NW,NW@R,-NW-,=NW=,NW@R.,= cu 0,=cu 0. VS -DK-

  • Autor subiect DeletedUser45945
  • Data de început

DeletedUser45945

Va astept cu laudele,dezbaterile pe parcursul acestui razboi!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser45945

Stiti ceva?Am auzit ca lupii nu mai se pot apara si mai au nevoie de cateva triburi sa le trimita sprijin ca altfel renunta!
 

p0p1cu

member
Scor reacție
0
da da :)) bai trfik. vezi ca a aparut un nou trib pe harta, du-te sa te milogesti si de aia sa trimita ceva :))

apropo, cum de papa =0 din tine mai mult ca familia din care faci/faceai parte? :))
 
Ultima editare:

Adenauer

member
Scor reacție
105
Probabil conditia pentru a-l sprijini a fost sa le cedeze jumatate de cont ca sa se stabileasca si ei pe granita :D.
 

DeletedUser

ramai uimit pe zi ce trece cum se tarasc alti doar sa ramana pe harta.
mai devreme sau mai tarziu o sa ajunga aici langa mine pe la margine, abea astept cavalere sa imi trimiti ceva proaspat :)))
 

DeletedUser40664

Stiti ceva?Am auzit ca lupii nu mai se pot apara si mai au nevoie de cateva triburi sa le trimita sprijin ca altfel renunta!


Eu cred ca ai auzit prost, te bagi in discutii fara rost si 'cersesti' atentie, doar parerea mea.

http://prntscr.com/5zfpjk

Asta este de ieri pe trupele sparte de la voi plus cele de luni.


Lupii nu renunta si va dau si voua peste nas de cate ori au ocazia!


abea astept cavalere sa imi trimiti ceva proaspat :)))

Ceva proaspat..poate fi interpretabil. Ai ajuns sa le pupi 'dosul' si lor acum? Nu pot sa zic ca ma surprinde.:)
 

DeletedUser27510

Popicu, esti si in DT si DK , sau care e problema ?

Te simti singur? :p
 

DeletedUser45945

Eu cred ca ai auzit prost, te bagi in discutii fara rost si 'cersesti' atentie, doar parerea mea.

http://prntscr.com/5zfpjk

Asta este de ieri pe trupele sparte de la voi plus cele de luni.


Lupii nu renunta si va dau si voua peste nas de cate ori au ocazia!




Ceva proaspat..poate fi interpretabil. Ai ajuns sa le pupi 'dosul' si lor acum? Nu pot sa zic ca ma surprinde.:)




Ia uitati cum a prins glas,vreo 5 triburi te-au salvat pentru moment domnul Monte dar nu te vor salva la nesfarsit asculta tu la Cavalerul plus ca barbarele tale nu ne-am chinuit sa le pastram dupa cum ai vazut.
 

DeletedUser27510

Calaverul morcov , stai bland si nu mai agita apa ca se transforma din flux in uragan :)
 

DeletedUser45945

Calaverul morcov , stai bland si nu mai agita apa ca se transforma din flux in uragan :)

Cum iti zice tie si de unde esti?sughitel sau...???nu prea pot pronunta numele tau...e un fel de sughiz amestecat,ramai si plangi acolo in trib la tine ca Dark va da lectii la orice ora!
 

DeletedUser27510

Ce sa fac, sa plang? :))

Un fel de ras horcait asa cu sughitzuri amestecate? :)


Si Dark ala cine e? Zi sa vina pana la mine sa-l vad la fatza , sau sa-mi dea mesaj daca e rusinos :))
 

DeletedUser27510

Serios?

Nu cred , la mine in camera nu intra nimeni , am pitbull..
 

DeletedUser40664

Ia uitati cum a prins glas,vreo 5 triburi te-au salvat pentru moment domnul Monte dar nu te vor salva la nesfarsit asculta tu la Cavalerul plus ca barbarele tale nu ne-am chinuit sa le pastram dupa cum ai vazut.


