NOI vs Dusmanii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2821

Pai waroom a recrutat tot nebunu ca sa ne cucereasca pe noi , Die. un trib de 18 membri ( nici atat ) .
Deci setzel si voi ati recrutat.
 

DeletedUser

h3rIfL3 ai luat tu vreun sat din NOI? aaa pe sitter,defapt te lasasei de joc.in fine....Nici noi nu am concediat.voi ati luat probabil ce a mai fost prin F¬K sau conturile voastre de pe sitter sau parola de pe acolo,asta in mare parte.

sa va zic felicitari?sunteti trib anti`mamut asa era normal sa decurga treaba ca voi sa fiti mai buni.

so`?bravo

daca voi credeti ca va remarcati prin NOI pfff.:p:p

:)))) nu te agita tinere ..aveti cu ce va lauda, deocamdata o sa ne luati membrii din k67-k68 care au zis ca decat sa vina la voi mai bine raman fara sate si stau in WaRooM, de-aia ii si las sa stea..pt demnitate :rolleyes:

eu daca am luat sate din VOI? neah...e un lucru prea comun sa iei sate de la Romanian Attackers :|...oricum langa WaRooM e fostul F~K si mai nou niste GN[reliefplayer1]... Iar daca vrei s afaci referire la calitatea mea de jucator :))) pot sa iti spun ca ai dreptate chiar NU stiu sa joc :|..s-au terminat innobilarile interne la noi deaia m-am si lasat de joc.

Si acuma pt cei seriosi : bafta si spor!
 

DeletedUser6843

:)))) nu te agita tinere ..aveti cu ce va lauda, deocamdata o sa ne luati membrii din k67-k68 care au zis ca decat sa vina la voi mai bine raman fara sate si stau in WaRooM, de-aia ii si las sa stea..pt demnitate :rolleyes:

eu daca am luat sate din VOI? neah...e un lucru prea comun sa iei sate de la Romanian Attackers :|...oricum langa WaRooM e fostul F~K si mai nou niste GN[reliefplayer1]... Iar daca vrei s afaci referire la calitatea mea de jucator :))) pot sa iti spun ca ai dreptate chiar NU stiu sa joc :|..s-au terminat innobilarile interne la noi deaia m-am si lasat de joc.

Si acuma pt cei seriosi : bafta si spor!

Nu am facut referire la tine,probabil esti complexat si mai vrei sa spuna lumea,ce lider sau jucator bun ai fost nu am nici o treaba personala cu tine.
Nu stiu de ce comentam despre NOI si Waroom ca razboi eu am vorbit frumos si la obiect,daca tu vorbeai despre Waroom am vorbit si eu despre NOI,eu stiu ca tu nu te mai joci (vorba vine),hai sa nu o dam in barci ca nu este frumos si nu am chef de cearta,e mai interesant cand este tacere pe forumul extern.
Peseu:Nu ma intereseaza de tine si de mentalitatea ta,daca ma interesa iti spuneam.

acum o sa apara setzel,o sa zica si el 2-3 vorbe,dau eu un reply si uite asa incet incet ajungem in vacanta :)
nu e frumos.



specific CLAR ca WaRooM este un trib foarte bun si o sa fie in top o lunga perioada si are membrii foarte valorosi,de la primul la ultimul,cat despre NOI nu se poate spune acest lucru,dar acesasta problema este remediabila,dar si NOI are membrii extraorinari


spor la joc!

peseu(2):

:, de-aia ii si las sa stea..pt demnitate :rolleyes:


1.parca nu te mai jucai,cum sa ii lasi daca nu te mai joci?
2.membrii pot alege daca vor sau ramane,nu exista SEF-daca tu suferi de superioritate,iar nu este problema mea.
3.membrii despre care vorbesti au fost in 2-3-4-5-6 triburi cate o fi distrus tribul NOI aloooo,demn esti cand "mori" intr`un singur trib.,desi nu stiu daca e demn sa pierzi toate satele.
4.esti bun ca jucator,da?lasa moale unele argu
nemente,dar daca tu spui ca mori demn cu 4 schimbari de trib ca jucator esti absurd.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

peseu(2):




1.parca nu te mai jucai,cum sa ii lasi daca nu te mai joci?
2.membrii pot alege daca vor sau ramane,nu exista SEF-daca tu suferi de superioritate,iar nu este problema mea.
3.membrii despre care vorbesti au fost in 2-3-4-5-6 triburi cate o fi distrus tribul NOI aloooo,demn esti cand "mori" intr`un singur trib.,desi nu stiu daca e demn sa pierzi toate satele.
4.esti bun ca jucator,da?lasa moale unele argu
nemente,dar daca tu spui ca mori demn cu 4 schimbari de trib ca jucator esti absurd.

1 pai nu ma mai joc..doar intru si fac nobili daca asta te intereseaza :)))
2 stiu eu de ce am zis "ii las" pentru ca imi masor cuvintele INAINTE sa le posteze nu dupa ca si tine ;)
3 poti sa gasesti 6triburi cu conducatori ca "stranutelu" si atunci iti vine sa te plimbi :)
4 DA! sunt un jucator demn si nu pentru ca o spun aici, nu pentru ca am scris-o pe la vreun profil..ci prin actiunile pe care le intreprind...actiuni rasfrante asupra oamenilor. Oamenii avand pareri pot sa confirme/infirme!..asa ca spor la interogatoriu :>


P.S. 3 tu te mai joci ? =))))
 

DeletedUser6843

cele mai aiurite raspunsuri,ma asteptam la ceva mai mult.
dap soarta a facut ca sa mai ma rejoc,o fi bine?
tu nu stii ce e aia demnitate,cat despre chestia,"tu te mai joci?" este luata de la mine,te rog cauta raspunsuri LOGICE!!!
 

DeletedUser

cele mai aiurite raspunsuri,ma asteptam la ceva mai mult.
dap soarta a facut ca sa mai ma rejoc,o fi bine?
tu nu stii ce e aia demnitate,cat despre chestia,"tu te mai joci?" este luata de la mine,te rog cauta raspunsuri LOGICE!!!

tu vorbesti de logica???...oare cumva vorbesti de logica aceea in care..trebuie sa si intelegem ceva din ceea ce spui? o ordonare in idei/exprimare/concluzii?

sa fim seriosi! Nici prin gand nu`mi trece ca esti un geniu :))..iar daca geniile au forma ta, atunci chiar ca NU LE INTELEG!!.

oi fi mai prost...cine stie ;)
 

DeletedUser6843

oi fi mai prost...cine stie ;)

decat tine?:))


hai sa demonstram ca se poate sa nu ne mai certam si cu prima ocazie o sa bei tu o bere si eu un suc,ca deh` sunt mai prost si nu stiu ce bere sa aleg.

Ma bazeze pe calitatile tale de lidership si de om cu caracter ca sa incheiem aceasta discutie interminabila de scandal!

ok?:D

dan face cerere catre Mihai de pace!!!:p
 

DeletedUser

"oi fi mai prost" EU !!

daca ma refeream la TINE scriam "Ii fi mai prost"

ma` da ce te crucifici tu pe aici facnd pe martiru` samaritean...n`am vazut 8-|
 

DeletedUser

n`am vazut asha ceva

era o expresie :|


lasa-neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 

DeletedUser

Intr-un joc de strategie conteaza foarte mult echipa, sau mai exact grupul de oameni si cum se inteleg ei in zona, daca un anumit grup dintr-un trib considera ca nu se identifica cu politica tribului isi pot alege sa schimbe tribul dar asta nu inseamna ca nu au demnitate, din contra, de multe ori conducatori gresesc da sunt prea mandrii sau cred ca le stiu pe toate, acolo unde ei considera ca este neimportant pentru un anumit jucator conteaza foarte mult.

P.S. Nu tribul ci grupul conteaza...echipa
 

DeletedUser6843

cateogoric de multe ori conducatorii gresesc,mai ales ca nu sunt de pe alte lumi ci au format un trib necunoscand membrii.
bine punctat
 

DeletedUser

CE E ASA IMPORTANT TRIBUL ASTA?

NOI??

E DE PE X-CONTINENTE ,ARE MII DE MEMBRII ,TREI SFERTURI DIN EI,HABAR NU AU CUM SE JOACA ACEST JOC,AM O GRAMADA DE EXEMPLE...


SUNTETI 5-6 CARE II SPERIATI PE ASTIA CARE INTRA LA VOI SI SARACII STAU...

HAI8 SA FIM SERIOSI...

UN TRIB PUTERNIC ESTE FORMAT DIN PUTINI OAMENI DAR CARE STIU SA JOACE


EX. MT, WAROOM,TT

Bafta
 

DeletedUser6843

CE E ASA IMPORTANT TRIBUL ASTA?

NOI??

E DE PE X-CONTINENTE ,ARE MII DE MEMBRII ,TREI SFERTURI DIN EI,HABAR NU AU CUM SE JOACA ACEST JOC,AM O GRAMADA DE EXEMPLE...


SUNTETI 5-6 CARE II SPERIATI PE ASTIA CARE INTRA LA VOI SI SARACII STAU...

HAI8 SA FIM SERIOSI...

UN TRIB PUTERNIC ESTE FORMAT DIN PUTINI OAMENI DAR CARE STIU SA JOACE


EX. MT, WAROOM,TT

Bafta


nu avem "Mii de membrii"


hai sa fim seriosi,imi pasa mie de parerea ta?tu ai alegerea ta,eu am alegerea mea samd.
nu e important pentru tine si e important pentru mine si mult mai multi oameni decat iti imaginezi tu.

spor la joc
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu avem "Mii de membrii"


hai sa fim seriosi,imi pasa mie de parerea ta?tu ai alegerea ta,eu am alegerea mea samd.
nu e important pentru tine si e important pentru mine si mult mai multi oameni decat iti imaginezi tu.

spor la joc

sa stii ca pentru simplu fapt ca faci mai bine galagie pe extern sau ai papagal mai activ plus ca ti-ai facut o pepiniera pe extern din al tau trib, care te sustin..fac topicuri, scriu tot felu de bazaconii..asta nu inseamna ca esti/sunteti mai buni...dar intr`adevar nici ca ati fi mai slabi.....

deci e multa galagie pentru nimic :|

back on topic: multa bafta tribului NOI contra dusmanilor..celorlalti ca de la WaRooM va cam luati clasa (no offense)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Daca mai stiu sa citesc tema se cheama "NOI vs Dusmanii". Daca nu se vorbeste despre razboi am sa inchid tema.
Stranutelu, Qiilindory, lasati complimentele. Daca aveti ceva de dovedit puteti sa o dovediti in joc, pe mess etc. Considerati-va avertizati
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sa stii ca pentru simplu fapt ca faci mai bine galagie pe extern sau ai papagal mai activ plus ca ti-ai facut o pepiniera pe extern din al tau trib, care te sustin..fac topicuri, scriu tot felu de bazaconii..asta nu inseamna ca esti/sunteti mai buni...dar intr`adevar nici ca ati fi mai slabi.....

deci e multa galagie pentru nimic :|

back on topic: multa bafta tribului NOI contra dusmanilor..celorlalti ca de la WaRooM va cam luati clasa (no offense)

tu mai bine taci daca nu mai ,,joci''(pe contul tau),si nu mai ii tot pupa undeva pe aia...sau vrei sa te lauzi ca tu ai fondat WARROM.mare lucru cum sa destramat EMPIRE Si altii se va destrama si NOI sau WAROOM sau oricare alt trib,si ai grija e doar un joc;)
 

DeletedUser

CE E ASA IMPORTANT TRIBUL ASTA?

NOI??

E DE PE X-CONTINENTE ,ARE MII DE MEMBRII ,TREI SFERTURI DIN EI,HABAR NU AU CUM SE JOACA ACEST JOC,AM O GRAMADA DE EXEMPLE...


SUNTETI 5-6 CARE II SPERIATI PE ASTIA CARE INTRA LA VOI SI SARACII STAU...

HAI8 SA FIM SERIOSI...

UN TRIB PUTERNIC ESTE FORMAT DIN PUTINI OAMENI DAR CARE STIU SA JOACE


EX. MT, WAROOM,TT

Bafta

nu inteleg unde scrie asta ,ca un trib puternic e format din membrii putini,cred ca NOI suntem de mai mult de 1 luna pe locul 3 ,si suntem peste 500 de jucatori ,asa ca nu stiu de unde ai ajuns tu la concluzia asta...nu mai il tot pupa pe herifle pe nu stiu unde;)
 

DeletedUser4920

gygy sa stii ca h3rifl3 joaca mai mult ca tine tu stai blindat intre wanted si esti mare si tare :)



Asa ca mai usor cu acuzele domnu blindat si dai din picioare da rapid pana nu se face frig.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus