataci doar fetele.
de cand ai aparut pe joc ?

SimaX mar 11, 16:12
Cred ca, confunzi pe cine este aici pe cont.

Spor la treaba !

georgeta... mar 11, 16:14
ce glumet mai esti.

SimaX mar 11, 16:18
Nu e nimeni glumet deloc.
Si mai ales cu tine.
Sunt Florin pe cont, am jucat cu mai multe nume de'a lungul anilor. Nu cred ca ne cunoastem.

georgeta... mar 11, 16:19
mai bebe ,stilul tau e inconfundabil.)))

SimaX mar 11, 16:20
Bine, du-te tare atunci si crezi ce vrei !
Auzi, bebe, de unde veniti cu deastea ma ?

georgeta... mar 11, 16:28
ma ,nu te mai plangi.))))

SimaX mar 11, 16:32
Iati'o sus te rog...si lasa'ma ca nu imi arde deloc de tine

Suferiti de vreo boala, astia de dati mesaje atacatorilor? Asta mi se pare un gest penibil, zau asa.

Ce sa-ti spun..erai tu conducator??
Mai Corli..am jucat pe n lumi..dar de tine nu am auzit...fa-ti tata reclama,..ca se poarta la voi.P.

Vad ca ai inchis l20 si poate te mandresti cu asta dar sa stii ca nu e mare performanta, mai ales ca ai ajuns unde ai ajuns dupa ce ai fost trimisa la marginea hartii initial.

Cred ca aia a fost printre cele mai slabe lumi pe care am jucat vreodata intrucat toata lumea era aliata cu toata lumea si n-aveai ce cuceri exceptand barbarele si jucatorii mici scapati nerecrutati de triburile mari. Chiar aveam forum comun cu toata alianta la un moment dat. Mai mult s-a spamat decat s-a jucat pe lumea 20. Sa fim seriosi.

corli e d0n juan de pe l29. De el ai auzit?
 

DeletedUser35811

Mai omule..cand te uiti la o lume te uiti la tot ce iti poate spune acea lume..
si pasarea Phoenix a renascut din cenusa..daca te informai bine..sunt Rang 1 la inamici invinsi ca dusmani..

Stii cumva cum se castiga o lume,sau iti place si tie sa apari pe extern??

Din cate stiu niciodata nu m-am laudat ca sunt mare jucatoare...va este jena cand va intrec femeiele??
 
Sus