Off si DEF Amuzante

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser33263

ce jignire...te-ai autoproclamat cal si pe Johnica l-ai distribuit la caini...:(

autoflagelare :))
 

DeletedUser35749

bine ma :)) gandesti ca avea milioane de puncte sa stai atata on :))...

dinastia ca tine multi de pe aici am fumat ;) dute canta la alta masa


Cred ca mai mult timp tre' sa petreci pe joc la inceput decat in faza avansata (in caz ca nu ai atacuri). Eu nu inteleg cum poti sa fumezi un om :confused:, dar daca replica vine de la piter sau nervosu.. ei pot face orice ca sunt 'ai mai tari :cool:
 

DeletedUser40279

Cred ca mai mult timp tre' sa petreci pe joc la inceput decat in faza avansata (in caz ca nu ai atacuri). Eu nu inteleg cum poti sa fumezi un om :confused:, dar daca replica vine de la piter sau nervosu.. ei pot face orice ca sunt 'ai mai tari :cool:

wow...zi sa moara mortu :))....dute ma mai farmeaza ca nu ai trupe sa mai spargi :p

asculta batman,eu unu ziua muncesc si daca te intereseaza am sitter :) nu stau ca altii non stop pe jocu asta,plus de asta mai o viata reala care mi-o petrec la maxim :)

si hai sa vedem la o faza avansata a jocului cat trebe sa petreci pe joc....tu pe un cont eu pe altu ( cat ca in maxim 2 saptamani imi faci cu mana de la margine :)) ) si sa vedem care sta mai mult pe cont on :p

lasa-te de meseria asta sincer,ca nu-i de tine :)
 

DeletedUser17308

wow...zi sa moara mortu :))....dute ma mai farmeaza ca nu ai trupe sa mai spargi :p

asculta batman,eu unu ziua muncesc si daca te intereseaza am sitter :) nu stau ca altii non stop pe jocu asta,plus de asta mai o viata reala care mi-o petrec la maxim :)

si hai sa vedem la o faza avansata a jocului cat trebe sa petreci pe joc....tu pe un cont eu pe altu ( cat ca in maxim 2 saptamani imi faci cu mana de la margine :)) ) si sa vedem care sta mai mult pe cont on :p

lasa-te de meseria asta sincer,ca nu-i de tine :)

mai dute si te culca zeule
 

DeletedUser35749

wow...zi sa moara mortu :))....dute ma mai farmeaza ca nu ai trupe sa mai spargi :p

asculta batman,eu unu ziua muncesc si daca te intereseaza am sitter :) nu stau ca altii non stop pe jocu asta,plus de asta mai o viata reala care mi-o petrec la maxim :)

si hai sa vedem la o faza avansata a jocului cat trebe sa petreci pe joc....tu pe un cont eu pe altu ( cat ca in maxim 2 saptamani imi faci cu mana de la margine :)) ) si sa vedem care sta mai mult pe cont on :p

lasa-te de meseria asta sincer,ca nu-i de tine :)

Cum imi petreci viata la maxim?Cu prietenu' tau nervosu pe skype? Toti aveti viata, ceilalti nu au :(, ce sa-i faci ma margine ori in centru.. tot una e:D
 

DeletedUser

Cum imi petreci viata la maxim?Cu prietenu' tau nervosu pe skype? Toti aveti viata, ceilalti nu au :(, ce sa-i faci ma margine ori in centru.. tot una e:D

Hihi,
Ai scos şi tu glasu ? Sau suferi prea mult : )) dupa faza pe 21 la interne :(
Sau vrei sa arătăm cum vorbeşte un moderator pe conferinţele de skype ?
 

DeletedUser17308

piter lauzi tribul tau ca e mare si tare la oda.. dar te rog uitate la innobilarile colegilor tai... pe barbari nu faci oda:)))
 

DeletedUser33263

piter lauzi tribul tau ca e mare si tare la oda.. dar te rog uitate la innobilarile colegilor tai... pe barbari nu faci oda:)))

Deci suntem in fata la ODA in ciuda faptului ca innobilam si barbari. Cu ce te-a ajutat afirmatia asta sa iti dovedesti punctul de vedere? :)
 

DeletedUser33263

Eu ti-am citat postul tau anterior, nu ti-am bagat vorbe in gura.
 

DeletedUser

Vorbeste de parca in trib s-au cucerit numai sate de barbari...hai sa fim seriosi putin daca se poate!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus