o legenda valjan!!!

  • Autor subiect DeletedUser39099
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20120

bine...atunci te rog sa imi dovedesti ca esti cel mai bun...intra pe un speed, tu fara exchipa, si castigal...aleg eu speed-ul, daca esti cel mai bun, ar trebui sa il castigi fara probleme.
 

DeletedUser11365

da... mai ales cand se apuca sa posteze toti copi

pe mine nu ma impresioneaza eforturile tale de a scrie cat mai gresit..e clar ca vrei atentie,si problema ta e una profunda...ai nevoie de foarta multa afectiune daca preferi sa polemizezi cu lumea doar de dragul de a fi bagat in seama
 

DeletedUser

"nu toti sunt unici cum sunt eu . eu am dorit sa va povestesc o parte din experienta mea si sunt convins ca nu cred ca sunt multi care sa se poata lauda cu ce ma laud eu"

Crede-ma ca sunt foarte multi, suferi de nebagare in seama prietene !
 

DeletedUser39099

bine...atunci te rog sa imi dovedesti ca esti cel mai bun...intra pe un speed, tu fara exchipa, si castigal...aleg eu speed-ul, daca esti cel mai bun, ar trebui sa il castigi fara probleme.

oricand si la orice ora ... am foarte multi jucatori buni cu care o sa intru
 

DeletedUser20120

singur mah...ai zis ca esti cel mai bun, nu ca ai cel mai bun team


pai unde scrie ca esti tu valjan ? :)
 

DeletedUser20120

pe mine ma scoate oricine ;)

eu nu stiu sa joc speed, asta e "adevarul"
 

DeletedUser

Valjan e in stare sa va scoata pe toti de pe speed, chiar si atunci cand nu joaca!

Puterile sale depasesc limita imaginatiei voastre!
 

DeletedUser

auzi valjane, ce ar fi sa iti muti topicul cu laude pe forumul speed-ului si sa te dai mai asa, ca nu mai are loc lumea de tine ! Ca tine sunt o gramada, daca chiar te intereseaza. Take a life !
 

DeletedUser

auzi valjane, ce ar fi sa iti muti topicul cu laude pe forumul speed-ului si sa te dai mai asa, ca nu mai are loc lumea de tine ! Ca tine sunt o gramada, daca chiar te intereseaza. Take a life !

Trebuie sa stie toata lumea cine este valjan, nu doar cei de pe speed!

Este magnific worldwide, nu doar pe un server!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus