NWO vs. DACII

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Side 1:
Tribes: NWOA
Players:

Side 2:
Tribes: DACII
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25
Tabăra 2: 56
Diferență: 31

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 147,708
Tabăra 2: 318,089
Diferență: 170,381

image.php


am sa mai fac o harta cu ceva mai bun mai tarziu
 

DeletedUser28039

Side 1:
Tribes: NWO
Players:

Side 2:
Tribes: DACII
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,053
Tabăra 2: 5,506
Diferență: 3,453

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 1
Diferență: 6

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 17,853,939
Tabăra 2: 17,739,632
Diferență: 114,307

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 53,498
Tabăra 2: 9,437
Diferență: 44,061

image.php
 

DeletedUser9858

:eek:miar fi rusine la cat vati laudat tu si noua ta ordine mondiala :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ati luat doar atat de putine sate???!?!?:confused:
pai ziceai ca ati luat cei mai bun din ambele triburi:confused::confused:

daca asa sunteti voi buni deja plesnesc de ras ca insemna ca tribu tau mare este egalul uni trib necunoscut de pe ultimu loc:p

:pdeja mor de frica :D:D:D 6 sate?
 

DeletedUser28039

daca erau cei care ii stiu eu cel mai bine in zona voastra fi sigur ca nu erau luate atatea sate de la voi
19.gif
!!!
 

DeletedUser9858

;)mei tu daca erai aci numai erai de mult
stiu stilul tau de joc amice ;)
stii domnu gem de prune cand intemeiam tribul ml pe lumea 9 cu catalin lidia si pepolino si cu inca cativa tu nu prea erai pe harta asa ca lasate de texte din astea cu mine

;)sa faci puncte ajutat de altii poate oricine dar sa intri intrun trib mic si sa il duci sus e ceva

tu personal nu poti sa imi povestesti mie de ML sau cum se ruga la inceput
** flo de catalin si de mine sa nu ii atacam pe knisti stiu si cat de activ erai tu si cand ml incepuse sa dea in divin ;)

asa pentru cultura ta generala daca voriam sa iau multe sate faceam si eu ca aia buni de acolo de la tine inobilam intern inactivi;)

si apropo noi ne mai razboim cu inca 4 triburi de talia voastra ;);)

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser28039

poi daca va tine normal ca va razboiti ... ce treaba am eu cu ML acum ? da poate cand a aparut ML nu eram inca pentru ca nu am inceput cand au aparut primii zmei
8.gif
,eu am ramas la urma pentru ca cei din urma renasc asa cum am facut.o eu
30.gif
...poi poate ca nu stiu cum e sa conduc un trib sau poate stiu mai bine decat crezi tu
45.gif
si ce ma intereseaza pe mine ca se milogea ** flo sa.u mai stiu eu cine de tine
39.gif
... am vazut marea valoare a lui ** flo
49.gif
asa ca sa nu discutam de el aici ca nu merita
76.gif
... am crescut mare pentru ca am putut si ma tinut nu din mila altora cum fac unii
eclipsee_gold_cup.gif
... si nu stiu de ce te agiti asa tare
39.gif
... si inca ceva : de unde esti tu asa sigur ca eu daca eram langa voi nu mai eram ?
eclipsee_gold_cup.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9858

;) ai fost doar protejatul lui catalin asa ca nu te mai umfla in pene dragule
tu nai fost si nici nu vei fi zmeu esti doar gem de prune:D:D

tu joaca samba in alte parti prin marea stana nwo ca pe multa lume dragutii din astia ca tine care cresc ajutati si paoi isi aroga meritele si spun pa peste tot ca ei sunt adevarati jucatori si ca tot ce au obtinut e pe merit personal etc;)
si stiu ca nu erai pentru ca eram in conducere atunci si tu erai una dintre multe le oite de acolo care jucau samba in loc sa faca ce trebuie

fa si tu ca restu colegilor tai
joaca samba ;)
 

DeletedUser28039

da cine ii catalin asta pana la urma ??? si eu nu cred ca am avut vreo data treaba cu ML si ca ceea ce am realizat eu a fost pe meritele mele pentru ca am stiut eu cum sa ma invart si sa ma descurc asa ca poti sa crezi ce vrei !!! si jok ce vreau eu nu ce imi propui u ! daca ai fi asa bun la joc asa cum esti si aici ar fi ok dar se pare ca nu te prea duce capul asa departe ... cat despre nume poti zice ce vrei ... cel slab copiaza un nume si cel puternic si.l creaza asa ca punct aici am incheiat discutia cu tn ! mai am si alte treburi de facut in afara de a sta si a ma certa cu tine . O seara buna !
 

DeletedUser9858

wow
chiar esti varzic
catalin8508
si =gya=
:Dsi tu te dadeai zmeu
 

DeletedUser28039

de catalin asta nici macar nu stiu si nu cred ca am schimbat vreodata vreo vorba cu el de cand jok ... si zmeu am fost tot timpul si voi fi pana la ultimul meu sat pentru ca ma tine si poate intr.o zi viitorul ne va apropia si atunci o sa mai vedem care joaca mai bine macarena !
 

DeletedUser9858

;) da nai schimbat cu intmeietorii tribubului nici odata o vorba
cat poti sa minti , de aia te chiama gem de prune si nu alfel

;)care zmeu, lamaie sau oaie poate :D dar tu zmeu niciodata
esti prea gem de prune

:D
eu sunt aproape tine si de stana ta si acum dansatorule de macarena

sunt deja "amicul tau " si o sa iti dai seama de ce vorbesc cand din ce in ce mai multi vecini o sa vina sa dea buna ziua la oitele tale;)

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser28039

bine zmeule SMILEYX o sa ne mai auzim noi fi sigur de asta si sper sa fie in cele mai grave consecinte...aici pun punct discutiei noastre pentru ca si asa nici u nu mai sti ce vorbesti...
s0250.gif
closed_bunny.gif
 

DeletedUser9858

ia uite

gem sia adus ajutoare numai face fata singurel


da mei nu stiu ce vorbesc ,nuuuuuuu

cand un asa zis erou de la termopile ca tine imi spune ca nu ii cunoaste pe intemeietorii tribului de unde a fost si ca na vorbit cu ei deloc:rolleyes:
imi dau seama cat de varza e Nwo daca te accepta acolo

daca aia de teau ajutat sa cresti nui stii cat de mult o sai stii pe ei peste o perioada de timp ?
sau esti cu ei ca aveti priteni multi in SPam!?

ce crezi ca daca vii cu turma sa dansezi samba ma intimidez sau ce?
 

DeletedUser9858

Side 1:
Tribes: DACII
Players:

Side 2:
Tribes: NWOA
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 5,580
Tabăra 2: 6,582
Diferență: 1,002

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 82
Tabăra 2: 28
Diferență: 54

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 18,118,363
Tabăra 2: 23,291,006
Diferență: 5,172,643

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 477,214
Tabăra 2: 170,742
Diferență: 306,472

image.php


uite mei ca sa numai faceti pe eroi , faptele satu asa 54 de sate diferenta

si apropo invatati oamenii sanumai dea sprijin de la 100 de ore distanta e stupid sa trimiti sprijin in satele inamicului:D
 

DeletedUser

bine zmeule SMILEYX o sa ne mai auzim noi fi sigur de asta si sper sa fie in cele mai grave consecinte...aici pun punct discutiei noastre pentru ca si asa nici u nu mai sti ce vorbesti...
s0250.gif
closed_bunny.gif

"eu nu stiu a juca fara drepturi ".... cunosti vorbele astea .... dar asta lasaneeeeeeee lasaneeeeeeeeee jucatori ca tine se gasesc peste tot care sa fie avantajati de pozitionare de inactivi si inobilari interne ...dar adevarati lideri se nasc 1 la un milion ... nu ma refer la mine ci la cei care stiu sa joace aaa si aia nu se milogesc sa primeasca drepturi aia dovedesc ca ei chiar le merita ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

bine zmeule SMILEYX o sa ne mai auzim noi fi sigur de asta si sper sa fie in cele mai grave consecinte...aici pun punct discutiei noastre pentru ca si asa nici u nu mai sti ce vorbesti...
s0250.gif
closed_bunny.gif

pf mama ce razboinic avem noi pe aici.

Ai grija nu te lua de smileyx nu esti in masura sa pui punct unei disctuti,din cate vad creeurl tau e mai mic ca un electron:)).

Asa un sfat in locul tau as teacea din gura ca sunbtei cel mai slab trib posibil.

Sunteti praf sa nu uitam ca daci nu este cel mai puternci trib de pe l9 si lauti bataie de la ei asta spune totul despre valoarea voastra!
 

florinakis83

member
Scor reacție
8
mai sus este o harta cu pozitionarea triburilor pe harta ,.respectiv dacii si nwoa...si o sa-ti dai seama singur de ce castiga ei sate..asta daca...
 

DeletedUser

ai dreptate, mai pun harta odata

map.png


va dati seama de ce cuceresc sate
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus