NOI vs Dusmanii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

tu mai bine taci daca nu mai ,,joci''(pe contul tau),si nu mai ii tot pupa undeva pe aia...sau vrei sa te lauzi ca tu ai fondat WARROM.mare lucru cum sa destramat EMPIRE Si altii se va destrama si NOI sau WAROOM sau oricare alt trib,si ai grija e doar un joc;)

ai deja senior member..stiu ca pentru asta te-ai afirmat pe extern...nu ar fi momentul sa taci ? :|
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12312

Ce de contradictii pe aici:p hai ca propun eu ceva:)) ceva mai crazy asa:p daca tot va luati de NOI ca suntem multi si **** ce..hadeti sa ne int toti si sa ne batem,noi 800 si voi 100,sa vedem care pe care :)) <<e doar o gluma,luati-o ca atare<<
 

DeletedUser

gygy sa stii ca h3rifl3 joaca mai mult ca tine tu stai blindat intre wanted si esti mare si tare :)



Asa ca mai usor cu acuzele domnu blindat si dai din picioare da rapid pana nu se face frig.

waw ce mai ranit...gata nu mai intru pe forum...
cine tia zis tie ca eu stau blindat?esti prost informat...ca de obicei
 

DeletedUser

voi astia din NOI sunteti frustrati?

am zis doar ca sunteti foarte multi si nici asa nu sunteti in stare sa va ridicati!

am zis ca trei sferturi din tribul vostru habar nu au sa joace si asta se poate demonstra

nu am zis nimic de herifle si nu stiu de ce il bagi si pe el in discutie

nu imi apar neaparat tribul ci pe cei care cunosc jocul!!!!!!


valoarea se demonstreaza prin actiune nu prin declaratii pe forum


multa bafta
 

DeletedUser6843

voi astia din NOI sunteti frustrati?

am zis doar ca sunteti foarte multi si nici asa nu sunteti in stare sa va ridicati!

am zis ca trei sferturi din tribul vostru habar nu au sa joace si asta se poate demonstra

nu am zis nimic de herifle si nu stiu de ce il bagi si pe el in discutie

nu imi apar neaparat tribul ci pe cei care cunosc jocul!!!!!!


valoarea se demonstreaza prin actiune nu prin declaratii pe forum


multa bafta

Atunci de ce mai postezi aici?
Mai eu m`am saturat de chestii de genul,hai sa ne certam si sa ne aruncam cuvinte josnice unul catre celalalt,eu de azi o sa incerc sa am un comportament adecvat si sa nu mai bag in seama toate balariile si sa raspund frumos si daca se poate scurt si la obiect,am ajuns mai rau ca huliganii de pe stadioane.
eu vreau sa fiu primul care o sa incerce sa fie mai calm,cand am timp o sa plimb si cercul ...etc.
 

DeletedUser9837

Stranutelu?

:)))) a spus:
stranutelu astăzi la ora 01:47
:))) iara ai aparut :))

stranutelu astăzi la ora 01:48
si eu care ziceam ca esti dependent de joc :))

stranutelu astăzi la ora 01:51
:)))))
=))))
=))))))

stranutelu astăzi la ora 01:51
nu pot sa ma abtin :))))




Acum imi amintesc de ce am revenit pe joc....aveam o scarba...un motiv de voma...
Ce mai faci amice?

Si te rog apostofeaza-ma cu intelectul tau...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6843

Mai pasarel...unu si cu unu fac doi....din pacate...eu sunt atat de satul de tine incat vreau sa te anunt ca fac trei....

Incepem sa ne gandim la doua faze....1- sa ti se imbolnaveasca copilul....2. agronomia este la discretia agricultorilor....

Si acum conchid eu: Mai Hapciu....vrei sa trimit ceva tractoristii...sa iti are pogonul?....sau sa trimit pe cineva sa te pieptane...ca...din cate tin eu minte...nici par nu ai...dar sa mai vorbim de mar :))))))))))

Salut!
Imi pare rau ca nu pot fi incult ca tine si ca urmez o facultate.Tu mereu cu amenintarile tale,nu am treaba cu tine,defapt nu imi pasa,hai joaca`te si tu pe acolo.Am zis ca nu mai ma cert cu nimeni si asa o sa fie.

spor la joc!



1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6843

Salut!

totusi ai scris foarte repede,ai probabilitate foarte mica.
daca ma insel este numai vina mea si imi cer scuze :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9837

Stranutele si hapciucaieli

Tu ai fost si vei ramane un ilustru anonim...si pe joc...si in real life...Dar imagineaza-ti ca esti tare..cel mai tare :)))))))))

in rest,amice....
I.L. Caragiale
 

DeletedUser6843

Tu ai fost si vei ramane un ilustru anonim...si pe joc...si in real life...Dar imagineaza-ti ca esti tare..cel mai tare :)))))))))

in rest,amice....
I.L. Caragiale



Ceva mai nou?Esti tu vreo vedeta?

stranutelu membru NOI :p

este topic de triburile.

noapte buna! ca am treaba de dimineata
 

DeletedUser

karma NOI a distrus C.K. sau cel putin a contribuit la distrugerea maritului tau trib,asa ca mai bine iti tii gura;)
 

DeletedUser13364

am zis eu maritu +SAS+ ??

ti'am specificat daor ca CK nu a fost numa in zona NOI . CK era impartit pe grupe ... ceva de genu : NOI in k24, NOI in zona k57 ... si zona NOI k 77 (care dispare curand)


asa a fost CK .
 

DeletedUser6843

salut sp1suletz!

Nu a fost C.K. prin k77,a fost in k75,majoritatea membrilor mari si buni au fost in k67 si numai tribul NOI a avut treaba cu ei acolo,la voi in zona a fost:alucard,cjohn jucatori care au jucat bine doar atat,in rest nu imi vine in cap nici un nume de pe k75.
ce sa o mai dam la intoarsa,numai exista C.K. sau o sa existe etc.
hai sa ii lasam sa se joace :) au si ei dreptul acesta + ca voi aveati alianta cu toti ca si DHBM si ati "lucrat la comun".
Cu acordul tau as dori sa terminam cu subiectul C.K.,putem discuta treburi mult mai importante!


Spor la joc!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus