NOI vs Dusmanii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Unele lucruri se mai scriu si in graba, da vad ca pe aici esti fan Atheon, la toate postarile mele estii "gigi contra"...
 

DeletedUser

nu sunt fanul nimanui .. eu nu am idoli pe triburile decat real life ... nu sunt fan atheon doar ca mi se par destul de deplasate posturile tale si cu samanta de scandal
 

DeletedUser

unde e circulara din wanted ??? marca aliat? plz sa o posteze cine o are ca sa ne invete aliat cum se conjuga un verb ...

eu sunt
voi esteti
NOi nu mai sunt

:)))
asa-i corect, s-a decretata de sus, n-ai auzit!?



Aliat esti plin de sfaturi si chiar ai pus niste virgule pe acolo. Nu-ti mai rastalmacesc cuvintele dar daca mai citesti o data ce ai scris, ai sa observi ca faci intocmai lucrurile de care ma acuzi : scrii fraze lungi, dai sfaturi si verdicate de parca ai fi Mr. Knows-it-all! Sa inteleg ca n-avem loc unul de altul!?

Da, cunosc o parte din planurile tale de sabotaj dar unde ar mai fi frumusetea jocului daca as incepe sa te scarpin pe spate si sa-ti fac vant cu o frunza de eucalipt!?
Cum spunea cineva, n-am de gand sa joc pana la 50 de ani...
...sa umbli la aliante!? Ce-ai sa faci, double war me!? Oricum faci tot ce poti impotriva mea, dezbini, manipulezi si bagi strambe.
Am vazut ca sunt destule triburi care nu iubesc politica de expansiune WANTED o sa fie un pic cam greu...
Nu NOI a venit peste WANTED honney, WANTED a venit peste NOI asa ca nu ma acuza ca te lucrez pe la spate...apoi, te cam inseli. Eu nu caut sa instig pe nimeni impotriva WANTED dar altii ma cauta pe mine ;)

Vii dupa mine!? :)))) Da' vino draga ! Ce poti sa-mi faci altceva decat sa ma trimiti la margine in cel mai rau caz!? Bani nu pierd, de murit nu mor, loc la margine este destul pe lumea asta ca sa nu mai vorbim de altele, in plus am obosit de-atata luni, cineva trebuie sa ma scoata din joc la un moment dat si sa-mi faca un bine! Ai fi tu binefacatorul meu, mai stii!?

peseu : ...si eu te iubesc Aliat! Muuuuuuuuaaaaaaaaaaaah!!!! ;)

1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greºelile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât conþinutul mesajului se pierde, puteþi raporta acel post. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser



prima data rainn21....acuma ALIAT...pfff

la noi astia din M.T. sa nu vii ca avem prietene:D...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

Daca aveti vreun musulman printre voi aveti grija:))

deocamdata ne ajunge o prietena:D...
nu de alta dar nu avem bani de mai multe...:D
dar daca lovetarii din WaRooM ne sponsorizeaza...tinem si cate 4-5 prietene....cu cea mai mare placere...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser4920


deocamdata ne ajunge o prietena:D...
nu de alta dar nu avem bani de mai multe...:D
dar daca lovetarii din WaRooM ne sponsorizeaza...tinem si cate 4-5 prietene....cu cea mai mare placere...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


Daca aveam bani nu crezi ca tineam noi cate 4-5 ?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


E criza globala bani is putini :(
 

DeletedUser

eu sunt
voi esteti
NOi nu mai sunt

:)))
asa-i corect, s-a decretata de sus, n-ai auzit!?



Aliat esti plin de sfaturi si chiar ai pus niste virgule pe acolo. Nu-ti mai rastalmacesc cuvintele dar daca mai citesti o data ce ai scris, ai sa observi ca faci intocmai lucrurile de care ma acuzi : scrii fraze lungi, dai sfaturi si verdicate de parca ai fi Mr. Knows-it-all! Sa inteleg ca n-avem loc unul de altul!?

Da, cunosc o parte din planurile tale de sabotaj dar unde ar mai fi frumusetea jocului daca as incepe sa te scarpin pe spate si sa-ti fac vant cu o frunza de eucalipt!?
Cum spunea cineva, n-am de gand sa joc pana la 50 de ani...
...sa umbli la aliante!? Ce-ai sa faci, double war me!? Oricum faci tot ce poti impotriva mea, dezbini, manipulezi si bagi strambe.
Am vazut ca sunt destule triburi care nu iubesc politica de expansiune WANTED o sa fie un pic cam greu...
Nu NOI a venit peste WANTED honney, WANTED a venit peste NOI asa ca nu ma acuza ca te lucrez pe la spate...apoi, te cam inseli. Eu nu caut sa instig pe nimeni impotriva WANTED dar altii ma cauta pe mine ;)

Vii dupa mine!? :)))) Da' vino draga ! Ce poti sa-mi faci altceva decat sa ma trimiti la margine in cel mai rau caz!? Bani nu pierd, de murit nu mor, loc la margine este destul pe lumea asta ca sa nu mai vorbim de altele, in plus am obosit de-atata luni, cineva trebuie sa ma scoata din joc la un moment dat si sa-mi faca un bine! Ai fi tu binefacatorul meu, mai stii!?

peseu : ...si eu te iubesc Aliat! Muuuuuuuuaaaaaaaaaaaah!!!! ;)


cand va aud asa, of
dar dai stergere cont acum si nu mai astepti sa iti faca altul un bine

numai gura e de voi de genul asta ori stai si joci, ori dai stergere si ai scapat de toate problemele
de ce trebuie sa ne explici ca ai obosit!!!:rolleyes:
 

DeletedUser6843

cand va aud asa, of
dar dai stergere cont acum si nu mai astepti sa iti faca altul un bine

numai gura e de voi de genul asta ori stai si joci, ori dai stergere si ai scapat de toate problemele
de ce trebuie sa ne explici ca ai obosit!!!:rolleyes:




Nu ma supar ca vorbesti asa de mult, atata timp cat tu nu te superi ca eu nu te ascult!!
Nu inteleg rostul tau in aceasta discutie.
 

DeletedUser

eu pe voi va apreciez
iar cand vad fraze de genul ma cam dezgusta
nu cred ca trebuie sa dea explicatii sau scuze in deciziile pe care le face
maine poimaine vezi ca dispare jucatorul incet incet(ipotetic vorbind) si apoi vine altu si zice ca respectivul s-a lasat de joc de ceva vreme
asta am intalnit-o si in O.S. a se vedea poli, foh-Klaudiu si altii

Atheon, cu drag citeam ce ai scris pana acum
de data m-ai dezamagit un pic
 

DeletedUser

Mai are topicul acesta vreo legatura cu vreun razboi pe L5 in afara de razboiul de declaratii?
 

DeletedUser6843

Revenind la topic.

Suntem in razboi cu cateva triburi de pe l5,ei ne cuceresc sate,iar la final noi castigam razboiul sau prin binevointa unor membrii si a unor lideri mai facem si cateva diplomatii pe care le respectam.


peseu:scuza-ma alexutzu71
 

DeletedUser

mai gygy...iti place rosu aprins, e cam mult si te inconjoara din toate partile.. ia ghici cine dispare primul de pa harta :D

ps: de cand ne aveti la dusmani?ca noi nu va avem..
apropo de asta..

Side 1: NOI

Side 2: WANTED

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 541
Tabăra 2: 157
Diferență: 384

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12
Tabăra 2: 25
Diferență: 13

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,760,113
Tabăra 2: 1,532,240
Diferență: 2,227,873

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 115,303
Tabăra 2: 267,145
Diferență: 151,842

image.php


succes!:rolleyes:
 

DeletedUser

m-ai lasat fara cuvinte

cu statisticile astea trebuie sa trec si eu in WANTED,doamne fereste sa ma atace KINGFLEX sau 1111@,ce oare o sa imi faca?
ma doare in 14 sincer,chiar vreau sa vad cum ataca un jucator ,,adevarat,,asa ca tine,te astept;)dar ar fi frumos sa ma avertizezi dinainte sa fie o lupta cat de cat dreapta,nu pe la spate cum faci cu toti ,sau cum faceti toti din WANTED,ca ati recrutat o gramada de fricosi din NOI ,air akum nu mai sunteti in stare sa atacati pe nimeni ca toate trupele va sunt trimise sprijin pe satele alora care tremura cand vad 3 atacuri pe ei gen .fos si altii ,ii stii tu prea bine;)
 

DeletedUser

gygy..nu are rost..sincer nu are..au castigat teren prin recrutarea fraierilor..s`a mai trezit K24..au aparut jucatori activi , sper sa fie si loiali..daca au astea 2 atribute nu vad WANTED avansand..
 

DeletedUser

gygy..nu are rost..sincer nu are..au castigat teren prin recrutarea fraierilor..s`a mai trezit K24..au aparut jucatori activi , sper sa fie si loiali..daca au astea 2 atribute nu vad WANTED avansand..

taci mai ca ,kinglex deja se vede luptand contrra lui mushn pe k24 nu il trezi;)
 

DeletedUser

De azi dimineatza de la ora 4 King sunteti roshu aprins...nu e decat o chestie de culoare...razboi era de mult...dar nu ii mai deosebeam pe harta pe cei concediati car eva cedau sate de voi...de-aia am schimbat culoarea.
statisticile includ presupun satele de la primitiuvu...alea pe car evi le cedeaza, nu!? poi da...ca voi cu asta va laudati, cu recrutari de tradatori si cu sate cedate de alti tradatori...

app...vad ca nu ma mai iubesti :( iar s-a pus aliat in calea fericirii mele, offff...si erai minorul meu preferat
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus