Nwo

  • Autor subiect LatinAlbaiulianXtreme
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1195

NWO trib de cacao academia Noobilor

si nu e off topic e asa cum cerea omul, parerea mea

Habar nu am cine esti si nici nu ma intereseaza.Este evident insa ca tu habar nu ai de istoria lumii 1 si iti aduci frustrarile pe forum.De altfel e dreptul tau nu te putem noi opri.Ar putea eventual un moderator de forum s-o faca,pentru limbaj neadecvat unui forum public,dar se pare ca ei au alte prioritati.

NWO a facut istorie pe lumea 1,mult inainte ca tu sa apari aici.Si este un trib stimabil,macar pentru ca am rezistat de la inceputul lumii si sper ca si sfarsitul lumii 1 sa ne gaseasca tot aici.
 

DeletedUser

nu sunt din bucuresti, si daca ai avut intentia de a face o gluma sau ai fost ironic(a), mie asa mi-a parut,daca te-a deranjat imi cer scuze.si inca o data NU sunt din bucuresti si ma mandresc cu asta

Prietene mie imi place cum toti va declarati mandrii ca nu sunteti din Bucuresti, dar cand vine vorba de educatie, veniti la facultate aici si stati in camine claie peste gramada murind de foame doar ca sa faceti scoala aici.Dar pe de alta parte va declarati fericiti ca nu sunteti bucuresteni, care e problema cu bucurestenii pana la urma?Ca nu stalcim limba romana?Mai bine bucurestean decat provincial wannabe, adevarat ca Bucurestiul e plin de tarani, dar acei tarani nu s-au nascut in Bucuresti :)
Si eu sunt satul de tarani care veneau la admitere la liceu cu purcei, capre, oi si branza ca sa-i bage la liceu in Bucuresti...asa ca domnule inainte sa faci remarci din astea, gandeste-te mai bine :)
 

DeletedUser4586

Prietene mie imi place cum toti va declarati mandrii ca nu sunteti din Bucuresti, dar cand vine vorba de educatie, veniti la facultate aici si stati in camine claie peste gramada murind de foame doar ca sa faceti scoala aici.

Rest-ule,si eu fac facultatea in Bucuresti,si da,stau in camin,e prea obositor sa fac naveta zi de zi,cu toate ca sunt din Ploiesti,si personal,la preturile chiriirilor din Bucuresti,nu-mi permit sa stau intr-o garsoniera/apartament.Care e problema?Ai fost frustrat in facultate de provinciali?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus