Noa Pitzi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ma dar cu ce ti-am gresit de ma faci Pitzi? Ce urat din partea ta tztztzt
 

DeletedUser2786

nah,cand imi trecu banu,userii mei favoriti..angel, b3st sunt banati :(

as vrea sa am timp sa comentez tot ce s-a scris,dar nu pot :(
vreau sa spun ca TLB e cel mai bun trib de pe L3,cel mai organizat si poate cel mai distractiv. cat despre pitzi,e dovada clara ca orice jucator poate fi trimis la margine

@angel : lasa-ne,lasa-ne.....hai pa
 

DeletedUser

nah,cand imi trecu banu,userii mei favoriti..angel, b3st sunt banati :(

as vrea sa am timp sa comentez tot ce s-a scris,dar nu pot :(
vreau sa spun ca TLB e cel mai bun trib de pe L3,cel mai organizat si poate cel mai distractiv. cat despre pitzi,e dovada clara ca orice jucator poate fi trimis la margine

@angel : lasa-ne,lasa-ne.....hai pa

Intr-o suflare a spus tot ce avea pe sufletel... :D Va dati seama cat a adunat in 2 sapt?!:eek:

@Himmler...asa deci, Mr H, vrajesti aici pt o cinste cu Jack...sa inteleg ca e o practica frecventa:eek: Mi-ai frant inimioara, ma duc sa-mi inec amarul intr-o sticla de Merlot. Off, scitii astia...:(
 

DeletedUser2786

astept si eu un thread bun unde sa-mi spun of-ul

p.s himmler,mi-a placut un post al tau,dar nu mai stiu exact unde. fabuloso :d
@nienna - te provoc la spam

cred ca voi provoca pe scitii la razbel
 

DeletedUser

@Nienna: Nu Domnita, Ivan ala e senil :) a uitat sa ia pastilele ;)

@Free: Apreciez complimentul :D
 

DeletedUser

as vrea sa am timp sa comentez tot ce s-a scris,dar nu pot :(
vreau sa spun ca TLB si Insane sa nu uitam:D sunt cele mai bune triburi de pe L3,cele mai organizate si poate cele mai distractiv. cat despre pitzi,e dovada clara ca orice jucator poate fi trimis la margine

@angel : lasa-ne,lasa-ne.....hai pa
Sunt total de acord.
Intr-un sfarsit un mic rezumat si o concluzie al topicului asta:)
 

DeletedUser

Pa pa Pitzi ...

sterb112.gif


NeeeexT !!!

sterb035.gif
19.gif


A fost cel mai coordonat atac asupra unui singur jucator de care am auzit de cand joc eu triburile si sincer mie chiar imi place sa vad ca exista persoane capabile de asemnea colaborare.. Chiar daca scitii fac parte dintre inamicii mei.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4195

@Ivan: Cum nu stii? El este reincarnarea lui Madalin :D

@Nienna: Ai perfecta dreptate... Scitii aia sunt niste distrusi, eu zis sa il sfatuim pe sago23 "s-a n-u s-e bag-e" ca o "s-a fi-e o fiasc-o" :)))
ce-ai man!!!am zis eu asa ceva...sunteti buni,,insa e si o chestie de noroc,,sa apuci la inceputul jocului linga playeri buni..:p:p:p vreti sa va laud si eu????nu-i de ajuns ca o faceti voi:p:p:p:p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus