Noa Pitzi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

:)

Si daca zici ca numai andurill si talibanul merita felicitati, ma supar, te-am atacat atat de frumos, la 08:00:01...n-am vina ca mi s-au intors numai rapoarte galbene si verzi :D
hai sa recunosc, am avut si 2 rapoarte rosii :p



:D poate se intorceau numai rapoarte rosii :)
dar cand ai 480 de atacuri ....tu crezi ca mai aveam chef sa sincronizez aparea intre nobilii vostri ...sau ceva de genu :D
Intradevar ati calculat si voi cate 8 atacuri fiecare ..dupa listele talibanului ...mare lucru ...
eu am facut asta de 1000 de ori...
din cele 126 de sate pe care le am avut ..80 erau de la scitii ..( de aceea nu ma iubea nimeni)
 

DeletedUser

Lasa-i, Victorash, lasa-i sa se desfasoare, sa ne dea adevarata masura a caracterului si educatiei lor :)
 

DeletedUser

vyctor..sti despre ce discutam aici?...daca nu am rugamintea de a nu te implica..vb de niste oamenii care pana mai ieri ii sarutau picioarele lui pitzi, niste cretini pipincuristi, care astazi au renuntat la onoare, principii, incredere,respectul de sine...reusind sa se umileasca public, actionand sute de atacuri pe oamenii pe care pana mai ieri ii venerau, doar pt k acestia au ales sa se reuneasca in NOA(NOAlliance) din nou, tribul in care s-au cunoscut si care i-a format ca jcatorii, in mare parte stiam ca nu o sa castigam, insa felul in care au actionat ei in jok renuntand la valori..lasa de dorit...ceea ce nu au inteles ei este morala care am vrut noi sa lasam sa se vada...din pacate pt ei jokul a inceput sa le domine comportamentul, mintea si caracterele infecte!


_______________________________________

A great mind becomes a great fortune
_______________________________________
 

DeletedUser

vreau doar sa te intreb cati ani ai?
ce sti tu de vocabular?

probabil esti un pustan de 15 -16 ani pe care nu-l mai lasa mamica sa faca laba la baie..ca face mizerie..

maturizeaza-te ...e doar un joc...o sa te lovesti de viatza reala..o sa vezi :)

angel orice ai zice nu se vorbeste asa nici de cel mai rau dusman :D
 

DeletedUser

vyctor..sti despre ce discutam aici?...daca nu am rugamintea de a nu te implica..vb de niste oamenii care pana mai ieri ii sarutau picioarele lui pitzi, niste cretini pipincuristi, care astazi au renuntat la onoare, principii, incredere,respectul de sine...reusind sa se umileasca public, actionand sute de atacuri pe oamenii pe care pana mai ieri ii venerau, doar pt k acestia au ales sa se reuneasca in NOA(NOAlliance) din nou, tribul in care s-au cunoscut si care i-a format ca jcatorii, in mare parte stiam ca nu o sa castigam, insa felul in care au actionat ei in jok renuntand la valori..lasa de dorit...ceea ce nu au inteles ei este morala care am vrut noi sa lasam sa se vada...din pacate pt ei jokul a inceput sa le domine comportamentul, mintea si caracterele infecte!


_______________________________________

A great mind becomes a great fortune
_______________________________________


poate eu nu am vocabularul lu Angel :)
dar baiatul asta chiar stie despre ce vorbeste :)
 

DeletedUser

Pe mine nu ma deranjeaza cu nimic da' mai sunt si alte persoane pe aici :)))
 

DeletedUser

Ce sa facem tati...nu suntem altceva decat niste temerari...11 jucatori din top100 care au ales sa se sacrifice in numele valorilor umane, 11 oamenii care nu vor altceva decat sa dem ca acest joc a intrat prea adanc in mintea unora, le intuneca nu numai gandirea, dar le fura si viata reala, au uitat ce inseamna respectul si prietenia fata de oamenii si asta doar pt a castiga un sat sau 2 in plus...ei nu inteleg ca suntem in NOA pt ca am ales sa fim macar cateva zile din nou impreuna, chiar daca asta inseamna sa renuntam la joc...astea au fost valorile pe care le-am creat in NOA de la bun inceput in aceasta lume3...prietenii conteaza mult mai mult decat jocul...suntem in NOA, de-asta ramanem inca, din acest motiv nu plecam desi pierdem zi de zi sate destule...ramanem pt ca prietenia si respectul intre noi, primeaza in fata celorlalte lucruri!...nu mi-as fi inchipuit un mod mai placut de a termina jocul, decat acela de al termina langa oamenii cu, care am inceput


_______________________________________

A great mind becomes a great fortune
_______________________________________
 

DeletedUser

Nu se'n treaba nu se spune :p
1218 Orinoco flow Scitii 158.122 19 8322
 

DeletedUser

Deci, please, stop!!!
Rad si se uita lumea din jur la mine ca la filme straine :))))
Valori umane, elitele lumii 3...plsssssssss stooooooooop =))=))=))

Si da, pitzi, esti foarte deficitar la capitolul limbaj. Dintr-un elementar bun simt nu voi posta ce mi-ai scris de dimineata.

Ingerash, mai lasa, tati, termeni din astia gen venerau, pe bune, devii mai patetic decat te stiam...daca asta e posibil :eek::eek::eek:
 

DeletedUser

Orinoco...esti mult mai slaba intelectual decat te credeam...patetica, jalnica, nonsalanta....ZERO tu pt mine si pt multi altii care au discutat cu mine esti un NIMIC...imi pare rau ca trebuie sa ma cobor la limbajul suburban practicat de mama ta cand erai mic/a , dar asta esti si trebuie sa fi tratat ca atare...ca un obiect jalnic si insignifiant!


_______________________________________

A great mind becomes a great fortune
_______________________________________
 

DeletedUser

Seraph...iti mai spun eu niste calitati ale tale...minicinos,las, cretin, josnic,lipsit de bun simt, ~ cam asta esti tu din cate mi-am dat seama!

dã-mi voie sã râd. ºi dacã nu-mi dai voie, o sã râd oricum. ce perspicace eºti tu mãi, fã-te detectiv :D:D:D
 

DeletedUser

Orinoco...esti mult mai slaba intelectual decat te credeam...patetica, jalnica, nonsalanta....ZERO tu pt mine si pt multi altii care au discutat cu mine esti un NIMIC...imi pare rau ca trebuie sa ma cobor la limbajul suburban practicat de mama ta cand erai mic/a , dar asta esti si trebuie sa fi tratat ca atare...ca un obiect jalnic si insignifiant!


_______________________________________

A great mind becomes a great fortune
_______________________________________

Cat de mizer trebuie sa-ti caracterul incat sa te pretezi la atacuri la adresa mamei mele?
Gluma e gluma, dar mi-este lehamite de cei de teapa ta.
Semidocti, cu cuvinte imprumutate si folosite eronat, care, atunci cand slaba lor argumentatie, sustinuta la fel de slab de acele cuvinte mentionate mai inainte, nu mai face fata, trec la astfel de atacuri josnice.
Esti un nimic, domnule draga, si nu trebuie sa enunt eu acest lucru, ai aratat cu prisosinta.
 

DeletedUser3145

Deci, please, stop!!!
Rad si se uita lumea din jur la mine ca la filme straine :))))
Valori umane, elitele lumii 3...plsssssssss stooooooooop =))=))=))

Si da, pitzi, esti foarte deficitar la capitolul limbaj. Dintr-un elementar bun simt nu voi posta ce mi-ai scris de dimineata.

Ingerash, mai lasa, tati, termeni din astia gen venerau, pe bune, devii mai patetic decat te stiam...daca asta e posibil :eek::eek::eek:

Nu inteleg ce-i mai raspundeti domnului 0 ... lasati-l sa traiasca in lumea lui, Lumea Marvel!
 

DeletedUser

Angel.Black0 cum poti tu sa-i zici lui seraph ca este un pustan care trebuie sa se trezeasca la realitate? dupa felul in care vorbesti, tu pari a fi acel pustan de 15-16 ani. invata sa te controlezi cand te exprimi, si apoi caracterizeaza-i pe altii.

sunteti suparati ca nu ati reusit sa va faceti voi tribusorul vostru? invavati sa pierdeti!

pitzi te lauzi ca ai dat 1000 de atacuri dinastea, si ne crezi pe noi cretini? tinere, ai impresia ca numai tu stii sa joci acest joc? nu mai fii nervos ca pierzi sate, ia si joaca cum stii tu mai bine si lasa comentariile pentru dupa razboi.
 

DeletedUser

Orinoco...esti mult mai slaba intelectual decat te credeam...patetica, jalnica, nonsalanta....ZERO tu pt mine si pt multi altii care au discutat cu mine esti un NIMIC...imi pare rau ca trebuie sa ma cobor la limbajul suburban practicat de mama ta cand erai mic/a , dar asta esti si trebuie sa fi tratat ca atare...ca un obiect jalnic si insignifiant!

:eek::eek::eek:
=))))) In sfarsit, ai trecut si ultima limita a bunului simt...nu ma asteptam sa fie chiar atat de repede, insa ma bucur enorm ca in sfarsit ti-ai dat arama pe fata. In vacanta binemeritata pe care ti-o vei lua iti recomand sa citesti si tu o carte si eventual sa te incrii la ceva cursuri de "anger management".:D
Buh-bye! :p
 

DeletedUser

Pitzi : " in afara de cativa baieti care aveti totusi o varsta ..restul sunteti vai de capul vostru



Auzi la asta ...ma taci din gura..jalnicu jocului esti tu...ai grija pe cine faci jalnic..de aruncat vorbe ca voi si un copil de 10 ani poate..daca stau si ma gandesc ala va da clasa..la vorbe de astea..asa ca ciocu mai mic cu jignitu..ti-am dovedit pitzi cine e Tlb ..si cum e sa-ti faci prieteni mai presus de jocu asta..astia sunt prieteni adevarati..care nu tradeaza si pleaca din trib cica sa fie iei in centru atentiei si nush ce sa mai zica ca au avuut curaju....Pe scurt Gura mica ca rade toti de voi cu limbaju vostru.dar stii cum e la atacurile alea nu mai stiai nici tu ce sa zici..voiam sa zic ca te retragi in glorie cu atacurile astea..Dar ai deschis gura si sa stricat tot..! Bafta si Angel tu gura mica..ce credeai ca poate sa faca suportu tau??decat sati golesti sate si sa fi the NEXT TARGET!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sau cum e semnatura mea..Uneori ma dau prost sa sa vad cat de destepti se cred altii =)) :D;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus