Noua lume clasica 'SPAM' - Februarie

  • Autor subiect DeletedUser35491
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

PRADA

member
Scor reacție
6
TrackSmash.gif


Plicticoasă lume bre.. credeam eu că mergem pe felie până-n 2014 dar cred că o să facem pe ro29 revelionul astă; dacă s-o mai deschide si asta..

 

DeletedUser

chiar ca... mai stii vremurile cand stateam in cramele dacilor si faceam spam?
 

DeletedUser18437

inca un jucator in minus la masoni :)
ce sa intamplat cu distrugatoru de sate ? :(
 

PRADA

member
Scor reacție
6
inca un jucator in minus la masoni :)
ce sa intamplat cu distrugatoru de sate ? :(

Nu-l ataca nimeni asa ca a decis baiatu sa se înconjoare total cu rosu. E vina Clasicului ca au dat organizat pe Dark în loc sa dea pe Editat TT ))

1.1. Trataţi-i pe ceilalţi membri cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Este indicat să tineţi cont că pe forum sunt membri de vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

PRADA

member
Scor reacție
6
Quote:
1.1. Trataţi-i pe ceilalţi membri cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Este indicat să tineţi cont că pe forum sunt membri de vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile".

Ramoluad smechere am scris cum am scris pentru ca asa era numele de utilizator a distrugatorului înainte sa si-l schimbe (poti vedea pe twstats la cuceriri/pierderi).
Pe .ro cica n-a fost înca activata optiunea de schimbare a numelui de utilizator dar vad ca unii au facut-o. O fi fost obligati :eek:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus