NWO vs Great

  • Autor subiect DeletedUser28039
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser28039

poi daca aveti voi valoare ce mai imi trebuie si mie ... vo las voua pe toata bebelasilor ca oricum numai ciocu' e de voi si batut toaca de altceva ce sa mai zic
24.gif
... asa ca...
 

DeletedUser9858

daca numai ciocu e de noi
ia zi amice de ce ati luato pe coaja de la toti?
si cam ce cauti tu la tribul dusman?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser28039

Care toti ? Si care trib dusman ? Spam! pt mn nu era trib dusman...
 

DeletedUser

mah refugiatule...acum o dai inapoi nu tu erai ala care ziceau ca NWO av rezits pana sfarsitul l9 si ca NWo rupe tot...acum esti in SPAM..a dat MK putin in voi si deja ati si fugit.

Un sfat lasa-ne pe noi si nu mai bate din cioc pe extern
 

DeletedUser28039

arata.mi mie un citat de al meu in care am zis ca NWO va rezista pana la sfarsitul lumii 9 ... sunt chiar foarte curios , nu mai tot faceti afirmati eronate ca nu are rost si in primul rand nu stiu de ce te bagi in seama si tu ... si in al doilea rand ma bag aici in seama pentru ca voi deschideti subiecte de scandal asupra mea ... cand incetati voi sa mai faceti afirmati gresite la adresa mea atunci voi inceta si eu ... asa ca ...
 

DeletedUser9858

florinele lasal tati ca pretenu asta al nostru e in perioada transhumantei:D si cat se plimba din trib in trib si cat tradeaza pe toata lumea pe unde se duce ii uita pe aia de la u ajutat
o sa vada el cand o da bau baul de el si o sa chitaie iar pe vre un forum de trib

:eek::eek::eek::eek:
 

DeletedUser28039

veziti de oile tale ... si nu mai ocoli atat subiectul din acest topic,nu se numeste "SA DISCUTAM DESPRE GemDePrune" asa ca mai scuteste.ma si.....
 

DeletedUser

mah refugiatule...acum o dai inapoi nu tu erai ala care ziceau ca NWO av rezits pana sfarsitul l9 si ca NWo rupe tot...acum esti in SPAM..a dat MK putin in voi si deja ati si fugit.
1. Refugiat = jucator care pleaca dintr-un trib in altul mai puternic pentru a i se oferi protectie impotriva atacurilor asupra lui.
- La verificarea prin sitter, jucatorul GemDePrune, nu avea atacuri asupra lui, nici nu avusese cu 24h inainte de invitatie. Mai mult decat atat, nici nu a fost sprijinit de tribul SPAM!. Asadar, el chiar se tine singur acolo. ;)
2. [M~K] a atacat in granita de sud a tribului NWO, cele mai insemnate nobilari s-au efectuat pe un jucator care abandonase lumea 9, e vorba despre jucatorul Extassy.
3. Tribul NWO s-a dizolvat din cu totul alte motive, nu am sa expun aici cauza acelui declin.
4. E usor sa murdaresti un lucru(sa jignesti) - comparativ cu scoaterea ulterioara a petelor(asteptam scuzele). Aveti Ariel cu voi? (Sunteti pregatiti sa va cereti scuze?):D
---
Apropos, Florinel the lord of RUN, e un film, o comedie intitulata: "Uite cine de cine vorbeste, acum!" =))
Sau, "Inca nu am uitat ce-ai facut asta-vara".(Vezi istoria tribului IMMO si apoi spune ce te doare. ;))

Pi eS: Daca esti in afara subiectului, nu-ti da cu parerea caci te poti insela profund. Ia aminte. :)
Asteptam scuzele tale, caci tocmai ne-ai jignit un membru. Multumim frumos. :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Rog un moderator sa inchida topicul deoarece tribul NWO nu mai exista,iar in momentul de fata se foloseste topicul pentru a se face SPAM :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus