NWO vs Great

  • Autor subiect DeletedUser28039
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9858

:D
auzi
ia uitate pe harta si vezi cam cate zone sunt dominate de Cdr SI ALIAS care inainte au fost ale voastre

si cum aiti ajuns ciuca batailor
nu stiu cine mai conduce tribul vostru da e varza , orice jucator sti ca , daca faci razboie cu triburi unde eu nu detin majoritatea kului o sa pierd

cu adica 10 jucatori sa ii lasi sa se bata cu 300 oricat de buni ar fi ei ca jucatori la un moment pica in freza ca nu au cum sa fie ajutati


si toti aia enumerati in statistica sa distreaza pe unde va prind
nu stiti macar sa dai fakeuri dar sa atacati
bine din toti aia multi probabil 3 joaca bine dar restu sunt aja de umplutura
oricum gem de caise si sleahta vesela de incepatori sunt varza
 

DeletedUser

jimmymacel ...cum domina daca scorul e 7-1 ..asta e dominatie Dacii ??? nu te inteleg ...

SMILEYX ....care alias si care C.D.R ??? unde vezi tu rasfirati la NWO ??
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: NWO
Players:

Side 2:
Tribes: DACII alias C.D.R
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,516
Tabăra 2: 10,059
Diferență: 7,543

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 116
Tabăra 2: 14
Diferență: 102

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 21,860,698
Tabăra 2: 33,603,091
Diferență: 11,742,393

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 959,438
Tabăra 2: 87,614
Diferență: 871,824

image.php



jimmymacel ...ai destule puncte , de ce judeci ca unu de 100.000 . Fi realist . doar asa sa contrazici lumea nu are rost . Ce scor ar trebui sa am ??? 1000-1 ??
 

DeletedUser1647

jimmymacel ...ai destule puncte , de ce judeci ca unu de 100.000 . Fi realist . doar asa sa contrazici lumea nu are rost . Ce scor ar trebui sa am ??? 1000-1 ??

Nu stiam ca acum se judeca in functie de punctele pe care le ai.
 

DeletedUser8140

Ia uite per ansamblu "istetule"

Side 1:
Tribes: DACII
Players:

Side 2:
Tribes: NWOA
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 5,892
Tabăra 2: 6,958
Diferență: 1,066

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 138
Tabăra 2: 33
Diferență: 105

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 19,873,808
Tabăra 2: 25,661,387
Diferență: 5,787,579

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 882,386
Tabăra 2: 206,686
Diferență: 675,700

image.php
 

DeletedUser

jimmymacel aia e statistica cu academia , el a facut topicul NWO cu DACII , zicea ca NWO le`am declarat razboi , niciodata NWO nu ia avut la dusmani . Da , statistica cu academia e in favoarea DACII , ei sunt mai buni . Asta nu inseamna ca trebe sa puna NWO in statistica .

Gangster Ray , am dat un exemplu , cel de 100.000 gandeste total diferit de unu de 1.000.000 sau 2.000.000
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8140

si daca nu e asa? NWO sau NWOA tot aia sunteti pana la urma, Noua Ordine
 

DeletedUser

gemut ciocul mic si joc de glezne ...s-a vazut ce mare jucator esti ... 2 zile de atacuri si ai si fugit in SPAM .... daca mai intri pe aici macar da si u dovada de ceva demnitate ...aaaa scuze nu am cui sa ii cer asta :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu e asa. Stai linistit. Nu a venit de teama, a fost vrut... tocmai ca stie. ;)
 

DeletedUser

gem a fost dorit de SPAM! ca e un jucator de valoare ..asta se intampla cand Gem dadea in voi ca in tabla
 

DeletedUser

gem a fost dorit de SPAM! ca e un jucator de valoare ..asta se intampla cand Gem dadea in voi ca in tabla
Nu! Nu e vorba numai de el. SPAM! acapareaza tot ce iese in evidenta... :)
Astăzi 11:20:47
jagas gemut ciocul mic si joc de glezne ...s-a vazut ce mare jucator esti ... 2 zile de atacuri si ai si fugit in SPAM
Oare chiar asa sa fie? Ma indoiesc... dar mai stii? :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:) mda iese in evidenta la inobilari interne ...de ce aveti ceva jucatori inactivi prin trib??? ..ca gemut e expert in asta,poate sa i-a sate numai de la inactivi :)) ...dar da are multe puncte ..dovada ca are papagal sa prosteasca jucatori sa ii trimita sprijin,ca asa a facut multe puncte
 

DeletedUser28039

:) mda iese in evidenta la inobilari interne ...de ce aveti ceva jucatori inactivi prin trib??? ..ca gemut e expert in asta,poate sa i-a sate numai de la inactivi :)) ...dar da are multe puncte ..dovada ca are papagal sa prosteasca jucatori sa ii trimita sprijin,ca asa a facut multe puncte


1...ba nu mai vorbi de innobilari interne cu mine DA ca majoritatea asa ati crescut asa ca ciocu mic ... (arata.mi tu un jucator de peste 1.500.000 sa nu fi innobilat intern daca imi arati ma si las de triburi , sau mai bine nu cauta ca oricum nu gasesti)
2...nu am intrat in Spam! de frica mah daca vrei sa sti !
3...am rezistat la toate atacurile Great,am pierdut 4 sate mare paguba
76.gif

4...pentru alea 4 sate ale mele sau pierdut peste 150 sate de atac full asa ca nu stiu care a pierdut mai mult
41.gif

5...nu te mai baga in seama ca musca in ***** cand vorbesc de tine sau cu tine atunci sa iti bati gura pe aici nu in lipsa mea...
65.gif
...
6...sa intru in SPAM! am fost propus inainte sa sti tu cu ce se manca triburile
19.gif
asa ca nu te mai agita atat ca poate explodezi...

cam atat am avut de spus restul sunt doar vorbe'n vant pentru mine.
16.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

se apre ca marene NWo nu a putut face fata in fata tribului great.

Si ai intrat in SPAM cand ai vazut ca NWO este chair un trib de n00bi ca nu cumva sa te atace,si cum zicea smileyx ii duci acum cafea lui charli.

Un sfat ai grija cu cafea sa nu o fati prea fierbinte ca te inobileaza intern spamul:))
 

DeletedUser9858

:D:D:D teau prins cu mata in sac genutu lu tata ,
;)
nai valoare deloc nici ca jucator
ca oricum ca si conducator :D:D:D:D:D:D tribu tau a tinut 1 luna:D:D:D
si cu vasta ta experienta de inobilator intern ai dovedit intregi lumi 9 ca tu ca om esti un iepuras fricos:rolleyes:fugi de aci la tatiticu charlie sa te invete sa mai iei si alceva decat sate de la colegi, ca oricat ai ai vre tu sa nu o faci in spam! o sa dai pupicuri peste multe posterioare de acolo:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus