NU mai exista Suprem aliance

  • Autor subiect DeletedUser4932
  • Data de început

DeletedUser4932

NO-FEAR

~BURN~
YKZ
G~D
T.D.L.

atat a mai ramas din SA =)))
 

DeletedUser

I could care less.

Oh, wait! I COULDN'T care less.

:rolleyes:

(În traducere... se pierde farmecul... ;))
 

DeletedUser4932

I could care less.

Oh, wait! I COULDN'T care less.

:rolleyes:

(În traducere... se pierde farmecul... ;))

noi vom continua razboiul cu familia BURN plus fostele triburi din S.A. pana vor veni la noi si vor spune k nu mai au nici o legatura cu urmatori:
danimaxxx
eddypatrascu
dogaru
 

DeletedUser4829

noi vom continua razboiul cu familia BURN plus fostele triburi din S.A. pana vor veni la noi si vor spune k nu mai au nici o legatura cu urmatori:
danimaxxx
eddypatrascu
dogaru

Tin sa precizez ca ai facut o greseala..e tribu' ~BURN~ cu betigase d'alea,nu BURN.Adevaratii intemeietori ai tribului BURN de pe Lumea3,lume unde s'a creat legenda acestui nume furat de altii in speranta ca vor atrage jucatori buni, sunt si ei prezenti pe Lumea5 dar cu un alt trib.
 

DeletedUser4932

Tin sa precizez ca ai facut o greseala..e tribu' ~BURN~ cu betigase d'alea,nu BURN.Adevaratii intemeietori ai tribului BURN de pe Lumea3,lume unde s'a creat legenda acestui nume furat de altii in speranta ca vor atrage jucatori buni, sunt si ei prezenti pe Lumea5 dar cu un alt trib.

1.am specificat la deschidera topicul despre ce triburi este vb ;)
im cer scuze pt acele ghilimele dar BURN de care vb u nu prea e asa important aici, defapt nici nu stiam k mai exista :D
2.exista o melodie de la Puya - Teoria furaciunii
Citez: "Ar trebui sa ne numim XEROX!"
 

DeletedUser4829

1.am specificat la deschidera topicul despre ce triburi este vb ;)
im cer scuze pt acele ghilimele dar BURN de care vb u nu prea e asa important aici, defapt nici nu stiam k mai exista :D
2.exista o melodie de la Puya - Teoria furaciunii
Citez: "Ar trebui sa ne numim XEROX!"

Nu o fi tribu' BURN (cel fara betigase) important pe L5 dar am rugamintea sa nu pui gresit numele pentru ca unii ar putea intelege gresit despre cine e vorba.Conducerea din ~BURN~ habar nu are cum si cine a facut renumit numele acesta,doar s'a multumit sa il copieze si sa mai puna niste betigase.Ca fost membru al tribului BURN pe L3 si membru,in continuare, pe L4(trib infiintat de adevaratii intemeietori) am dorinta aceasta.Nu cred ca cer prea mult.

P.S:Jucatorii din ~BURN~ sa nu va prind pe langa mine ca nu ma uit cine va protejeaza,cine e aliat cu voi,cine ma ameninta(chiar imi place sa fiu amenintat) ca o sa priviti de la picnic cum merge L5(in traducere libera de la iarba verde sau marginea hartii-asta am pus'o ca poate unii sunteti mai grei de cap).
 

DeletedUser4932

Nu o fi tribu' BURN (cel fara betigase) important pe L5 dar am rugamintea sa nu pui gresit numele pentru ca unii ar putea intelege gresit despre cine e vorba.Conducerea din ~BURN~ habar nu are cum si cine a facut renumit numele acesta,doar s'a multumit sa il copieze si sa mai puna niste betigase.Ca fost membru al tribului BURN pe L3 si membru,in continuare, pe L4(trib infiintat de adevaratii intemeietori) am dorinta aceasta.Nu cred ca cer prea mult.

P.S:Jucatorii din ~BURN~ sa nu va prind pe langa mine ca nu ma uit cine va protejeaza,cine e aliat cu voi,cine ma ameninta(chiar imi place sa fiu amenintat) ca o sa priviti de la picnic cum merge L5(in traducere libera de la iarba verde sau marginea hartii-asta am pus'o ca poate unii sunteti mai grei de cap).

=))
un player pe placul meu :D
 

DeletedUser4932

Însuşiri
Porecla: ~BURN~Academy
Prescurtare: BURN~A
Numărul de membrii: 418
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 877.183
Punctaj total: 3.392.371
Punctaj mediu: 8.115
Rang: 25
Homepage:
Membri

Descriere
۞۩۩۞۩۩۞ EC ۞۩۩۞۩۩۞


A fost infiintat de catre

*** danimaxxx ***

Diplomat

* grasu1 *

Recrutor

* Haker CIA *

General De Razboi

* Rocris *

Capitan Pe Continente

**Pana Constantin**

Tribul S.T.W este format din jucatorii foarte buni cu o experienta mare o parte din ei din lumiile anterioare , noi dorim sa dominam aceasta lume, nu primim in trib ferme refugiati si alte specimene de acest gen.. Dacă ai întrebări adresează-te lui danimaxxx

Supreme Aliance
Familia formata din:
S.T.W
~BURN~
SWAT
UV-LA
T-U-A

Orice atac asupra unui membru a familiei va fi o declaratie de razboi.



danimaxx a ajuns la gradinita!!!
 

DeletedUser4932

Duşmani
BURN~A
~BURN~
YKZ
T.D.L.
G~D
NOI
Bsdfs


luati exemple de aici :)))))
 

DeletedUser

au fost pe 25 da au fost intrecuti de Doomed la punctaj intre timp au cazut pe 28 :D
 

DeletedUser4932

~BURN~Academy

۩۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۩

ImNuL TribuluI™

REGURILE TRIBULUI:

1) Tratati cu respect membrii altor triburi, fara a jigni pe cineva.
2) Tratati-i pe ceilalti colegi cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt.
3) Respectati diplomatia stabilita de trib, aceasta se stabileste in functie de majoritate nu de preferintele unuia sau altuia.
4) Inactivitatea duce la inobilarea interna.
5) Cei ce nu isi ajuta colegii daca acesti le solicita, nu isi fac aparitia pe forum, sau joaca doar pentru ei sunt exclusi imediat din trib sau inobilati intern.
6) Respectati regurile jocului.

Conducerea Tribului

danimaxxx
<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>
۩۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۩

~BURN~Academy
 

DeletedUser4932

Aliaţi
SOF
NOA
SWAT
~BURN~
UV-LA
Rvansa
T-U-A
STW~A
Bsdfs
~L3~S~

Pact de neatacare (PNA)
G~D

Duşmani


si UNITED dc nu apare la dusmani???
noi ii avem :)))
 

DeletedUser1959

le cam spamezi mai tayfune...laso mai usor ca vine bloom si te premiaza :D
 

DeletedUser431

cred ca te dai smecher degeaba tayfun.......stii foarte bine ca bloom te poate bana pentru chestia asta si daca incepi si tu campanie impotriva lui nu vei avea succes... pana la urma bloom e doar moderator si isi face datoria.... nu inteleg ce aveti impotriva lui...:rolleyes:
 

DeletedUser4932

cred ca te dai smecher degeaba tayfun.......stii foarte bine ca bloom te poate bana pentru chestia asta si daca incepi si tu campanie impotriva lui nu vei avea succes... pana la urma bloom e doar moderator si isi face datoria.... nu inteleg ce aveti impotriva lui...:rolleyes:

1. cand are ceva cu mn sa bage motive plauzibile
2. apara playeri k dogarul fara sa stie adevarul
3. multe au legaturi cu lumea 1
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1134

1. cand are ceva cu mn sa bage motive plauzibile
2. apara playeri k dogarul fara sa stie adevarul
4. multe au legaturi cu lumea 1

prin postu asta insinuezi ceva si cum referirea este la bloom te rog sa aduci dovezi la insinuarile tale...Daca nu ai sau nu "vrei" sa ne "luminezi" si pe noi o sa te rog sa te abtii!
 

DeletedUser4932

1. ultimul warn care l-am luat de la el era k cik am semnatura prea mare, si ce aveam in plus fatza de acum: triburile din l2 si l4 ( lumi de care m-am lasat si de asta au disparut, nu k m-ar fi interesat ce zice el), normal era prea mare k am lumea 1 adik tribul CD cu care tribului de suflet de pe l1 este in razboi
2. dak se cauta pe forum se va gasi si raspunsul
3. decaderea tribului lui de seflet de pe l1 are cateva probleme cu mn cativa de pe acolo stiu despre ce e vb si cum nu au putu sa ma scoata acolo, incerca aici sa faca ceva =)))
eu zic k am raspuns clar si raspicat, in caz k nu e clar pt uni e clar pt el
 
Sus