Glas nu am 'prins' de acum, nu stiu la ce varsta am inceput sa vorbesc sau care a fost exact primul cuvant pe care l-am spus, sigur nu a fost 'triburile' sau 'Cavalerul mort'. 5 triburi este o afirmatie exagerata, nu stau acum sa iti zic explic cine mi-a trimis sprijin si cum mi-a trimis sprijin si de ce, eu inteleg ca esti stresat din cauza asta, tu trebuie doar sa stii ca ati dat pe mine luni si ati dat pe mine si joi si tribul Dk nu a facut nimic la cate trupe a spart. Asta avand in vedere faptul ca ati dat luni impreuna cu dt si continuati la fel atacurile ca si ei, daca tot te bagi in seama in seama si deschizi topicuri pe extern argumenteaza si tu cu subiect si predicat sa dam oamenilor material bibliografic pe aici.


Cum iti zice tie si de unde esti?sughitel sau...???nu prea pot pronunta numele tau...e un fel de sughiz amestecat,ramai si plangi acolo in trib la tine ca Dark va da lectii la orice ora!


Si daca tot te iei de colegi, 'cavalere al tristei figuri', ti-o spun clar si raspicat ca Dark nu da lectii la nimeni, cand jucatorul cu cele mai multe pct de la voi si cu experienta trimite atacuri pe bonus de noapte, atunci da, Dark este de speriat. In ceea ce priveste plansul, am curatat niste ceapa ieri si mai am o lacrima. Ati avut un context favorabil, in rest doar niste oportunisti.


http://prntscr.com/5zpa9c
 

DeletedUser

vai monte cum poti sa zici asa ceva....
Cavalerul Mort e un om jos palaria si il respect, mai ai de invatat sa ajungi la nivelu lui.
Eu am rabdare sunt ca un observator :)) mai da 2 3 telefoane ceva mesaje... mai trage niste sofri poate mai ai nevoie de ceva aparare....
 

DeletedUser45945

Monte nu mai stau sa te citez dar iti garantez ca esti cu mult mai prejos ca multi din coada tribului Dark si daca tot zici ca nu va dam lectii pe harta imi pare rau ca nu stii sa recunosti adevarul!



Fa o comparatie intre familia aia a voastra,numarul de sate din familie si numarul satelor Dark...eram de mult scosi dar binenteles daca cei de la voi ar vorbi mai putin si ar demonsta mai multe pe harta.Noi inca nu am intrat prin nu stiu ce triburi dupa sprijin,ne aparam si atacam cu ce avem dar tu(voi) in schimb nu mai stiti cum sa va plimbati pentru a face rost de def...



O saptamana nu am auzit de tine,acum ai prins grai din nou.La urmatorul organizat cu siguranta te retragi o luna si revi dupa ca sa explici ce sa intamplat de ai ajuns in margine sau in frunte cu siguranta pentru ca sti doar sa bati din gura fara alte realizari.
 

DeletedUser40664

vai monte cum poti sa zici asa ceva....
Cavalerul Mort e un om jos palaria si il respect, mai ai de invatat sa ajungi la nivelu lui.
Eu am rabdare sunt ca un observator :)) mai da 2 3 telefoane ceva mesaje... mai trage niste sofri poate mai ai nevoie de ceva aparare....


Vai vai..ti-ai pus mainile la gura, esti surprins? Sa o luam cu tine mai intai, te-ai gasit tu sa vorbesti de respect. Cel care a jucat coplayer pe un cont de 2 mil pct si pe care singura lui contributie a fost sa bage pp-uri si sa bage raca peste tot pe unde intra in conferinte, iar eu ca un bou te acopeream fata de colegi si ai plecat la dusmani lasand contul in sitter dand in colegii care te-au ajutat cu sitter si sa cresti contul ala care mai are cateva sate pe harta, pana am recuperat contul de la proprietari. Te-ai gasit tu sa vorbesti de respect cand eu ti-am dat parola la un cont si la fel ai procedat si cu acel cont pana l-am recuperat. Te-ai gasit tu sa vorbesti de respect ca ai mai 'racolat' cu tine 2 jucatori micuti de sacrificiu, dintre care adicool se ruga de noi sa il reprimim in trib ca a facut o greseala si ca ii pare rau, zile la rand ne-a dat mesaje si cand nu l-am primit a cedat satele in dk si a renuntat la joc.

La observat nu te intrece nimeni, mai baga fara numar ca sa te afli in treaba si sa mai inrosesti dosuri de la atata pupat, este o vorba din popor care ti s epotriveste, cainele moare de drum lung si prostul de grija altuia!
 
Sus