NWO vs. DACII

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

florinakis83

member
Scor reacție
8
asta pentru amicul care zicea de 7 la 0....7-1(oricum nu a fost vorba de cate sate au fost cucerite...dar o las balta ) daca voi detineti 70% de ce nu cuceriti mai repede satele celor din nwoa???? neputinta cumva? trebuia sa fie macel acolo,fara gluma ...dar ati pregatit si voi de ceva timp atacurile si a fost ceva normal sa luati cateva sate..ramane de vazut pe viitor cum va descurcati "zeilor"
 

DeletedUser

Killer19, ce cauti pe aici? :D
Am nevoie de sprijin la magazii... cine are surplus de resurse sa imi trimita. Tocmai mi s-a spart visteria. Ultimul nobil a luat totul cu el si s-a uschit in lumea larga(pardon, satul vecinului). In ritmul acesta ajung la sapa de lemn. Asadar astept sprijinurile voastre... :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9858

Side 1:
Tribes: DACII
Players:

Side 2:
Tribes: NWOA
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 5,451
Tabăra 2: 6,459
Diferență: 1,008

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 56
Tabăra 2: 25
Diferență: 31

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 17,487,785
Tabăra 2: 22,571,242
Diferență: 5,083,457

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 318,089
Tabăra 2: 147,708
Diferență: 170,381

image.php


:confused: tot nu intleg unde tot dispar baietii din NWOA:confused: incep sa dispara si de la noi de aici acu au ramas cateva punctulete acolo sa aiba incepatorii pe ce se antrena:D:D:D
 

DeletedUser

Killer19, ce cauti pe aici? :D
Am nevoie de sprijin la magazii... cine are surplus de resurse sa imi trimita. Tocmai mi s-a spart visteria. Ultimul nobil a luat totul cu el si s-a uschit in lumea larga(pardon, satul vecinului). In ritmul acesta ajung la sapa de lemn. Asadar astept sprijinurile voastre... :D


eee nah,pai am mai intrat si eu sa ma mai amuz putin de ce mai zice smiley...:):):):)ca nu am ami auzit de mult de el.....:p:p
 

DeletedUser9858

sunt mai tare ca diaconescu insemna daca vine lumea ca la spectacolo:eek::eek:

:D:D

se organizeaza o intalnire pe skype toate triburile care au ceva de impartit cu
marele trib ferma(nwou si academia aferenta];) daca u stiati uite va zic **

seamana foarte mult cu tribul tracia si cu ths:D:D:D stiti cu totii cum erau;)
 

DeletedUser9858

;)dap:D
imediat ce mai raspund inca cativa lideri de partid se face al 21 lea congres comunist
 

florinakis83

member
Scor reacție
8
marele trib ferma(nwou si academia aferenta];) daca u stiati uite va zic **

seamana foarte mult cu tribul tracia si cu ths:D:D:D stiti cu totii cum erau;)

zambaretule....nu mai are cine sa te laude si o faci singur?

cand o sa dovediti si voi jucatori mai mari din cele 2 triburi...atunci sa te vad daca postezi si tu pe aici..pana atunci luati jucatorii mici si uitati prin alte colturi ale lumii9 si laudati-va...si cand o sa aveti si voi ceva razboaie mai multe si in acelasi timp....mai dureaza asa ca...du-te si fa-ti freza cu gel in oglinda
 

DeletedUser9858

:D:D:D da sunteti mari imprastiati ;)
si extraordinar de buni cu jumate de trib de inactivi:D:D:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus