NU mai exista Suprem aliance

  • Autor subiect DeletedUser4932
  • Data de început

DeletedUser1969

1. ultimul warn care l-am luat de la el era k cik am semnatura prea mare


=))))))))))))))))0 ce mai dura faza pe care am auzit-o=)))))lol
 

DeletedUser

Oops...uite ce citesc.

Tayfun, sa-ti fie clar de la bun inceput, e raspuns ca jucator, nu ca moderator.
L1, ce spui tu de legatura....tu habar n-ai ce am jucat cu cine si ce... tu stii doar o mica perioada cand am fost sitter in tribul unde jucai si tu...sa continui ce s-a intamplat atunci ???


Pentru cei ce nu stiau...

3. Poze, semnaturi si avatare:

3.1. Sunt acceptate poze fara comentarii atata timp cat sunt on topic. Dimensiunea maxima va fi de 640x480 pixeli. Daca doriti postarea de imagini mai mari va rugam sa postati doar linkul catre acestea.

3.2. Semnatura (text sau imagine) nu va depasi inaltimea de 60 Pixeli sau 4 linii de text. Avatarele nu vor depasi 80x80 Pixeli. Bannere sau linkuri-urile de recrutare in semnatura sunt interzise.


Tribul meu de suflet ??? Stii macar care e ? Si n-are nici cea mai mica legatura cu tine....incepusei sa joci macar cand a fost desfiintat ??? Cat despre DOGARU... esti in plop..si plopul in aer la 50m.
Du-te....cauta pe altcineva sa te certi..e singurul post ca jucator pentru tine. In rest, voi aplica regulamentul ca si pana acum.

Si, sa nu uit. Referitor la mesajul ingame primit de la tine "tot praf ai ramas" sau ceva de genul asta....prefer asa ca mine, praf...decat ca tine. Intreaba-te de ce isi bat joc toti de tine...pe aproape toate lumile unde joci. Incepand cu L1 unde m-ai intalnit, ai fost un jucator care-si vedea doar interesul propriu, prin orice mijloace. Asa ca tu inca n-ai dreptul sa vorbesti in fata mea...si nici nu-l vei avea prea curand.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4932

Oops...uite ce citesc.

Tayfun, sa-ti fie clar de la bun inceput, e raspuns ca jucator, nu ca moderator.
L1, ce spui tu de legatura....tu habar n-ai ce am jucat cu cine si ce... tu stii doar o mica perioada cand am fost sitter in tribul unde jucai si tu...sa continui ce s-a intamplat atunci ???


Pentru cei ce nu stiau...

[/B]

Tribul meu de suflet ??? Stii macar care e ? Si n-are nici cea mai mica legatura cu tine....incepusei sa joci macar cand a fost desfiintat ??? Cat despre DOGARU... esti in plop..si plopul in aer la 50m.
Du-te....cauta pe altcineva sa te certi..e singurul post ca jucator pentru tine. In rest, voi aplica regulamentul ca si pana acum.

Si, sa nu uit. Referitor la mesajul ingame primit de la tine "tot praf ai ramas" sau ceva de genul asta....prefer asa ca mine, praf...decat ca tine. Intreaba-te de ce isi bat joc toti de tine...pe aproape toate lumile unde joci. Incepand cu L1 unde m-ai intalnit, ai fost un jucator care-si vedea doar interesul propriu, prin orice mijloace. Asa ca tu inca n-ai dreptul sa vorbesti in fata mea...si nici nu-l vei avea prea curand.

1.Lumea 1
De interes nu pt vb eu acolo, stiu daor k dana a facut o academie, cu care nu am fost de acord, defapt eu eram in conducere si nu stiam nimik, m-a obligat sa nu atac tribul avalon, cand ei ne decimau pe K73.
cand am vauzt asta am plecat de acolo cu cativa oameni de incredere
am ajuns prin united, dar aveau aliantza, asa k am ales un trib dusman, nu are rost sa mai intru in amanunte.
2.Lumea 2
Am dat stergere de cont
3.Lumea 3
Stau bn, nush dak ar avea cineva ceva cu mn acolo, dar in fine
4.Lumea 4
Am dat stergere de cont
5.Lumea 5
Cn rade de mn aici???
:confused::confused::confused:
6.Lumea Clasica
Aici ar fi multe de povestit, aici am facut niste greseli, dar m-am redresat si sti vb aia din "Greseli inveti!"

cam atat am de spus, dar despre tn k jucator, k moderator, k admin sau orice oi mai fi mereu vor iesi acuze, indiferent k ies de la mn sau de la altii. si dupa cum ai spus incheiem discutia.
 

DeletedUser1134

Daca nu se va reveni la ideea principala a acestui thread il voi inchide..inca un post off-topic si va fi inchis, iar cel in cauza se va alege cu avertisment!
 

DeletedUser4932

saludes a spus:
eddypatrascu astăzi la ora 01:05
mai vrei sa-ti iau sate???:D

TayFun astăzi la ora 01:18
dak poti ia
te felicit, pt k obligi tribul si familia sa te sprijine si u sa faci doar atac, plus k ii abligi sa-ti dea resurse :))

eddypatrascu astăzi la ora 01:50
fa si tu asta la tribul si familia ta...;)

TayFun astăzi la ora 01:54
nu-mi permit sa-m bat joc de ei

eddypatrascu astăzi la ora 02:04
nici eu nu-mi bat joc de ei...dar park eram trofeul tau personal....si pt cultura ta...eu nu am cerut sprijin la familie...si nici resurse la trib;)

TayFun astăzi la ora 02:06
si sper informarea ta ai scris i pe forum asta
in fine la familie e normal k nu ai cerut resurse dar la trib....

TayFun astăzi la ora 02:06
hai du-te si culca-te k intarzii maine la scolitza ;)

TayFun astăzi la ora 02:07
te-a lasat mami sa stai mai mult in seara asta???

eddypatrascu astăzi la ora 02:13
da frate......ca doar noaptea iti luam eu sate ;)....


sal a spus:
Sinamorata astăzi la ora 18:39
cei care sunteti in zone pasnice, sunteti rugati sa-i trimiteti sprijin, cat puteti, lui [player]eddypatrascu[/player]. nu conteaza distanta...va multumeste si va saluta

ma oftic k nu am apucat sa dau copy pe forumul lor :(
 

DeletedUser

bloom,daca esti amabil,de partea de forum care trateaza lumile speed,cine e responsabil ca moderator?limbajul de acolo este de mult neconform cu regulamentul care trebuie sa il respectam cu totii,chiar si moderatorii.doresc si eu o lamurire,ori,daca e conflict deschis,dam drumul si la toate murdariile vocabularului?din cate stiu eu,adjective precum "prost" , "analfabet" , "cretin" nu sunt permise prin regulament.unde trebuie sa scriu ca sa va atrag atentzia?
 

DeletedUser

nu sunt offtopic,pentru ca cei incriminatzi sunt de fapt chiar din conducerea unui trib ce alcatuia SUPREME ALIANCE,deci,nu consideratzi interventzia mea offtopic.doar ca este un conflict pe alta lume,pentru ca deja pe L5 au fost dispersatzi,prin faptele de eroism ale unor bravi luptatori.desigur,e vorba de dark angel 00,dar si altzii,care numai gura de ei.jignesc in stanga si in dreapta,insa cand e vorba de lupta....nici nu mai dai de ei.
 

DeletedUser4932

Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
2.3%
Moral: 100%

Agresor: TayFun
Sat: xxx

Număr: 0 0 2657 0 0 940 0 0 231 0 1 0
Pierderi: 0 0 2657 0 0 940 0 0 231 0 1 0


Apărător: eddypatrascu
Sat: [02]001.Constantinopol (510|481) K45

Nici unul din luptătorii tăi nu a supravieţuit. Nu au putut fi luate nici informaţii despre puterea trupelor duşmane.


Distrugeri prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 20 la nivelul 12


Introdu trupele în simulator




Atacă din nou cu aceleaşi trupe.

Atacă din nou cu toate trupele

----------------------------------------------------

Agresorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
13.1%
Moral: 100%

Agresor: TayFun
Sat: xxx K45

Număr: 0 0 2500 0 0 959 0 0 225 0 0 0
Pierderi: 0 0 290 0 0 104 0 0 26 0 0 0


Apărător: eddypatrascu
Sat: [02]001.Constantinopol (510|481) K45

Număr: 783 733 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 783 733 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Pradă: 35.701 7.161 26.500 69362/90500
Distrugeri prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 12 la nivelul 0


Introdu trupele în simulator

Introdu trupele supravietuitoare în simulator


Atacă din nou cu aceleaşi trupe.

Atacă din nou cu toate trupele
 

DeletedUser

oooooooooo s-a intors danimaxxx!!! Am in sfarsit un motiv pt a trai!
 

DeletedUser

La granita am ajuns datorita adminilor in seara acea am primit ban pe forum timp de o luna din cauza semnaturi dar trb sa se dea un warn ca era prima abatere a 2 zii mi sa inchis contul face un admin ai avut a 2 abatere ti se va inchide contul definititiv si nu mai poti sa intri in L5 dupaia am vb cu carmi si mi sa deschis contul si a trb sa-mi asum pedeapasa sa mi se scada minele cu 6 nivele am asumat-o ,,dupa 2 ore mi se inchide contul din nou si imi scrie in fata contului in L5 ca se face o verificare asupa contului tau :( dupa o ora imi apare inceput nou am intrb un admin pe stil de ce ma-ti pus la granita nu mi sa raspuns si i-am mai zis de ce ma lasat fara trib m-au scos afara din trib si stil imi zice fa-ti din nou trib cand am primit o invitatie de la un conducator tribu era deja cazut incepusara sa plece si era circularii din partea mea cand aveam contu inchis ca sa destramat tribul a fost o mare neintelegere asupra mea si ca sa stitii nu ma cucerit nimenii mi-au dat adminii inceput nou ......:(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6077

offf!ce soarta cruda!
pe voi nu v-a miscat povestea asta trista?
 

DeletedUser

Mi-au dat lacrimile...

Jur ca ma chinui sa inteleg ce scrie acolo. Auzi danimaxxx... Vezi de-ti editeaza postu. Poate iara calci pe bec si lasi niste fani de aici fara material de lectura.
 

DeletedUser7039

OOOO, Danimaxx...
La multi ani! Am auzit ca azi ai implinit 40 de kile:D:D:D
Daca mai tii minte, asa un pic... Agatasei tu o fata buna pe mess mai demult... Numele de joc al ei era VL 50 MAD si era prietena mea:))
Cred ca ma va parasi pentru tine:((
Apropo, cum se vede tribul cu binoclul???
 

DeletedUser

La granita am ajuns datorita adminilor in seara acea am primit ban pe forum timp de o luna din cauza semnaturi dar trb sa se dea un warn ca era prima abatere a 2 zii mi sa inchis contul face un admin ai avut a 2 abatere ti se va inchide contul definititiv si nu mai poti sa intri in L5 dupaia am vb cu carmi si mi sa deschis contul si a trb sa-mi asum pedeapasa sa mi se scada minele cu 6 nivele am asumat-o ,,dupa 2 ore mi se inchide contul din nou si imi scrie in fata contului in L5 ca se face o verificare asupa contului tau :( dupa o ora imi apare inceput nou am intrb un admin pe stil de ce ma-ti pus la granita nu mi sa raspuns si i-am mai zis de ce ma lasat fara trib m-au scos afara din trib si stil imi zice fa-ti din nou trib cand am primit o invitatie de la un conducator tribu era deja cazut incepusara sa plece si era circularii din partea mea cand aveam contu inchis ca sa destramat tribul a fost o mare neintelegere asupra mea si ca sa stitii nu ma cucerit nimenii mi-au dat adminii inceput nou ......:(

=)) =)) iubesc L5 !!! :D:D Chiar daca joaca si arabi sau ce dumnezeu scrie mai sus :rolleyes:
 

DeletedUser4932

La granita am ajuns datorita adminilor in seara acea am primit ban pe forum timp de o luna din cauza semnaturi dar trb sa se dea un warn ca era prima abatere a 2 zii mi sa inchis contul face un admin ai avut a 2 abatere ti se va inchide contul definititiv si nu mai poti sa intri in L5 dupaia am vb cu carmi si mi sa deschis contul si a trb sa-mi asum pedeapasa sa mi se scada minele cu 6 nivele am asumat-o ,,dupa 2 ore mi se inchide contul din nou si imi scrie in fata contului in L5 ca se face o verificare asupa contului tau :( dupa o ora imi apare inceput nou am intrb un admin pe stil de ce ma-ti pus la granita nu mi sa raspuns si i-am mai zis de ce ma lasat fara trib m-au scos afara din trib si stil imi zice fa-ti din nou trib cand am primit o invitatie de la un conducator tribu era deja cazut incepusara sa plece si era circularii din partea mea cand aveam contu inchis ca sa destramat tribul a fost o mare neintelegere asupra mea si ca sa stitii nu ma cucerit nimenii mi-au dat adminii inceput nou ......:(



mi-a smuls o lacrima, vai admnii se hatarasc sa faca curat :D
dar faza cu scazutul minelor nu o intzeleg si o data ce accepti pedeapsa inseamna k esti vinovat, si apropo dani la maxim am zis GRADINITZA nu granitza.
 

DeletedUser

=)) =)) iubesc L5 !!! :D:D Chiar daca joaca si arabi sau ce dumnezeu scrie mai sus :rolleyes:

imi traduci atunci si mie? ca eu cred ca am inteles ceva, dar nu stiu ce am inteles, si daca am inteles bine ce am inteles, nu inteleg daca totusi exista ceva de inteles....ma-ntelegi...:rolleyes:
 

DeletedUser

imi traduci atunci si mie? ca eu cred ca am inteles ceva, dar nu stiu ce am inteles, si daca am inteles bine ce am inteles, nu inteleg daca totusi exista ceva de inteles....ma-ntelegi...:rolleyes:

Pai evident ca nu am inteles ceea ce era evident in textul cu sub-inteles inteles de toata lumea ca daca intelegeam traduceam dar bineinteles ca nu e de inteles un text de neinteles... :rolleyes:
 
Sus