Noa Pitzi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Noroc ca-i apar atacurile insumate de server, ca altfel nu facea fata sa le numere :rolleyes:
 

DeletedUser

:)

Lasa-l mai ca a ramas mut...:D

nu am ramas mut...am dormit si eu ca omul..si am zis acum sa vad cate mai sunt :D
tot asa de curiozitate ca tine :) sunt 476 si cresc:D
va multumesc ca m-ati scapat de jocul asta ....si va multumesc ca ati facut o vedeta din mine...
sunteti jalnici.... vad jucatori care nu au nici o treba cu jocul..care ataca si ei !!..au primit o lista...si dau si ei clok la misto..
felicitari talibanul si andurill...restul ...sunteti jalnici !!
 

DeletedUser

nu am ramas mut...am dormit si eu ca omul..si am zis acum sa vad cate mai sunt :D
tot asa de curiozitate ca tine :) sunt 476 si cresc:D
va multumesc ca m-ati scapat de jocul asta ....si va multumesc ca ati facut o vedeta din mine...
sunteti jalnici.... vad jucatori care nu au nici o treba cu jocul..care ataca si ei !!..au primit o lista...si dau si ei clok la misto..
felicitari talibanul si andurill...restul ...sunteti jalnici !!

încã stau ºi mã întreb care-i problema ta? :confused:
e un joc de rãzboi. te agiþi atât de parcã am venit peste tine în casã ºi te-am bãtut. îi faci pe toþi jalnici. nu te simþi mare vedetã pentru cã orice jucãtor de talia ta (mã refer la mãrime) ar fi fost atacat la fel.
 

DeletedUser

Si daca zici ca numai andurill si talibanul merita felicitati, ma supar, te-am atacat atat de frumos, la 08:00:01...n-am vina ca mi s-au intors numai rapoarte galbene si verzi :D
hai sa recunosc, am avut si 2 rapoarte rosii :p
 

DeletedUser

norocoaso :|
si am cerut expres permisiunea sa atac si cu def-ul sa imi sparg un sat mixt sa il fac full off. n-am reusit. :(
 

DeletedUser

norocoaso :|
si am cerut expres permisiunea sa atac si cu def-ul sa imi sparg un sat mixt sa il fac full off. n-am reusit. :(

Tare...:D Asfa lasa pe altadata....Eu am avut ceva rapoarte rosii, toate pe un singur sat, care se pare ca era full defence...nu-i nimic....

Ca si procentaj eu am avut 100%.:D:rolleyes:
 

DeletedUser

Currently Active Users Viewing This Thread: 11 (7 members and 4 guests)
Orinoco flow, ~~~~~~~, Harvester of Sorrow, LordLover, RaduDC, seraph, talibanul

Uite-i, mumosii lu' mama, ce stau ei sa soarba vorbe de duh...cand vor fi postate, daca vor fi postate, dar nu cred ca vor fi postate :D
 

DeletedUser

Currently Active Users Viewing This Thread: 11 (7 members and 4 guests)
Orinoco flow, ~~~~~~~, Harvester of Sorrow, LordLover, RaduDC, seraph, talibanul

Uite-i, mumosii lu' mama, ce stau ei sa soarba vorbe de duh...cand vor fi postate, daca vor fi postate, dar nu cred ca vor fi postate :D

hai cã s-o trezi unul dintre noi, cã iniþiatorul topicului (da, el s-a fãcut singur vedetã, the little attention whore :) ) nu are decât cuvântul jalnic în vocabular :confused:
 

DeletedUser

Seraph...iti mai spun eu niste calitati ale tale...minicinos,las, cretin, josnic,lipsit de bun simt, ~ cam asta esti tu din cate mi-am dat seama!



PS: Talibane, acum ma poti bloca linistit, dupa cum ti-am spus ai nevoie de motiv...asa ca eu tocmai ti-am oferit oportunitatea!

_______________________________________

A great mind becomes a great fortune
_______________________________________
 

DeletedUser

Wow, ne-a inchis gura :(
Plec, rusinata si plecandu-ma in fata acestui spirit exceptional....


I think not :D
 

algernon

member
Scor reacție
0
frumoase atacuri...
talibane zi zau cu limba intre dinti ca nu e chestia despre care am discutat noi,cu mai mult timp in urma...stii tu,referitoare la atacurile pe .net...
:D
 

DeletedUser

:)

frumoase atacuri...
talibane zi zau cu limba intre dinti ca nu e chestia despre care am discutat noi,cu mai mult timp in urma...stii tu,referitoare la atacurile pe .net...
:D


Astepta doar o tinta :)

Am vb cu talibaul ieri..el sti motivul pentru care am iesit din scitii..
Motivul pentru care am devenit asa de vulnerabil

O sa vi-l spun si voua: " e un joc de cacat cu care am pierdut deja prea mult timp :) "
" in afara de cativa baieti care aveti totusi o varsta ..restul sunteti vai de capul vostru :)
 

DeletedUser

:)

hai cã s-o trezi unul dintre noi, cã iniþiatorul topicului (da, el s-a fãcut singur vedetã, the little attention whore :) ) nu are decât cuvântul jalnic în vocabular :confused:


vreau doar sa te intreb cati ani ai?
ce sti tu de vocabular?

probabil esti un pustan de 15 -16 ani pe care nu-l mai lasa mamica sa faca laba la baie..ca face mizerie..

maturizeaza-te ...e doar un joc...o sa te lovesti de viatza reala..o sa vezi :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus