Noua lume clasica 'SPAM' - Februarie

  • Autor subiect DeletedUser35491
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Am jucat pe mai multe conturi:)), cel mai de succes e divine player:)), va las singurei:)) mergi usor cu ea adenaur:))
 

DeletedUser

Nu am jucat pe aceasi lume cu cate 5 conturi:)) de pe lumea 23 pana acum am jucat pe divine:)) pe 27 m-am bagat pe alt cont sa cad alaturi de prietenasii mei:))
 

DeletedUser

habar nu am:)), a postato careva pe clasic, pe forum:)) si am puso:)), asta e si ideea sa va amuze:)), m-am trezit cu unii care au spus sa o schimb ca nu le place:))
 

DeletedUser

Multumesc:)) as fi vrut si eu o semnatura facuta de cavalerras, dar nu a fost disponibil, asta e:)) ma descurc cum pot:))
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Robert face semnaturi foarte frumoase dar mai sunt si altii...poti incerca sa pui o cerere la topicul de grafica...chiar daca nu are timp acum, poate iti face in viitor cand o fi mai liber. :)
 

DeletedUser

Sa stii ca o sa fac dar mai incolo, poate in weekend, oricum ma amuza si pe mine semnatura mea:)) o sa o mai tin o vreme:))
 

DeletedUser

Pai de ce nu as faceo:))? Cand intru pe lumea ma uit la playeri:)) si la profile lor cand si ma bucur cand vad anumite lucruri amuzante:)) e un joc sa ne bucuram de el:)) si ce vrei sa fac cand vad acel tip strigand:))?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus