Noua lume clasica 'SPAM' - Februarie

  • Autor subiect DeletedUser35491
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Lasa aia, tragi o tigara, bei o gura de ceva...si postezi, intre timp mai spameaza careva, ce atata graba ? :D
 

DeletedUser

ii punem piedica :)
si se intampla ca pe 26 , pana scrii apar 15 posturi
 

DeletedUser40272

- viteza serverului: 3 - perfect yeap
- timpul de construcţie a clădirilor se poate înjumătăţi în schimbul unor puncte premium - "minunat", nu au fost de ajuns conturile cumparate, cine da banul sta si mai in fata si din pacate va fi pe fiecare lume viitoare
- numărul de membri în trib va fi limitat la 100 - bun, chiar daca e frumos cand un trib mamut cu 1000+ membrii se impiedica de 10 jucatori :) .........
- "declaraţii de război" –vor fi activate mai târziu - ce are sula cu prefectura ? pai nu se mai distreaza toti copii la inceput de suparare ca l-ai facut ferma
- fără trofee - asta era frumos, macar aveai cu ce te mandri :) de ce ? n-o sa mai alerge lumea dupa ele
- satele de barbari pot ajunge până la 1500 de puncte - nasol, si asa barbarele erau baza pentru multi, acum ca cresc va fi si mai urat . cred ca nu stii ce putere de atac au barbarii astia :):):)
- bonusul de noapte este activ de la ora 00 :00 până la 7 :00 - era partea frumoasa a clasicii ca puteai ataca noaptea(indiferent ca aveai timp de joc numai atunci sau de placere) sa pierzi noptile sa iei sate ? da-l naiba de joc si asa investim foarte mult in el
- nobilul poate străbate o distanţă de 100 de câmpuri - de ce d'zeu limitarea asta tembela ??? atac unde vreau, asa te vezi obligat sa folosesti hopuri inutile :( mda , naspa cu intermediare :(
- limita atacurilor fake 1% puncte sat. - jenant .........
- hartă politică activă - sa-mi explice si mie cineva la ce e buna chestia asta ca nu i-am vazut nici o utilitate :( nu vrei tu sa ai si o harta in mai multe nuante ? floricele , inflorituri ... pai ?


sper sa schimbe si harta daca tot au facut atatea schimbari , nu mi-a placut niciodata harta clasicii . ma intreb de ce nu apare si la noi o lume cu conditii clare de inchidere ca pe .net


ca e bonus,ca nu e, nu tot pierzi nopti? eu cred ca mai mult pierzi daca e cu bonus, din punct de vedere al agresorului, eu nu sunt jucator defensiv, imi place sa atac, asta nu inseamna ca neglijez apararea, dar nu prea am avut bafta de atacuri in 3 ani, poate-s de vina si eu, fac mereu primul pas:)) si daca nu era bonus de noapte dadeam atacurile inainte de a pleca la nani, asa trebuie sa stai toata noaptea treaz sa ajunga atacurile la 7:00:00, "minunat"....mai intru pe triburile doar pe forum:))) m-am saturat sa stau noptile pe jocul asta....


Succes celor ce intra pe aceasta lume:p
 

DeletedUser

eu nu pierd noptile pe joc , nu mai fac asta de foarte mult timp . intreab-o pe nuria sau pe model2 ce le raspundeam de fiecare cand vroiau sa imi ajunga atacurile la iesirea din bonus pe 25
 

DeletedUser40272

nici eu nu mai pierd, de aia nu voi intra, as putea juca 2-3 luni, dupa te omoara acest bonus, cand dai atacuri de la 40-50 ore

ca sa se impace si capra si varza era bine sa fie bonus de noapte doar 2-3 luni, pana se formeaza granitele (satele sunt blindate, nu mai ciupesti asa usor sate)
nu mi-am dorit o lume fara bonus ca sa profit de somnul altora, ci ca sa imi fac eu somnul:))
 

DeletedUser

Pacat ca unii nu inteleg acest lucru, posibil sidin necunostinta de cauza.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus