NOI vs Dusmanii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11075

pai sigur mai joaca....da cu alt nume:p

hai dictatorule....fami lipeala:p,nu fi chitra
 

DeletedUser6843

pai sigur mai joaca....da cu alt nume:p

hai dictatorule....fami lipeala:p,nu fi chitra


1.Nu e nimic gresit cu ceea ce ai de spus, decat daca insisti sa o spui (sper sa deduci ovas)-de la dictatorul
2.nu stiu daca se mai joaca
3.singurul mod in care iti poti face si tu o prietena sau cunostine,este acel joc,stiu un copil de 2 ani care te-ar invidia.
4.ai descoperit forumul si ai inceput sa postezi si tu pe aici,imi pare....bine
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Reiau apelul de a continua discutia pe tema razboaielor tribului din titlul topicului. In caz contrar, voi considera ca acestea s-au incheiat, iar topicul este inutil, si il voi inchide. Alegerea va apartine.
 

DeletedUser

ce bine imi pare ca m-ai pus la semnatura, sa vada lumea cam ce parere am despre tine si munca ta, despre felu de a inchide topicuri "doar pentru ca poti" .

Ceausescu n-a murit :|

1.5. Membrilor forumului le este interzis sa provoace moderatorii sau adminii in mod deliberat. Posturile care au ca scop crearea de conflicte intre jucatori si moderatori vor fi sterse, iar autorii vor fi pedepsiti aspru.

1.6. Jucatorii care vor actiona in mod deliberat impotriva crearii unei comunitati pe acest forum vor fi banati definitiv.

6.1. Moderatorii si adminii au dreptul de a edita, sterge sau inchide topicuri. Va rugam respectati instructiunile lor.

6.2. Daca postul dumneavoastra a fost sters, atunci inseamna ca stergerea a avut la baza un motiv intemeiat. Va rugam sa nu il rescrieti.

6.4. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment.

Exceptie de la regula face o discutie la modul general, fara absolut nici o referire la o anumita persoana (membru al forumului, moderator sau admin) si/sau sanctiune primita. Aluziile de orice fel sunt de asemenea interzise.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Dedicatie catre [player]Atheon[/player]

NOI - ex K 24

O vorba veche zice-asa :
"fuse fuse si se duse..."
Istoria se rescrie...
Atheon deja se duse...

Caci nuumitul flozooo flozooo
Nu prea cunoaste deloc.
Cum sta treaba-in poezie,
Cum e rima cum ii versul...

Luptatori vestiti se pare
Se ingramadesc spre ziduri
Incearca si tot incearca...
Sa se apere...de soare !!!

Fosta-ti buni, voi ce din NOI,
Dar apune vremea-acum !
All4u de va pleca
Singurica vei ramane...

La profil poza-ai avut
Bere dai in aliante...
Mai vino si pe la noi...
Doar asa poate scapa-vei !

Beti fiind sa nu vedem
Ce e nou pe langa graniti.
Dar potopul care vine teama mie ca...
pravalise-va ...pe tine ...

Si nu in ultimul rand...
Sitterul mi-ai ofticat !
Cu-n limbaj sofisticat,
Ca vrea sa vina spre tineeee ...

Fii mai darza Atheon
Nu-i ca Wanted un alt trib !
Iar voi : NOI...
Sunteti ...in aer !

Incearca mai mult desi...
Orice-ai face, tre sa stii...
Noi venim, venim, venim...
Unde oare ?...doar spre tine !!!

hi hi hi hi...
O rog pe Atheon sa citeasca... poaezia e doar pentru ea !!!

By gigi38 din WANTED
 

DeletedUser

Din capitolul "ce vraji mai fac dusmanii nostri" :)))

Din textul de mai sus deducem urmatoarele :

1.) Daca WANTED se pricepe la fel de tare la atacuri ca si la poezie...atunci n-am de ce sa ma tem, o sa fie funn!

2.) Atheon stie sa-si faca "prieteni" , toti numa' unu si unu!

3.) Sitterul lui gigi38 tre sa mai citeasca sa-si dezvolte vocabularul :)) sau sa incerce sa comuncie prin alte metode

4.) Wanted wants me dead or alive!

5.) Mushn1, cand ziceai bre ca vii in Bucuresti!? M-am sucit, dau eu cafeaua aia! :))))))))))))))
 

DeletedUser

6)sitterul e un poet neomodernist ,si nu prea le are cu limba romana,nu rima ,versuri foarte idioate,mare lucru nu se intelege,decat ca vrea sa te trimita departe,dar tu ne ai pe NOI;)
 

DeletedUser

6)sitterul e un poet neomodernist ,si nu prea le are cu limba romana,nu rima ,versuri foarte idioate,mare lucru nu se intelege,decat ca vrea sa te trimita departe,dar tu ne ai pe NOI;)


nu, nu! asta e titularul...sitterul era o gagica misto , KinGstor1 reiactivata pe L5
cauta-o, e faina!
 

DeletedUser11075

NOI e pe duca...numa filozofi ofiliti pe acolo:p
lau reanimat si pe vestitu dictator...cam palid...da inca sufla:))))
vai de NOI!!!
 

DeletedUser6843

NOI e pe duca...numa filozofi ofiliti pe acolo:p
lau reanimat si pe vestitu dictator...cam palid...da inca sufla:))))
vai de NOI!!!

Ovas cel singur :)) , nu ma instiga,dupa cum ai citit si a spus si Mater Dolores,vezi ce scri pe aici,eu nu vreau sa se inchida acest topic din cauza ta,de ce sa se inchida daca tu nu stii ce sa scrii,da-mi mesaj privat daca ai nelamuriri.
Sper ca in 20-30 de ani sa iti faci prietena ;).

peseu:daca ar trebui sa ne ne luptam cu toti care ne urasc,nu ar fi razboi,ar fi genocid :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Intr-adevar, se pare ca momentul in care discutiile se vor purta in mod regulamentar si civilizat este doar un vis personal. Pana atunci, cei care refuza sa se conformeze unui avertisment vor fi avertizati

1.6. Jucatorii care vor actiona in mod deliberat impotriva crearii unei comunitati pe acest forum vor fi banati definitiv.
 

DeletedUser

Referitor la ce spunea ovas!

Ce treaba are el cu triburile mari?Am vz ca s-a ,,luat'' de toate triburile cu un renume pe aceasta lume, vrea sa arate ceva?
 

DeletedUser

Atheon mi-a spus gigi38 ca ai crezut ca eu sunt sitter la el si este pacat ca ai inceput sa vezi numai conspiratii si ai halucinatii de crezi ca in spatele celor din WANTED cu care vorbesti ma aflu eu, pentru cei ce au citit poezia lui gigi38 este un reply la alta poezie a celor din tribul NOI pe care v-o reproduc aici:

Sa stie toata lumea 5 ce poetii au tribul NOI si anume flozz00090 si inspiratia lui in ale jocului l-a determinat la crearea urmatorului poem:

Balada sadicului
--------------------

Afara-i frig si e-nnorat
Si-n soba arde byly,
De lustra gigi38 ii spanzurat,
Iar eu ma tai cu lama...

Pe jos stau Kintix si FIRMA 9,
Sunt morti de-o saptamana,
In putrefactie au intrat,
Dar nimeni nu-i aduna!

Ascuns e MA00 in dulap,
Nu-i pasa de nimica,
Are-un topor infipt in cap
Sa-i tina cipilica.

Lungit e mosu'.fOs in pod
Cu un cutit in spate,
L-am urmarit de la parter
Pe viata si pe moarte.

Iar 1111@, cu ochiu' scos,
Se zbate intr-o lada,
Mai e si KinGFlex intins pe jos,
Si-n spate are-o barda.

Iar Atomicus e-n dormitor,
Pitit intr-o valiza,
Legat cu doua fire lungi
Ce duc direct la priza.

Si-n frigider e congelat
In pungi de-un kil iliemakuj01',
Dar eu sunt mic, nu stiu nimic,
De-abia imi tai buricu'.

iulian ii langa aragaz,
Cu o tigare-n gura,
Si-n jurul lui miroase-a gaz,
Si a bubuitura.

Unchiu' stranutelu sta in extaz,
Cu ochii la cornisa,
Cu un picior in aragaz,
Si degetele-n priza...

.........................

Dormi puiul tatii dormi
Caci flozzooo90 te gazeaza,
Iti taie capu' cu-n topor,
S-apoi te-nobileaza

Deci sa revenim cum si singur si-a intitulat poemul ca fiind "sadic" nu ma mira ce fel de jucator este el si cei ce il incurajeaza sau fac spam pe forum extern....

Sa nu revin la dedicatiile cu tenta mai mult decat provocatoare a tribului NOI de pe pagina lor oficiala:

NOI suntem "cei mai iubiti" dintre pamantenii L5.

Scop: Divide et impera!!!
Urare: Noapte Buna!!!

Pana sa parafrazati un scriitor mai bine invatati sa jucati..!!
 

DeletedUser

frumoasa balada :)
--2.6.1. Toate topicurile si posturile trebuie sa contina un numar de cel putin 4 cuvinte. Mai putine cuvinte se considera spam si va fi conform pedepsit. Orice forma de abreviere ca LOL, BRB, ROFLMAO, ICU etc. vor fi luate in calcul ca un singur cuvant. De asemenea, posturile nu se vor "umple" cu alte cuvinte gen "unu,doi,trei" ," patru cuvinte per post" sau altele. Trebuie sa fie legate de subiect altfel va fi tratat ca incalcare a regulii de post lenght si pedepsita ca atare
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Atheon mi-a spus gigi38 ca ai crezut ca eu sunt sitter la el si este pacat ca ai inceput sa vezi numai conspiratii si ai halucinatii de crezi ca in spatele celor din WANTED cu care vorbesti ma aflu eu

:))))
Neeeaaaah, te-am confundat numai din cauza lipsei de logica si coerentza din poezie, a neconcordantelor gramaticale care este .... si etc , etc...multe etc-uri. Dealtfel l-am si sfatuit pe colegul tau sa se lase de bancuri ca sa nu mor de ras...sau face parte din strategia de lupta Wanted!?



pentru cei ce au citit poezia lui gigi38 este un reply la alta poezie a celor din tribul NOI pe care v-o reproduc aici .
Sa stie toata lumea 5 ce poetii au tribul NOI si anume flozz00090 si inspiratia lui in ale jocului l-a determinat la crearea urmatorului poem

Da' a noastra macar are rima si logica!


Deci sa revenim cum si singur si-a intitulat poemul ca fiind "sadic" nu ma mira ce fel de jucator este el si cei ce il incurajeaza sau fac spam pe forum extern....

Nu e spam , e razboi psihologic deci e la subiect!
App. tu de ce continui daca asta e spam!?

Sa nu revin la dedicatiile cu tenta mai mult decat provocatoare a tribului NOI de pe pagina lor oficiala:

NOI suntem "cei mai iubiti" dintre pamantenii L5.

Scop: Divide et impera!!!
Urare: Noapte Buna!!!

Pana sa parafrazati un scriitor mai bine invatati sa jucati..!!


Despre care scriitor vorbesti mataluta? Preda , Filip al II-lea sau stranutelu !? :))))
Provocatoare!?
Nu-mi zi! Aceste fraze te provoaca sa ?

a) citesti
b) sa inveti latina
c) sa te duci sa te culci

Hai ca-i grila! E simplu, nu e nevoie sa suni un prieten... :))))
Raspuns final c) ! Celelalte is un pic mai dificile!!
Nu te simti cam obosit!?


Doooamne si am zis ca nu ma mai bag in discutii de-astea cu tine dar esti funny si nu ma pot abtine, da' las ca te razbuni tu ...intai ma invalui ...si-apoi ma ataci...Aaaaa...asta era gigi, scuze...

p.s. danimaxxx , tocmai ai facut spam, aici este despre NOI vs. dusmanii...Regulamentul e postat in alta parte si m-as mira sa fi devenit tu mod. asa peste noapte ;)
 

DeletedUser

Mai Atheon de la tine nu am nimic ce invata, ai talent la a scrie si atata, nu mai imi reproduce mesajele ca umpli topicul cu "nulitati verbale", la somn vei ajunge tu in curand si cu planuri anti-wanted ce le urnesti, treaba cu a,b,c era parca la gradinita sa inteleg ca prin acea zona lucrezi si inca nu ai invatat ca este un joc de echipa, socializare asta din joc si de pe forum extern este plina de nuante .. nu tocmai corecte, daca si balada voastra este cum spui tu si ce exprima acolo este chiar corect...ma abtin, sa nu uitam ca sunt si multi copii ce joaca acest joc si cuvintele exprimate si ideile spuse lasa mult de dorit, cautati defensive in continuare, nu de alta poate umblu eu nitel la diplomatie si va vom scoate mai repede din zona.

Sfat: nu imi mai rastalmaci cuvintele si daca tot esti desteapta spune si tu ceva de la tine cu subiect si sa inteleaga toti, mai conjuga verbele folosite si adapteaza-le discutiei, mai lasa n'spe mii de randuri acasa si impulsul tau de a da sfaturi ca nu ai cu ce si cui, sau te crezi si pe forum extern ca esti conducatorul vestit din tribul NOI si vrei sa-i inveti din "larga ta experienta", voi ati inceput cu balade/poezi am spus ceva ca si drept la replica si tu spui ca eu fac spam, judeci cu alte unitati de masura si niciodata bine, gesturile si faptele tale m-au hotarat sa ma implic la granita voastra.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mai Atheon de la tine nu am nimic ce invata, ai talent la a scrie si atata, nu mai imi reproduce mesajele ca umpli topicul cu "nulitati verbale", la somn vei ajunge tu in curand si cu planuri anti-wanted ce le urnesti, treaba cu a,b,c era parca la gradinita sa inteleg ca prin acea zona lucrezi si inca nu ai invatat ca este un joc de echipa, socializare asta din joc si de pe forum extern este plina de nuante .. nu tocmai corecte, daca si balada voastra este cum spui tu si ce exprima acolo este chiar corect...ma abtin, sa nu uitam ca sunt si multi copii ce joaca acest joc si cuvintele exprimate si ideile spuse lasa mult de dorit, cautati defensive in continuare, nu de alta poate umblu eu nitel la diplomatie si va vom scoate mai repede din zona.

Sfat: nu imi mai rastalmaci cuvintele si daca tot esti desteapta spune si tu ceva de la tine cu subiect si sa inteleaga toti, mai conjuga verbele folosite si adapateaza-le discutiei, mai lasa n'spe mii de randuri acasa si impulsul tau de a da sfaturi ca nu ai cu ce si cui, sau te crezi si pe forum extern ca esti conducatorul vestit din tribul NOI si vrei sa-i inveti din "larga ta experienta", voi ati inceput cu balade/poezi am spus ceva ca si drept la replica si tu spui ca eu fac spam, judeci cu alte unitati de masura si niciodata bine, gesturile si faptele tale m-au hotarat sa ma implic la granita voastra.

unde e circulara din wanted ??? marca aliat? plz sa o posteze cine o are ca sa ne invete aliat cum se conjuga un verb ...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus