o legenda valjan!!!

  • Autor subiect DeletedUser39099
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser39099

va invit pe fiecare sa etalati performantele voastre asa cum voi facea si eu in radurile de mai jos.

http://ro.twtotal.net/ladder/profile.php?userid=12&u=VALJAN
uitati sunt pe locu 8 pe speed la tvtotal... eu cred ca inseamna totusi ceva adica inseamna mult sa ai astfel de performanta si eu nam jucat cu scripturi si cu alte smecherii deci cred ca chiar inseamna ceva. nu zic ca eo sunt cel mai bun de acolo da oricum sunt un jucator feroce care nu trebuie neglijat si trebuie bagat in seama pt ca pe harta treaba se schimba decat pe forum. aicea lumea numai vorbeste dar cei care stiu cu adevarat cine sunt eu stiu cum joc si acolo stau online destul de mult timp si de aceea am castigat o multime de cupe. nu am fost dizperat de pe cupe dar mi-am facut si prieteni si dusmani acolo si unii ma baga in seama si pe forumul extern. chiar si unii admini sau moderatori ma baga pe mine in seama. deci eu chiar cred ca in acest joc am facut ceva extraordinar ceea ce mi se pare de asemnea mult. adica nu e putin lucru sa te bati pe speed cu 2 deodata. m-am batut si cu 3 de cateva ori. adica eu cred ca asta nu oricine poate si asta face din mine un jucator deosebit.
cu tribul meu am inceput de la zero si am recrutat jucatori buni care mai tarziu miau devenit prieteni si am ajuns sa tinem unii la altii si sa jucam triburile ca fratii si sa nu ne atacam intre noi. noi suntem ca o mare familie si asta mi se pare mult, deoarece eu cred ca este ceva extraordinar.


traiasca revansa si traiasca eu!

cu respect,
valjan.


acum daca mai aveti ceva de comentat sau daca doriti si voi sa va exprimati performante deosebite va rog sa o faceti aici.

mai jos aveti si o pozica mai funi cu mn. sper sa va placa :)
http://img208.imageshack.us/img208/8923/valjan.jpg


si pentru colegii mei care me-au fost alaturi si la bine si la greu dedic o melodie faina sa se stie:
http://www.youtube.com/watch?v=f0gic8DymlI
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ooooo marite imparate Valjan, legenda speed-ului, nemuritorul si mirificul, imi cer scuze ca indraznesc sa ma adresez luminatiei tale, dar as vrea si eu, ca un mic noob ce sunt, sa ma iei sub aripa ta ocrotitoare, sa fac si eu parte din familie acolo si sa ne simtim bine impreuna... Vreau sa petrec cat mai mult timp sub comanda ta suprema, sa ajung si eu ca tine sa traiesc doar pentru speed, sa respir doar cand imi permite speed ul , sa mananc doar cand sunt in sleep mode...de dormit nici nu se mai pune problema... tu fiind un zeu somnambul imi vei transfera si mie o mica parte din puterile tale supranaturale sa ma pot integra si eu pe aceasta lume extraordinara a speedului,...sa pot juca in mod constant 24/24 7zile / 7 .... sa ma bat de unu singur cu toata harta si sa ies pe 2....

Iti multumesc marite zeu Valjan, esti eroul copilariei mele, ai reusit sa ii detronezi pe Tom si Jerry in acest clasament !

Astept un semn divin din partea luminatiei tale !
 

DeletedUser39099

vei vedea ca sunt marinimos si corect! multumesc mult de tot pentru incredere. pentru mine inseamna ceva mult deoarece consider ca este extraordinar
 

DeletedUser

Tu esti soarele de pe cer, ce imi lumineaza in fiecare dimineata camera :rolleyes:
 

DeletedUser20120

nu am chef de misto, dar nu am auzit de un asa zic tvtotal.
 

DeletedUser

Sunt cel mai mare fan al tau !

Mi-am personalizat chiar si capacul WC-ului ... are poza cu tine pe el :rolleyes:
 

DeletedUser20120

bine, tv toal ... cum zici tu...si poate voi ajunge, insa eu joc din placere un speed cu prietenii, joc ca sa ma mai desting cate putin, nu joc cat tine cu noptile ca sa fii in top 10 pe un site, care nu te ajuta cu nimic :|

dar nu ma astept ca tu sa intelegi asta vreodata
 

DeletedUser39099

Sunt cel mai mare fan al tau !

Mi-am personalizat chiar si capacul WC-ului ... are poza cu tine pe el :rolleyes:

multumesc din nou prietene. nu inteleg de ce stelistul nu poata sa inteleaga niste lucruri asa cum faci tu. multumesc din suflet pt sustinere pentru ca pentru mine inseamna foarte mult fiindca mi se pare a fi ceva extraordinar
 

DeletedUser

Valjane, nu stiu cine esti si nici nu ma intereseaza ! Dar deschiderea unui astfel de topic pe Principal mi se pare cam deplasata. Nu ii intereseaza pe toti playerii pe ce loc esti tu ! Ce ar fi daca toti si-ar posta pe aici istoria lor.
 

DeletedUser

Valjane, nu stiu cine esti si nici nu ma intereseaza ! Dar deschiderea unui astfel de topic pe Principal mi se pare cam deplasata. Nu ii intereseaza pe toti playerii pe ce loc esti tu ! Ce ar fi daca toti si-ar posta pe aici istoria lor.

Dar esti liber sa faci si tu la fel! Si nu te mai lua de zeul meu suprem ca fac spam la gura! :rolleyes:
 

DeletedUser39099

bine, tv toal ... cum zici tu...si poate voi ajunge, insa eu joc din placere un speed cu prietenii, joc ca sa ma mai desting cate putin, nu joc cat tine cu noptile ca sa fii in top 10 pe un site, care nu te ajuta cu nimic :|

dar nu ma astept ca tu sa intelegi asta vreodata

dar cu ce te deranjeanza pe tine ca sunt cel mai bun jucator de pe speed ever?
 

DeletedUser20120

cel mai bun ?! ha, ma faci sa zambesc...:))

doar tu spui acest lucru, nu am vazut vreun alt jucator sa o faca.
 

DeletedUser39099

Valjane, nu stiu cine esti si nici nu ma intereseaza ! Dar deschiderea unui astfel de topic pe Principal mi se pare cam deplasata. Nu ii intereseaza pe toti playerii pe ce loc esti tu ! Ce ar fi daca toti si-ar posta pe aici istoria lor.

nu toti sunt unici cum sunt eu . eu am dorit sa va povestesc o parte din experienta mea si sunt convins ca nu cred ca sunt multi care sa se poata lauda cu ce ma laud eu

cel mai bun ?! ha, ma faci sa zambesc...:))

doar tu spui acest lucru, nu am vazut vreun alt jucator sa o faca.

uite te la ce spune kamikaze despre mine... crezi ca vorbeste aiurea????
 

DeletedUser11365

extraordinar ce o ajuns externul..ma simt nevoit sa remarc din ce in ce mai des asta..
 

DeletedUser20120

ahh...atunci scuze, as dori sa vad 2 jucatori care spun despre tine ca esti cel mai bun speeder(si tu nu intri la socoteala daca spui ;) )
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus