O.S. si inamicii

DeletedUser

dak a alege o tabara cf-ul , atunci e clar care va fi aceea !

insa cred k nu va fi o schimbare buna ptr ei .
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
CF-ul va alege cu siguranta tabara potrivita pentru vara asta, Bora-Bora, Seychelles...eventual si cea de la Navodari, pentru cei mai "stramtorati" ! :D

Ne vedem maine pe la 11-12 aci pe extern si sa va vad pe toti asa....:eek::eek::eek:
 

DeletedUser4920

CF-ul va alege cu siguranta tabara potrivita pentru vara asta, Bora-Bora, Seychelles...eventual si cea de la Navodari, pentru cei mai "stramtorati" ! :D

Ne vedem maine pe la 11-12 aci pe extern si sa va vad pe toti asa....:eek::eek::eek:

Côte d'Azur ? Insulele Canare ? Caraibe ? Australia ?


Astea nu :(

On topic treb sa ai mai multi bani alea is ieftine :p
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
...vantul bate intr-o singura directie...dar hai ca nu zic mai multe :D

@setzel....pentru tine vin la Navodari...ca ma tot ameninti cu berile alea :p:D
 

DeletedUser

exista 3 posibilitati ... o.s. , sa ramana neutrii sau sa se intample cv neasteptat in acea zona de harta :p
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Mete ??...OMG...mai bine dau delete la cont :D...iar culoarea pe harta se va schimba...asta e sigur :)
 

anomaly23

member
Scor reacție
0
Currently Active Users Viewing This Thread: 6 (5 members and 1 guests)
anomaly23, Alexutzu29, BLiTz92, rakanishu, Setzel

se aduna lumea...gogosi pe gratis :)
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Lipseste unu'....sacalaka :D

On topic : sincer ne-am gandit la SAS, pana maine mai avem timp de gandire :confused:
 

DeletedUser4920

Apai de ce sa ratez eu spam moca ?


Mai dau si eu niste gogosele pastilute covrigei ce pot si eu :) daca rakanishu nu se pricepe treb sa il acopar :))
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Mai dau si eu niste gogosele pastilute covrigei ce pot si eu :) daca rakanishu nu se pricepe treb sa il acopar :))


Apoi la spam nu prea m-am priceput....dar la asta da :D

Inamici învinşi
Ca agresor Ca apărător În total
Rang Porecla Cucerit
1 sskkk 3,47 Mio.
2 bogdyone 3,42 Mio.
3 luli1 2,57 Mio.
4 Doomsday 2,47 Mio.
5 craus 2,35 Mio.
6 razvansil 2,25 Mio.

Nu-i asa ca mi-au murit laudatorii ?? :D:D
 

DeletedUser

sa fiu on topic ... cred ca o.s.ul nu prea mai are multa viata daca nu se organizeaza mai repede :rolleyes: ... si chiar daca satele CF-ului ar ajunge la ei ar conta doar la punctaj :cool: ...si cum punctele tin putin daca nu le muncesti ... nu ramane decat sa le urez bafta
 

DeletedUser

nush de ce am impresia ca maine toate satele CF o sa fie parasite.... mai putin cei care nu vor sa renunte la joc si o sa treaca fie in M.T. fie in alt trib.
 

DeletedUser

nush de ce am impresia ca maine toate satele CF o sa fie parasite.... mai putin cei care nu vor sa renunte la joc si o sa treaca fie in M.T. fie in alt trib.

Mdaa... Saka dacă pleci în M.T. vin şi te înnobilez chiar dacă o să-mi fie greu să cresc satul ăla până la 10.000 puncte :D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mdaa... Saka dacă pleci în M.T. vin şi te înnobilez chiar dacă o să-mi fie greu să cresc satul ăla până la 10.000 puncte :D:D:D


2.jpg


Esti sigur ca vrei sa faci asta? :))):d
 

DeletedUser

nush de ce am impresia ca maine toate satele CF o sa fie parasite.... mai putin cei care nu vor sa renunte la joc si o sa treaca fie in M.T. fie in alt trib.

asta era cea de-a 3 varianta care o vedeam ptr cf ..

acum asteptam sa vedem ce se intampla :D
 

DeletedUser6843

O sa va innobilati inte voi-pana ramane unul singur?o noua alaternativa!
 
Sus