NOI vs Dusmanii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

discutiile astea nu au rost...sincer...wanted si T.T. au o alianta puternica...am jucat impotriva lor demult...si stiu ce pot... daca cei din noi sunt asa de talentati precum se spune de ce nu au luat nici un sat din ek? raspuns? pentru ca nu au avut curaj sa rupa un pna decat cand am intrat in nato =))))
 

DeletedUser

gygy..calm tata..stii zicala aia..``Doamne..cand ne`o fi mai greu da`ne bautura mai multa!``
Cat despre ``visu`` lor cu musHn1..trebuie sa treaca de mine si de Atheon sa ajunga acolo..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

1.3. Va rugam sa nu raspundeti la off topicuri si sa nu postati in topicuri care probabil vor fi sterse. Postari de genul "primul pe pagina" sau "am scris si in topicul asta" sunt interzise.
2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil asupra posturilor foarte scurte si fara relevanta.
2.3. Discuþiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.Nu citati excesiv din posturile anterioare. Citati doar partile esentiale astfel incat posturile sa nu fie prea lungi

Bun, discutiile incep sa-si piarda din relevanta. Depinde de voi daca mai doriti sa le continuati pe acest topic sau doar sa-l priviti cum coboara in lista de topicuri, cu un lacat pe el.
 

DeletedUser

putem spune ca tribul NOI va jaunge un trib foarte mare pe luema 5 , mai mare decat este ..... nu stiu ce s-a intamplat cu C.K. si cu F~K , dar stiu ca au cam disparut .....
 

DeletedUser

putem spune ca tribul NOI va jaunge un trib foarte mare pe luema 5 , mai mare decat este ..... nu stiu ce s-a intamplat cu C.K. si cu F~K , dar stiu ca au cam disparut .....

lauzi prea mult NOI`u...intradevar toti ne`am inselat in privinta acestui trib...toti am zis ca nu va rezista mai mult de 3 luni...tot respectu` pentru spammeru` aa de "stranuletu`"
dar a ajuns pe un loc respectat...si eu zic ca o vreme buna o mai duce...

dar disparitia C.K. si F~K nu e datorita NOI....aici ai cam exagerat...
 

DeletedUser

nici makar o mica parte nu se datoreaza NOI?mai ales la disparitita celor din CK?
 

DeletedUser

Uite..despre C.K.-ei erau un trib format din 2 nuclee..unul in K57-67 si unul in zona DHBM si +SAS+..aveau razboi simultan cu NOI si cu DHBM..
Buuuuun..in zona NOI erau intemeietorii C.K.`ului , iar in cealalta zona alti playeri..corect?
C.K. din zona NOI a disparut sub atacurile noastre..iar in cealalta zona probabil ``ajutat`` de DHBM..
Ce vreau sa spun e ca C.K.`ul nu a cazut doar sub atacurile noastre..dar avem mai mult de 50% din merite
 

DeletedUser6843


nu am zis asta...
am zis ca fara ajutorul DHBM si WaRooM cele doua triburi nu ar fi fost eliminate...


rko` de parca C.K. ar fi fost singurul trib,ne-am razboi cu triburi anti-mamut de maxim 40 de membrii si cu un trib condus de un nume mare al jocului venit de pe alta "lume" ayway,ei erau doar 40 si atacau impreuna etc alea alea. stii tu :p,eu stiu ca am vazut multe triburi decand suntem aici,important e ca am ramas NOI.
noi am avut cea mai mare contributie pentru ca membrii lor cei mai buni erau in zona noastra si ca toate triburile cu care am fost si suntem in razboi au un singur dusman si diplomatii intre ele

waroom da,ca a invitat pe cei din C.K. ca aia au fugit de NOI,te rog sa nu iti dai cu pareri aiurea cand nu cunosti zona cu adevarat Regele Thomas

ne-am laudat si ne laudam si poate ne vom mai lauda!



noroc cu spameru de stranutelu :))


prietene te inseli amarnic eu am pierdut 2 sate in fata la C.K.,parte de respect au membrii din trib care au luat sate de la dusmani si i-au facut de râs,eu doar intemeitor am ramas :),nu merit nici o apreciere.

peseu: razboiul cu C.K.,a fost ca ei dadeau circulare la NOI in trib si membrii NOI le luau satele:)))))))))
 

DeletedUser4920

@gygy



Ca sa vezi cat de mult a contribuit NOI la caderea F~K pun 2 statistici sa imi zici si mie dintre waroom si noi cine a dat jos tribu din top 20.



Side 1: F~K

Side 2: NOI

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 5,412
Tabăra 2: 39,191
Diferență: 33,779

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 622
Tabăra 2: 353
Diferență: 269

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 45,977,540
Tabăra 2: 234,597,454
Diferență: 188,619,914

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,703,737
Tabăra 2: 3,367,309
Diferență: 2,336,428

image.php






Si cea de a 2 statistica.


Side 1: F~K

Side 2: WaRooM

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 5,412
Tabăra 2: 6,909
Diferență: 1,497

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 167
Tabăra 2: 617
Diferență: 450

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 45,977,540
Tabăra 2: 70,276,174
Diferență: 24,298,634

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,697,013
Tabăra 2: 6,250,321
Diferență: 4,553,308

image.php
 

DeletedUser13364

nu era nevoie de statistica se stia ca F~K a decazut din cauza waroom.


iar F~K atacau NOIu si aveau avantaj :) ... dar na, daca shobolingozaurulul la ajutat pe david cu sitter , a intrat in NOI
 

DeletedUser6843

setzel nu fi arogant astazi ca nu am spus eu nimic ;)


sp1suletz iara esti in plus
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4920

setzel nu fi arogant astazi ca nu am spus eu nimic ;)


sp1suletz iara esti in plus



Cum ziceai chiar tu mai sus sunt arogant pentru ca pot si pentru ca am cu ce.



Deci am voie sa fiu arogant in privinta asta...



Peseu era sus pus un @ gygy ....deci te-ai bagat inutil in discutia mea cu gygy si esti si tu in plus la fel cum ai zis tu despre sp1suletz
 

DeletedUser13364

io-s in minus :(( .. cum le zicea kissmyass ala , habar nu am cine e, da ma rog .. zicea bine ...


plimba cercu :)))))






stranu prin vestu vostru nu prea faceti fata cu dusmanii de ce ?:((
 

DeletedUser6843

Cum ziceai chiar tu mai sus sunt arogant pentru ca pot si pentru ca am cu ce.



Deci am voie sa fiu arogant in privinta asta...



Peseu era sus pus un @ gygy ....deci te-ai bagat inutil in discutia mea cu gygy si esti si tu in plus la fel cum ai zis tu despre sp1suletz

poti continua,poti sa si compui 2-3 melodii.

@ sp1suletz cand o sa vorbesti civilizat si nu sa te inspiri dupa altii o sa iti si raspund.daca iti spuneam ca trebuie sa fi si original nu mai postezi.

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Acesta este un avertisment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4920

poti continua,poti sa si compui 2-3 melodii.

@ sp1suletz cand o sa vorbesti civilizat si nu sa te inspiri dupa altii o sa iti si raspund.daca iti spuneam ca trebuie sa fi si original nu mai postezi.


Pare rau stranutelu sa te dezamagesc melodii fara rima nu se fac ;)

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Acesta este un avertisment.
 

DeletedUser

C.K. a cazut din cauza tribului NOI ..... si daca nu ma insel , WaRoom este in razboi cu NOI ?
 

DeletedUser15860

NOI si WaRooM sunt neutri unii fata de ceilalti..

Asta inseamna ca NOI are mare frica de WaRooM(asa e si normal) pt. ca WaRooM il tot ataca pe david si ei nici nu declara razboi nici nu riposteaza...oricum acest razboi e imposibil de evitat
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus